ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ЯК ОЧИСТИТИ ВОДУ В ДОМАШНІХ УМОВАХ? МЕТОДИ І ПОРАДИ!

Вода в водопроводах великих міст, з приватних свердловин і колодязів в більшості випадків не є питною. Така вода швидше небезпечна для здоров'я, так як несе з собою масу забруднень, домішок і речовин. Тепер воду доводиться фільтрувати різними методами, так це все-таки самий споживаний продукт людства.

39

Тала вода

Цей метод називають народний, він існує дуже давно. Вода, приготована таким способом, має показники близькі до природних. Якщо вона приготовлена ​​правильно, то в ній не залишається важких металів, хлору, бактерій, вона стає значно м'якше, змінює структуру. Але такий метод супроводжується своїми мінусами. По перше, це займає близько 12 годин, по-друге, кількість кінцевого продукту залежить від об'єму морозильної камери. Детальніше в статті “ЩО КРАЩЕ ЗРОБИТИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ - ОЧИСТИТИ ВОДУ активованим вугіллям АБО ЗРОБИТИ талу воду?”

Очищення проточними фільтрами

проточні системи очищають за рахунок проходження води через фільтруючі матеріали різного призначення. Таким методом доочищають як водопровідну, так і природну воду. Природна завжди складніше за своїм складом, вона вимагає більш серйозного підходу, так як в різних джерелах різний зміст тих чи інших речовин. Якщо говорити про водопровідної рідини, то вона більш-менш однакова по всій країні, так як знаходиться в рамках ГОСТу. Але в ній присутній хлор, підвищений вміст солей жорсткості, хлор, бактерії і сміття. Проточні фільтри здатні очистити, але не 100%. наприклад, бактерії, розчинені солі залишаються.

Очищення зворотним осмосом

Популярність очищення мембранним методом зростає і має на це поважні причини. обратноосмотичні мембрани очищають воду на 99%, видаляючи як непотрібні, так і потрібні мінеральні речовини. Це ідеальна вода для кип'ятіння і приготування їжі. Але якщо Вам потрібна корисна питна вода, тоді має сенс придбати зворотний осмос з додатковими елементами - мінералізатор, структурізатор і антиоксидантний картридж. Така вода буде живий і корисною, а найголовніше завжди під рукою за найнижчою собівартості за літр.

Вибирайте сертифіковані питні фільтри від провідних виробників на НАШОМУ САЙТІ за вигідними цінами з гарантією якості!