ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Що вибрати систему очищення води або автомат? Рентабельність і ефективність!


На сьогоднішній день, починаючи бізнес на воді ви можете купити обладнання для очищення води або ж автомат.

Відразу потрібно зазначити, що "дешеві" автомати розливу води вартістю до 3500$ зібрані з використанням побутових мембран, а це означає що їх продуктивність становить всього до 40 літрів / годину, або ж близько 800 літрів на добу, а запас напрацьованого продукту в ємності до 55л. Говорячи простіше, якщо в такому автоматі в ємності немає запасу "питної води" то напрацювання мембраною відбуватиметься зі швидкістю (40 літрів / годину / 60 хвилин = 0,6 літр / хвилину), тобто 5 літровий бутель буде набратися близько 8 хвилин.

Встановивши такий автомат в "прохідному місці", ви зберете чергу, і негатив клієнтів через повільній швидкості набору або відсутності води в принципі, так як покупці приходять не поступово, а завжди хвилями. Відчувши дискомфорт споживач ніколи не повернеться в таку точку!

Автомати на базі промислової мембрани має продуктивність вище, яка становить до 200 літрів / годину, проте запаси "питної води" залишаються незмінними і складають всього 55 літрів. А вартість такого автомата, з урахуванням купюроприймача, буде схожою з вартістю повноцінної системи очищення води.

Крім цього мембрани в автоматах швидше сідають, часто автомати встановлюються в приміщення з низьким температурним режимом або, навіть, взагалі без опалення, що призводить до їх замерзання мембран і, як наслідок, зупинки його роботи і втрати прибутку.

Системи очищення води

Система очищення води на ідеальної базової комплектації в сенсі оптимізації та автоматизації робочих процесів обладнання, вже розрахована на 250-280 л/час, до 6 000 л / добу готового продукту;

продуктивність

 • Система вже передбачає наявність буферної ємності для вихідної (брудної) води на 500 літрів і 2 ємності для готового продукту на 2000 літрів в сукупності. При необхідності можна встановити ємностей стільки, скільки буде необхідно для забезпечення потрібного запасу. Все залежить від площі для розміщення та обсягів продажів магазину
 • Крім цього, система спочатку розрахована на збільшення продуктивності до 500 л / год і розширення асортименту води з мінімальним бюджетом на модернізацію, що дозволить збільшити рентабельність бізнесу, навіть, при тих же обсягах продажів.

Переваги системи очищення води?

 • По перше, окупність інвестицій;.Середні продажу в точці з встановленою системою очищення води складають 2000 літрів, що в 7 раз в середньому вище ніж у автомата
 • По-друге, постійна наявність продукту;
  Постійний запас "питного продукту" 2000 літрів на відміну від автомата, запаси якого становлять. всього 55 літрів, що в 40 разів менше!
 • По-третє, масштабування бізнесу; Можливість працювати на доставку по району і збільшувати середню валовий прибуток магазину!
 • По-четверте, середній чек.Систему очищення ви можете розширити до 4 видів води. Така продуктова лінійка дозволить збільшити касу на 25-30% при тих же обсягах продажів, за рахунок позиціонування продуктової лінійки;
 • У п'ятих, дохід;
  Автомат приносить в середньому 300 грн в день система очищення води до 2000 грн.
 • По-шосте, фактор довіри до системи.
  Людина бачить технологічний процес виробництва "Питної води", довіряє більше, згідно зі статистикою на 68%.бізнес питна вода обладнання для очищення води

Залишайте заявку прямо зараз і забирайте КРУТИЙ БОНУС – це наш чек-лист розкрутки магазину по розливу воду, за технологією “CEH PP-7”!

 

ЗАБРАТИ БОНУС

 

компанія Вотер-Сервіс – Ваш надійний партнер в бізнесі на питну воду!