ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ЯКА ВОДА КОРИСНА ДЛЯ ОРГАНІЗМУ? ЯКУ КРАЩЕ ПИТИ? мінеральні, СИРУ або кип'ячену?

Людина, який піклується про своє здоров'я знає, що пити воду потрібно постійно і в необхідній кількості. Постійно мати з собою пляшку води - хороша звичка, яку ще треба виховати. Давайте тепер розберемо, яка вода найбільш корисна для організму.

яку воду краще пити

Абсолютно чистої води в природі не буває!

Почнем з того, що абсолютно чистою природної води не буває. Домішки і речовини завжди присутні в ній, органічні сполуки, гази, бактерії, найпростіші мікроорганізми, мінеральні речовини і так далі. За ступенем насиченості води мінеральними солями, її поділяють на три види - прісна, мінеральна та солена.
Прісна вода потрібна людині постійно, так як без неї станеться зневоднення організму і призведе до летального результату. Тут мова йде не про користь, а про важливе для життя продукті харчування.

Добова потреба середньостатистичної людини становить 2 - 2,5 літра на добу. це близько 30 - 40 мг води на кілограм ваги тіла. У жарку пору року добова доза збільшується на 30%!

Прісної води навколо дуже багато. Її можна набрати в природному джерелі, річці, озері, з крана тощо. Основне джерело рідини для міського жителя - це централізований водопровід. але перш, ніж віддати свою перевагу того чи іншого джерела води, потрібно задуматися про декілька дуже важливих моментах:

  • фізичний склад
  • Хімічний склад
  • бактеріальний склад

Прозора вода, відстояна або кип'ячена, за великим рахунком не змінює ситуації в корені. Шкідливі речовини і маса забруднень залишаються в ній. Постійне вживання такої рідини врешті-решт призведе до незворотних наслідків. Чим може бути небезпечна звичайна вода читайте в статтях:

Також слід знати, що вода з високим ступенем мінералізації не менше шкідлива, ніж брудна. Те ж саме стосується мінералки і «цілющих джерел». Читати докладніше: