ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

КОМПЛЕКСНА ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ДЛЯ КВАРТИР – НАШІ РОБОТИ

Автоматичний фільтр-пом'якшувач води Clack CI U-817 на всю квартиру. Київ

  • Оптимальне рішення для маленької квартири. Магістральний механічний фільтр ATLAS BB10 Sanic (Італія) і автоматичний компактний фільтр пом'якшувач (США) працює по витраті води, що забезпечує низькі витрати на обслуговування і максимально ефективну очистку від солей жорсткості.

Фільтр пом'якшувач води для маленької квартири

 

Автоматичний фільтр-пом'якшувач води Органічний U-835 Eco Slim на всю квартиру. Київ

  • Відмінне рішення для компактного розміщення системи. Габарити фільтра – ширина 23 см / висота 114 см / глибина з байпасом 60 см. Фахівці Вотер-Сервіс виконали ювелірний монтаж пом'якшення вже в готовому приміщенні після ремонту. Розумний фільтр працює по витраті води і веде статистику всіх робочих процесів.

 

Комплексна система очищення води на всю квартиру Ecosoft FU-1035CE-BB10-2. Київ

 

  • Комплексна система очищення води для квартири передбачає видалення механічних домішок, пом'якшення води і видалення хлору і запахів у водопровідній воді. Монтаж планувався на стадії ремонту з попередньої розводкою комунікацій для водопідготовки.
Система очищення води в квартирі. фото. Портфоліо Водопідготовка для всієї квартири. Фото наших робіт
  • Питний фільтр зворотного осмосу Лідер КОМФОРТ RO75G. Так як під мийкою був встановлений подрібнювач, а також було завдання не позичати місце, було вирішено встановити питну систему в технічному приміщенні через стіну з кухні. На мийку був виведений тільки питної кран.

 

Комплексна система очищення води в квартирі Ecosoft F1 K-0835 Таксі. Київ, Оболонь

 

Очищення води в квартиру. Наші роботи Фільтри очищення води для квартири. Готові рішення. Комплексна система очищення води в квартиру. пом'якшення. видалення хлору.
  • У даній ситуації була необхідність установки фільтру з багатоцільовий завантаженням Ecomix 5 в 1, яка працює відразу за п'ятьма основними забруднень – жорсткість, залізо, амонію, марганець і органічні сполуки. Так як в Києві на Оболоні найбрудніша вода в місті, у воді присутня розчинене залізо, яке стандартний пом'якшувач не видаляти.
  • Складний монтаж був виконаний в прольоті між кухнею і холом, з проходом труб через стіну, так як під час ремонту не передбачили місце для розміщення обладнання для очищення води. Надалі система очищення закрилася шафою під замовлення.

 

Комплексна чистка води для квартири г. Київ, Оболонь

 

Комплексне очищення води в квартирі Комплексне очищення води в квартир. Вигідна ціна в Кіевве під ключ
Очищення води в квартирі під ключ Фільтри очищення води для квартири Фільтри для води на всю квартиру Фільтри очищення для води на всю квартиру. проточні системи
  • результат: видалення механічних домішок, хлору, запаху, каламутності, заліза, амонію марганцю, органічних сполук і пом'якшення води. Водопідготовка холодної води і її нагрівання бойлерами в обидві точки, що передбачає відмову від використання централізованої гарячої води. Таке рішення захищає сантехніку та побутову техніку від забруднень і накипу, гарантує економію миючих засобів і постійне використання екологічно чистої води, яка корисна для шкіри і волосся.

 

Маленька квартира в Києві. Бюджетний варіант для 2 які проживають.

 

система очищення води фото очищення води фільтри наші роботи практична робота очищення води
  • проживання 2 людина зі споживанням до 15 кубів на місяць. Видалення механічних домішок – фільтр AquaFilter 10″ PP10. Пом'якшення водопровідної води, Система Raifil 1017 з продуктивністю до 1,2 м3/час.

 

Комплексне очищення води для квартири г. Київ

 

Очищення води в квартиру pS7KayyiT8I adisXJ7if94 Z8GRw5REEdU
  • Місцем для розміщення була обрана ніша в тамбурі з комунікаціями, зручне рішення для монтажу та обслуговування системи. Встановлено фільтр-пом'якшувач Ecosoft FU-1035 і 2 магістральних фільтра типу BB20 для видалення механічних домішок, хлору і запахів.

компанія Вотер-Сервіс – ваш надійний партнер по очищенню води!