ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

БІЗНЕС НА ВОДІ ПРЯМИЙ ЗАРАЗ! БІЗНЕС-ПЛАН ПРОДАЖУ ПИТНОЇ ВОДИ!!

Як почати бізнес на воді заробити на самому споживаної і життєво важливому продукті?


Найголовніший харчовий продукт на планеті -ПИТНА ВОДА. Без води людина може прожити обмежена кількість часу і в результаті зневоднення організму починає гинути. В сучасному світі, з його розвитком в сферах індустрії, виробництва, хімічної промисловості тощо, екологічна ситуація погіршується з кожним роком стрімко і безповоротно. У зв'язку з цим якість води на планеті погіршується.

Екологічна ситуація провокує дефіцит чистої питної води. джерела води, якою харчуються міста піддаються дедалі більшим забрудненням, і ми не в силах запобігти цій катастрофі. Особливо гостро стоїть проблема питної води, яка б відповідала всім існуючим санітарним стандартам якості.

ЧОМУ БІЗНЕС НА ВОДІ ПОПУЛЯРНИЙ

Ми дуже далекі від європейських стандартів. Природно вони дуже сильно різняться в різних країнах. Якщо звернути увагу на гос-стандарти в нашій країні, наприклад той факт, що магістральна вода в містах з крана якимось чином вважається питної, то це більш ніж обурливо, так як така вода несе реальну небезпеку для нашого організму.

Наприклад, візьмемо центральну країну Європи - Німеччини. Тут інший рівень ГОСТів і очищення води для міських магістралей. У центральних містах на сайтах міських водоканалів з самого ранку викладається хімічний аналіз водопровідної води, яка за глибиною очищення, хімічним складом і аналізу є питною.

У нас, воду такої якості ми можемо або купити в бутильованої вигляді, відвідавши магазин питної води, або отримати в домашніх умовах маючи під мийкою систему зворотного осмосу.

ПЕРЕВАГИ БІЗНЕСУ НА ВОДІ?

 • Швидкий старт всього за 7 днів.
 • Невеликі витрати на організацію бізнесу на воді в Україні. Здійснити бізнес план по роздрібній торгівлі бутильованої водою можна інвестувавши не великий фінансовий капітал. Основна діяльність приватного підприємства - здійснювати виробництво питної води, а також розлив, зберігання і доставку.
 • Стабільний прибуток. Виготовлення питного продукту і його подальший продаж, гарантує стабільний рівень заробітку не тільки у величезних мегаполісах, але і маленьких містах і навіть селах.
 • перспективи зростання. З огляду на існуючі проблеми, бізнес на виробництву очищеної питної води имеет поистине колоссальные возможности. Производство и продажа питьевой воды в последние годы очень динамично развивающийся сектор бизнеса по продаже питьевой воды.
Бізнес на воді в Києві
Бізнес на воді в Києві
Бізнес на воді в Києві
Бізнес на воді в Києві
Бізнес на воді в Києві
Бізнес на воді в Києві

ЯКОЮ ПОВИННА БУТИ ВОДА НА ПРОДАЖ

Основна продукція - питна вода, розлита в полікарбонатні бутлі, ємністю 18,9 л. Питна доочищена вода має рівень мінералізації до 100 мг / л і рекомендована як для пиття, так і для приготування їжі і напоїв.

Згідно з визначенням міжнародної асоціації виробників бутильованої води (IBWA) вода вважається бутильованої, якщо вона:

 • Відповідає державним стандартам, гігієнічним вимогам до води;
 • Поміщена в гігієнічний контейнер;
 • Продається для споживання людиною;
Реклама питної води. Бізнес на воді

Що не повинна містити питна вода?

При цьому вода не повинна містити підсолоджувачів чи добавок штучного походження. ароматизатори, екстракти та есенції природного походження можуть бути додані до бутильованої води в кількості, що не перевищує одного вагового відсотка (1%). Якщо ж вода містить більший відсоток добавок, то вона відноситься до безалкогольних напіткам.Тіп води, який буде проводиться в даному випадку, називається - «Очищена вода» (Очищена вода).

Вода, яка була проведена дистиляцією, Деионизация, зворотним осмосом або за допомогою інших схожих процесів, може бути класифікована як очищена бутильована вода.

Типи питних вод і як їх виробляють

Існують типи питних вод, це столові і штучні води:

 • Штучними називаються прісні питні води, виготовлені за допомогою технологічних методів з метою імітації хімічного складу природних мінеральних або інших вод.
 • Штучні мінеральні води отримують додаванням в звичайну або дистильовану воду хімічних компонентів - солей магнію, калію, натрію, йоду та інших елементів, які присутні в натуральних мінеральних водах в таких же процентних концентраціях.

Як виробляють найпопулярніші бренди питної води?

Найпопулярніші бренди води виробляються технологічним процесом. Прикладом таких вод служать штучно мінералізовані води відомих виробників, з тією відмінністю, що на етикетці написано «Штучно мінералізована вода».

На бутильованої води, рекомендованої для дітей, можна знайти - «молекулярна очищення», це означає, що вода проведена і очищена методом зворотного осмосу.

виявляється!

80% відсотків бутильованої води в Україні проводиться методом зворотного осмосу. Глибоке очищення води з подальшим її насиченням мінералами. У більшості випадків виробляють і реалізовують третій тип бутильованої води - питна вода. Питну воду допускається створювати шляхом глибокого очищення з міських магістралей.

Як виробляють питну воду?

таку воду, як правило, «Знезалізнюють», пом'якшують, видаляють залишковий хлор і пропускають через систему зворотного осмосу. Після цього воду заново знезаражують, але вже за допомогою УФ-установок і додають в неї корисні компоненти - фтор, кальцій, магній і інші мікроелементи.

Чи можна продавати воду з під крана? Очищати водопровідну воду економічно вигідніше!

Так як магістральна водопровідна вода вже перед-очищена муніципальними фільтруючими системами, то глибоке очищення і доведення її до стану питної обходиться значно дешевше, ніж очищення грунтових вод із свердловин. Магістральна міська вода сезонно практично не змінює хімічного складу, що зручно і вигідно використовувати її для глибокого очищення і доведення до стану питної.

Питна вода поділяється на дві категорії в залежності від її якості:

 • Питна вода першої категорії (столова вода);
 • Питна вода вищої категорії;

Вода вищої категорії - вода, безпечна для здоров'я і оптимальна за якістю. При збереженні всіх критеріїв для води першої категорії, питна вода оптимальної якості повинна відповідати також критерію фізіологічної повноцінності за змістом основних біологічних макро- і мікроелементів і більш жорстким нормативам по ряду органолептичних і санітарно-токсикологічних показників.

Нормування показників відповідно до Держстандарту

На підставі статті 28 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» від 10 Січня 2002 м, нормування показників якості питної води проводиться шляхом встановлення цих показників у державних стандартах на питну воду та санітарному законодавстві.

Відповідно до Держстандарту 2874-82, в Україні безпеку води в епідемічному відношенні визначають загальним числом мікроорганізмів і числом бактерій групи кишкових паличок. Однак це непрямі санітарно-мікробіологічні показники.

Приміщення для виробництва і продажу питної води

Приміщення для виробництва та розливу питної води вищої категорії повинен мати підвід міської води і каналізаційний відвід. Квадратура приміщення залежить від індивідуальних потреб виробника. але, якщо обладнання знаходиться в загальному залі, де і відбувається реалізації води, то таке розташування викликає у клієнта більше довіри до продукції, що купується.

ЯК “упаковані” МАГАЗИН

У покупця, який бачить професійне обладнання, чисті харчові резервуари, сертифікати якості і т.д. навіть не буде сумніву в якості Вашої продукції. все прозоро, все на виду, немає приводу для сумнівів. Такий покупець призведе до Вас нових, постійних споживачів Вашої продукції.

бізнес на воді

ЯК ВИКЛИКАТИ ДОВІРА У КЛІЄНТІВ

Правильне розташування обладнання викликає довіру клієнта. Для оптимального розташування очисного обладнання, стендів і вітрини, квадратура приміщення складе близько 20 - 35 м². Для максимального візуального ефекту, очисне обладнання розташовується в ряд, в послідовності, в якій відбувається очищення води.

Це найбільш оптимальний варіант, як для зручності сервісного обслуговування, так і для довірчого контакту з покупцями. також, в торговому залі встановлюється мийка для швидкої промивання тари, якщо покупець приносить свою або на заміну.

бізнес на воді

Початкова продуктивність обладнання очистки води

Продуктивність обладнання на початковому етапі, зазвичай становить 250 або 450 л/час. Надалі, прораховуючи рентабельність і окупність проекту, опорним фактором є середній обсяг продаваної в майбутньому води, який реально реалізувати в конкретному місці.

Від чого залежить рентабельність точки?

Цей середній показник бізнесу на воді прораховується за допомогою аналізу навколишнього житлового масиву і конкуренції від чого багато в чому залежить рентабельність магазина по продажу питної води, з урахуванням розташування в зручному і прохідному місці, достатньою рекламою і робочим днем ​​з 9.00 до 21.00.

Чи є сезонність у цього бізнесу?

Виходячи з аналізу ринку питної води на розлив, у цього виду діяльності є сезонність. З весни до кінця осені спостерігається підвищення попиту і зростання продажів, взимку, через меншу потреби організму до відшкодування вологи, не суттєво, але знижується. У торгових точках, в яких виробник питної води ретельно стежить за процесом виробництва і хімічним складом реалізованої продукції, а також своєчасним сервісним обслуговуванням, споживач купує воду стабільно і за допомогою своєї задоволеності «товаром» призводить нових покупців.

Продаж питної води як бізнес Продаж питної води як бізнес купити обладнання в КиєвіБізнес на питній воді обладнання для виробництва в КиєвіУстаткування для виробництва питної води в розлив купити в Києві

Як підвищити продажі своєї продукції?

Можна значно підвищити продажі води, за рахунок договорів з корпоративним сектором, офісами і різного роду установами, де робочі колективи потребують питної води. Виробництво і доставка бутильованої питної води в цей сектор, завжди актуальна ніша для збуту питної води. Це підприємства з виробництва, фабрики, заводи, торгово-розважальні центри, різні служби в сфері послуг та інші об'єкти громадської діяльності де люди прив'язані до місця роботи і постійно потребують якісної питної води.

Розумне обладнання і передові технології = якість і стабільність!

Ми працюємо з обладнанням провідних світових виробників, які вже десятки років є лідерами у виробництві фільтруючих технологій для води. Пропоноване нашою компанією обладнання сертифіковане в Україні і має міжнародні стандарти якості. Основні вузли системи, такі як керуючі клапани, балони і мембрани зроблені в США і зарекомендували себе в стабільній і бездоганною експлуатації.

Насосне обладнання? тільки Grundfos!

Купити обладнання для виробництва та розливу питної води

У системах виробництва води ми використовуємо насосне обладнання від провідного німецького виробника Grundfos. Це повністю автоматичні станції з низьким рівнем шумів виконані з нержавіючої сталі. Стабільна і бездоганна робота насосів Grundfos без гідроакумуляторів з гумовою грушею, виконані з нержавіючої сталі, позбавить Вас від зайвих турбот.

Якісна збірка і правильний монтаж - стабільність обладнання!

Фахівці виконують складання устаткування і подальший монтаж. Кінцева стадія перед введенням обладнання в експлуатацію - пусконалагоджувальні роботи. Виходячи з конкретного аналізу води, обладнання налаштовується на періоди регенерації і промивки фільтруючих матеріалів.

Витратні матеріали в системі очищення

для регенерації комплексного фільтра необхідно використовувати кухонну сіль, спресовану в таблетки. вугільна колона промивається зворотним потоком води, розпушуючи і очищуючи сорбент, відновлюючи властивості фільтруючого завантаження. Засипки мають властивості відновлення і змінюються в період від 1 року до 4 років (в залежності від обсягу пропущеної води).

Це економічно обгрунтовані сучасні матеріали використовуються дуже широко в побуті, у виробництві та комерційних цілях. Фільтри механічної очистки підлягають заміні у міру забруднення. при обв'язці механічних фільтрів встановлюються манометри для контролю перепадів тиску, щоб вчасно міняти картриджі.

Ви можете працювати під розкрученою торговою маркою бутильованої води!

бізнес питна вода обладнання для очищення води

Якщо Ви не маєте своєї торгової марки або не хочете витрачати час на організацію відповідної документації, ми надаємо повний пакет документів, сертифікатів і розкручену торгову марку, яка успішно працює з 2004 року для ведення бізнесу на воді.

У нас є готовий бізнес план для Вашого бізнесу!

бізнес з продажу питної води

У нашому розпорядженні є БІЗНЕС ПЛАН з виробництва і розливу питної води вищої категорії з повноцінною фінансовою моделлю. У ньому знайдете повний аналіз цього бізнесу і розрахунки рентабельності, повну схему по обладнанню для очищення води, видаткову частину на оренду, витрати на електроенергію, обсяг витраченої води з вихідного джерела, оренду приміщення і зарплату обслуговуючого персоналу. Також побачите витрати на матеріали для очищення води, сервісне обслуговування і заміну фільтруючих матеріалів і зрозумієте який бізнес відкрити. проміжки заміни, вартість обслуговування і витратних матеріалів докладно описані в нашій роботі. Окупність проекту в середньому від 8 до 12 місяців за умови правильного менеджменту і відповідної реклами.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ WATER-SERVICE

Ми здійснюємо повний спектр послуг з організації та запускаємо бізнес по розливу води за 48 годин:

 • Аналіз вихідної води;
 • Розрахунково-кошторисна документація і проект;
 • Запуск магазину «під ключ» за технологією «CEH PP-7»
 • Закупівля і доставка обладнання;
 • Монтаж обладнання;
 • Пуско-налагоджувальні роботи;
 • Аналіз очищеної води;
 • Сервісне обслуговування (планове і не планове);
 • Доставка фільтруючих матеріалів і змінних елементів;
 • Заміна фільтруючих матеріалів і змінних елементів;
 • Хімічна промивка обратноосмотічеськіх мембран зворотного осмосу на місці установки;
 • Діагностика обладнання на протязі всього терміну експлуатації;
 • Гарантійні зобов'язання;
 • Ремонтні роботи та чистка обладнання;
 • Надання всієї документації по проекту і устаткування;

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

ХОЧЕТЕ ПОЧАТИ БІЗНЕС НА ВОДІ? Сумнівається І ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БІЗНЕС-ПЛАН ВИРОБНИЦТВА І РОЗЛИВУ ПИТНОЇ ВОДИ АБО ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ ми відповімо!

Забирали БОНУС - ЧЕК-ЛИСТ ЗАПУСКУ і розкручування МАГАЗИНУ ПО ТЕХНОЛОГІЇ «CEH PP-7»

ЗАБРАТИ БОНУС

ПОДИВИТИСЯ СИСТЕМУ РОЗЛИВУ ПІД КЛЮЧ І ВАРТІСТЬ

МИ РОБИМО НАШУ РОБОТУ ПРОФЕСІЙНО! ФОТО ЗВІТ

Виробництво питної води в Броварах

Розлив питної води як бізнесПитна вода як бізнесУстаткування для виробництва питної води купити в КиєвіБізнес на питній воді обладнання для виробництва купити в Києві
Питна вода як бізнесПитна вода виробництво і продаж купити в Києві
Бізнес-план питна вода Продаж питної води бізнес планПродаж бутильованої води як бізнес купити обладнання в Києві вигідні ціниПункт розливу питної води купити обладнання в Києві
Як відкрити виробництво питної води в розлив?розлив питної води франчайзинг

Виробництво питної води в г. Київ

Питна вода як бізнесВиробництво питної води для продажу в розлив

дзвоніть прямо зараз, допоможемо відкрити бізнес по розливу питної води !

компанія Вотер-Сервіс - надійний партнер по бізнесу на питну воду!

Резюме