ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ПРОМИВКА, ОЧИЩЕННЯ І РЕГЕНЕРАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ МЕМБРАН ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ В КИЄВІ ТА ПО УКРАЇНІ

Після запуску нового обладнання на основі промислових мембран Ви фіксуєте робочу продуктивність системи. В процесі виробництва пермеата, мембрани через певний час “всідаються”, що означає зниження їх продуктивності. Це відповідно знижує ККД Вашої системи в цілому і Ви звертаєтеся до фахівців з обслуговування для промивання мембран. І тут починається найцікавіше! Ви очікуєте якийсь конкретний результат по продуктивності, але досить часто цей результат не виправдовує Ваші очікування. Після першої хімпромивкі не завжди зрозуміло наскільки якісно відмили мембранний елемент, але після другої і третьої вже стає все ясно. Чи то Вас все влаштовує, то Вам не вистачає продуктивності, яка є і доводиться купувати нову мембрану, щоб отримати належний ефект.

Чому так відбувається?

Звичайно ж у мембрани є певний термін служби. Плюс до цього, дуже важливі умови експлуатації – водоподготовка перед осмосом, як працює водопідготовка, робочий тиск в модулі, рівень мінералізації в вихідної воді, загальний обсяги відфільтрованої води, графік гідравлічних промивок в системі зворотного осмосу і ряд інших чинників. Але головним фактором все-таки залишається – якість виконання послуги з відновлення мембран. Тут основну роль відіграє досвід фахівців і їх бажання по-справжньому правильно вирішити поставлене завдання.

За які переваги вибирають нашу компанію:

 • Ми маємо 6-річний досвід в процесах регенерації промислових мембран зворотного осмосу;
 • Ваші мембрани миються на професійному стенді з урахуванням всіх технологічних нюансів і застосуванням професійних вимірювальних приладів;
 • Коли ми промиваємо Вашу мембрану, виробництво у Вас не зупиняється на жодну хвилину! На час хімпромивкі ми надаємо наші підмінні мембрани (якщо таких у Вас немає);
 • Перед прийомом мембрани, ми вивчаємо Ваше обладнання та як воно працює. Досить часто співпраця з промивки мембран переростає в виправлення помилок, перенастроювання і навіть в модернізацію обладнання встановлене не нашої компанією;
 • Ми використовуємо професійну хімію перевірену часом і результатом;
 • Кожна мембрана промивається індивідуально з урахуванням її стану і рівня забруднення. Це важливий аспект якісного промивання!
 • Мембрана миється не менше 48 годин з індивідуальним підходом. Всі мембрани працюють в різних умовах, тому вони не можуть митися за єдиним шаблоном. Це саме ту перевагу, якого немає у тих, хто займається промиванням прям на об'єкті;
 • В процесі відновлення мембран зворотного осмосу ми використовуємо тільки осмотичну воду (пронизувати) на всіх стадіях промивання;
 • Ну і звичайно ж ідеальне поєднання – ціна якість!

 

А тепер детальніше про всі процеси!

Промислові системи зворотного осмосу, а також системи комерційного призначення, працюють на основі обратноосмотічеськіх мембран. Це професійні мембрани високої продуктивності, які працюють в специфічному режимі на відміну від побутових.
очищення і промивка промислових мембран зворотного осмосу

 

Як працює промислова мембрана зворотного осмосу?

Промислові мембрани працюють в режимах високого тиску і мають велику фільтраційну площа. У зв'язку з цим промислові обратноосмотические мембрани, здатні накопичувати на своїй поверхні досить велика кількість забруднень. А за рахунок закільцьовування концентрату (брудної води) на мембрану, відбувається відчутна економія води та її загальний обсяг для використання, ця технологія використовується тільки в промислових установках зворотного осмосу, що стає можливим за рахунок високонапірних насосів. Робочий тиск промислової системи зворотного осмосу становить 8 - 12 атмосфер.
очищення промислових мембран зворотного осмосу в Києві

Що таке регенерація зворотноосмотичної мембрани?

 • Специфіка виробництва промислових обратноосмотічеськіх мембран і матеріали з яких вони виготовляються, дозволяють здійснювати періодичну промивку;
 • Процес промивки регенерує фільтруюче полотно мембрани, що дозволяє її «багаторазову» і тривалу експлуатацію протягом декількох років;
 • Слід уважно стежити за робочим станом мембранного елемента, особливо якщо проводиться питна вода на продаж;
 • Ступінь забруднення мембрани зумовлює її продуктивність. Симптомами забруднення мембрани, також є запахи і присмаки;
 • Промивання обратноосмотічеськіх мембран основна складова всього процесу виробництва;

Навіщо потрібна попередня очистка води перед промислової зворотноосмотичної мембраною?

хімпромивка, очищення і регенерація промислових мембран зворотного осмосу

Для якісних експлуатаційних характеристик, промислова обратноосмотическая мембрана вимагає попередньої водопідготовки. Це обов'язкова умова для довгострокової та ефективної її роботи.

Чого боїться промислова мембрана зворотного осмосу?

Технологічний процес водопідготовки перед мембраною передбачає очистку води від механічних домішок (нерозчинні зважені частинки), солей жорсткості (кальцій і магній), хлор та його сполуки, органічні домішки і залізо. Тому промивка мембрани зворотного осмосу досить тривалий процес, який займає більш 48 годин!

vodorosli

Ми маємо багатий досвід в сфері регенерації промислових мембран зворотного осмосу!

 

Промивання промислової мембрани своїми руками, без розуміння механізму правильної промивання, симптомів забруднення і відсутність досвіду, зазвичай призводить до покупки нової мембрани.

 

Які розчини необхідно використовувати для регенерації мембран?

Хімія для промивання мембран зворотного осмосу повинна забезпечити якісну регенерацію. що особливо важливо для комерційного призначення. Ми використовуємо швидкодіючий неокислювальний біоцид широкого спектра дії, призначений для мікробіологічного контролю і запобігання біообростання мембранних елементів.

Переваги професійної хімії для запобігання біообростання:

 • Швидко пригнічує ріст і розвиток бактерій, дріжджів, грибів, водоростей і ціанобактерій;
 • Швидко розпадається на безпечні продукти і не накопичується в навколишньому середовищі;
 • Застосовується для контролю і зниження біообростання обратноосмотічеськіх, нанофільтраційних, ультрафільтраційних і мікрофільтраційних мембран в системах очищення води різного призначення;
 • Сумісний з усіма типами мембранних елементів і матеріалів обладнання водопідготовки;
 • Змішується водою в різних концентраціях;

Професійний лужний розчин для видалення мулових і органічних відкладень

Це спеціалізований розчин видаляє з поверхні зворотноосмотичної мембрани мулові і органічні відкладення, які накопичуються в процесі експлуатації. Це колоїдні кремнекислоти, органічні речовини природного походження, глина і органічні сполуки, які утворюються в процесі життєдіяльності мікроорганізмів.

Переваги професійно лужного розчину:

 • Сумісний з тонкоплівковими поліамідними мембранами;
 • Виготовлений з запатентованою буферної суміші, ПАР і хелатів для усунення мулових і органічних відкладень;
 • Висока буферна ємність перешкоджає швидкій зміні pH розчину в процесі регенерації мембранного елемента;
 • Склад розрахований таким чином, що його властивості не залежать від коливань температури розчину;

Професійний кислотний розчин для промивання промислових обратноосмотічеськіх мембран

Кислотний розчин призначений для регенерації тонкоплівкових поліамідних і ацетатцелюлозних мембранних елементів рулонного типу. В процесі промивки даними розчином ефективно видаляються відкладення сполук заліза, алюмінію, марганцю і карбонатних відкладень.

Переваги професійного кислотного розчину:

 • Складається з запатентованою буферної суміші для розчинення і видалення неорганічних забруднень;
 • Висока буферна ємність перешкоджає швидкій зміні pH в процесі промивки;
 • Склад розрахований таким чином, що його властивості не залежать від коливань температури розчину;

Очищення мембран зворотного осмосу вимагає правильного вибору промивних розчинів і послідовність їх використання. В першу чергу це залежить від характеру забруднень і якості відфільтрованої води. Тут слід враховувати аналіз вихідної води і комплекс обладнання передпідготовки перед промисловою системою зворотного осмосу.

Промивання мембран в пунктах виробництва і продажу питної води в розлив і на доставку

Тут необхідно правильно розпізнати характер проблеми, що може бути пов'язано з присмаком або запахом в очищеній воді. Устаткування для виробництва питної води працює в комплексі і в чіткій послідовності. Устаткування для розливу питної води, передбачає повноцінний технологічно процес. зазвичай, це промивка мембран 4040, які є найпопулярнішими у виробництві питного продукту в невеликому і середньому обсягах.

 

обслуговування обладнання по розливу питної води промисловий осмос

Різні комплекти обладнання для виробництва питної води

Водопідготовка перед системою зворотного осмосу комерційного призначення, повинна справлятися з основними завданнями для ефективної роботи мембранного елемента. У комплексі предочистки обов'язково встановлюється фільтр для видалення солей жорсткості. Це може бути фільтр пом'якшувач працює на іонообмінних смолах (катионит) або фільтр з комплексної завантаженням 5 в 1, який пом'якшує воду і видаляє залізо, органіку, марганець і амоній.

також, з метою економії при закупівлі обладнання може бути встановлений насос-дозатор для дозування антискаланта. Це диспергент на основі полімерів і сополімерів, для пригнічення відкладень і диспергування колоїдів в системах з зворотноосмотичними мембранами.

У зв'язці з вищеописаним фільтром встановлюється фільтр з вугільною завантаженням для видалення хлору, хлорсоедіненій, органічних домішок, кольоровості і запаху.

Ефективність і якість очищення води зворотноосмотичними мембранами безпосередньо залежить від попередньої водопідготовки!

З огляду на всі нюанси комплексу обладнання, встановленого в кожному індивідуальному випадку, необхідно правильно підібрати розчини та хімію для промивання промислової мембрани. Реагенти для промивки мембран зворотного осмосу використовуються індивідуально.

 

промивка мембран зворотного осмосу в Києві

 

Важливі аспекти при промивання зворотноосмотичної мембрани:

 • аналіз вихідної води;
 • діагностика обладнання для попередньої очистки води перед зворотним осмосом;
 • Правильний вибір хімії та розчинів для промивання;
 • концентрація хімії і розчинів для промивання промислового осмосу;
 • час чергування промивання і замочування мембранного елемента;
 • Вимивання робочих розчинів і хімії з зворотноосмотичної мембрани;

 

фахівці компанії Вотер-Сервіс здійснюють промивку, очистку і регенерацію промислових обратноосмотічеськіх мембран в Києві. Працюємо по всій Україні!

 

ЗАМОВТЕ якісного промивання ПРОМИСЛОВОЇ МЕМБРАНИ ПО вигідною ціною!

Промивання мембран зворотного осмосу за вигідною ціною в Києві

ВИБРАТИ НОВУ МЕМБРАНУ – ЖМИ ТУТ!

компанія Вотер-Сервіс – Ваш надійний партнер по очищенню води!