ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

СПОСОБИ ОЧИЩЕННЯ І ЗНЕЗАРАЖЕННЯ ПИТНОЇ ВОДИ У ВАС ВДОМА

Способи очищення і знезараження води сьогодні, мають кілька основних напрямків.

Вода в водопроводах великих міст, з приватних свердловин і колодязів в більшості випадків не є питною. Така вода швидше небезпечна для здоров'я, так як несе з собою масу забруднень, домішок і речовин. Тепер воду доводиться фільтрувати різними методами, так це все-таки самий споживаний продукт людини. Детальніше в статті “ВСЯ ПРАВДА ПРО ВОДОПРОВІДНОЇ ВОДІ В УКРАЇНІ!

як очистити воду вдома

Тала вода

Цей метод називають народний, він існує дуже давно. Вода, приготована таким способом, має показники близькі до природних. Якщо вона приготовлена ​​правильно, то в ній не залишається важких металів, хлору, бактерій, вона стає значно м'якше, змінює структуру. Але такий метод супроводжується своїми мінусами. По перше, це займає близько 12 годин, по-друге, кількість кінцевого продукту залежить від об'єму морозильної камери. Детальніше про цей спосіб читайте ТУТ!

Очищення проточними фільтрами

Проточні системи очищають за рахунок проходження води через фільтруючі матеріали різного призначення. Таким методом доочищають як водопровідну, так і природну воду. Природна завжди складніше за своїм складом, вона вимагає більш серйозного підходу, так як в різних джерелах різний зміст тих чи інших речовин. Якщо говорити про водопровідної рідини, то вона більш-менш однакова по всій країні, так як знаходиться в рамках ГОСТу. Але в ній присутній хлор, підвищений вміст солей жорсткості, хлор, бактерії і сміття. Проточні фільтри здатні очистити, але далі 100% вони це не зроблять. наприклад, бактерії і розчинені солі залишаються.

Водопідготовка на весь будинок або квартиру

Якщо необхідно підготувати воду в будинок або квартиру, то тут на допомогу приходять фільтри-пом'якшувачі або багатоцільові системи, які встановлюються на вводі після лічильника. Також дуже популярні магістральні фільтри для видалення механічних домішок, хлору, запахів і присмаків.

Знезараження води для всього будинку

Для реального знезараження води встановлюються ультрафіолетові установки, які ефективно стерилізують проточну воду. Але вони мають обов'язкова умова для правильної експлуатації - певний рівень прозорості води, що говорить про необхідність передпідготовки рідини, що очищається.

Очищення зворотним осмосом

Найсучасніший метод очищення питної води - Зворотній осмос. Популярність фільтрації мембранним методом зростає і має на це поважні причини. Обратноосмотичні мембрани очищають воду на 99%, видаляючи як непотрібні, так і потрібні мінеральні речовини. Це ідеальна вода для кип'ятіння і приготування їжі. Але якщо Вам потрібна корисна питна вода, тоді має сенс придбати зворотний осмос з додатковими елементами - мінералізатор, структурізатор і антиоксидантний картридж. Така вода буде живий і корисною, а найголовніше завжди під рукою за найнижчою собівартості за літр.

Вибирайте сертифіковані питні фільтри і комплексні системи очищення від провідних виробників на НАШОМУ сайті за вигідними цінами з гарантією якості від виробника!