ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Бізнес на воді. Що необхідно для виробництва питної води? Сировина і матеріали.

Вода повинна відповідати вимогам ТУ і проводитися відповідно до технологічної інструкції, яка в установленому порядку при дотриманні державних норм і правил!

Вода обработанная негазированная или “Питьевой продукт” вода со сбалансированным минеральным составом на уровне 50 90 мгекв/ літр.
фізико- хімічні, санітарно – токсикологічний, мікробіологічні показники і показники радіаційної безпеки повинні відповідати "ДСанПіН 2.2.4-171"

Для виробництва питної води використовує наступне сировину і матеріали:

  • Воду з системи централізованого водопроводу
  • пляшки одноразові, вироблені з використанням полімерних матеріалів відповідно до діючої нормативної документації або іноземного виробництва з наявністю дозволу Центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я
  • Бутля багаторазового використання відповідно до діючої нормативної документації або іноземного виробництва з наявністю дозволу Центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.
  • Укупорочні засоби відповідно до діючої нормативної документації або іноземного виробництва з наявністю дозволу Центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.
  • Плівка термостійкий підвищеної міцності відповідно до діючої нормативної документації або іноземного виробництва з наявністю дозволу Центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.

бізнес питна вода обладнання для очищення води

Контроль сировини і матеріалів проводиться відповідно до порядку встановленим виробником відповідно до ГОСТ 24297.

компанія Вотер-Сервіс – Ваш надійний партнер по очищенню води!