ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ОБСЛУГОВУВАННЯ ФІЛЬТРІВ ДЛЯ ВОДИ І СИСТЕМ ОЧИСТКИ В КИЄВІ ТА ПО УКРАЇНІ

Ми здійснюємо послуги з сервісного обслуговування фільтрів і систем очищення води:

Обслуговування фільтрів для води в Києві Сервісне обслуговування і заміна фільтрів для води в Києві

Установка фільтрів і комплексних систем очищення води - це важливе рішення для кожного з нас. В першу чергу, це позитивно впливає на Ваше здоров'я, а також Ви рятуєтеся від маси проблем в майбутньому. Адже як важливо убезпечити сантехніку, пральну і посудомийну машини, котел, душову кабіну, гидробокс і інші атрибути сучасного комфорту від тих забруднень, яка несе вода.

Наскільки важливо мати очищення води, настільки ж важливо її своєчасне і якісне обслуговування досвідченими фахівцями!

Фільтри і системи очищення води, де використовується водопровідна міська вода, в більшості випадків вимагають планового обслуговування в певний часовий період. Це залежить від обсягу використаної води та її якості. Якість води може відрізнятися в залежності від району міста та частого відключення води.

Устаткування для водопідготовки зі свердловини вимагає більш ретельного підходу!

По перше, вода зі свердловини має більш складний склад і підвищений вміст домішок різного роду. Це підвищений вміст солей жорсткості, нітратів, розчинених солей і заліза. також, досить часто в воді присутня марганець, амоній і сірководень. Слід враховувати рівень pH, окислюваність, кольоровість і запах.

Підземні води можуть змінювати свій склад залежно від пори року і часу експлуатації свердловини.

Обслуговування фільтрів для води в Києві
Виходячи з нашого досвіду, комплексні фільтри і системи очищення води зі свердловини необхідно діагностувати раз в 6 місяців, а один раз на рік здійснювати повну профілактику. Це має на увазі хімічний аналіз води після фільтруючого обладнання та чистку керуючого клапана. Аналіз показує наскільки ефективно працює система очищення, а чистий і доглянутий клапан відповідає за стабільну роботу фільтруючого матеріалу і його регенерацію.

Сервісне обслуговування фільтрів і систем очищення води

ПОТРІБЕН ЯКІСНИЙ СЕРВІС ПО вигідною ціною? ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

компанія Вотер-Сервіс – ефективний і якісний сервіс фільтрів для води!