ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ФІЛЬТРИ ДЛЯ ВОДИ. КУПИТИ СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ В УКРАЇНІ З 100% ГАРАНТІЄЮ ЯКОСТІ!

Купити фільтри для води системи очищення води в Києві за вигідною ціною

Питні фільтри під мийку
Системи зворотного осмосу
Купити фільтри для води системи очищення води в Києві за вигідною ціною

Системи очищення води
на всю квартиру
Купити фільтри для води системи очищення води в Києві за вигідною ціною

Комплексне очищення води
для будинків і котеджів
Купити фільтри для води системи очищення води в Києві за вигідною ціною

Очищення води для громадського харчування:
столові, кафе, ресторани, бари
Купити фільтри для води системи очищення води в Києві за вигідною ціною

Фільтри і системи очищення води
для бізнесу і організацій
Купити фільтри для води системи очищення води в Києві за вигідною ціною

промислові фільтри
і системи очищення води
 

Питна вода як бізнес!
Продаж питної води в розлив
 

Купити фільтри для води системи очищення води в Києві за вигідною ціною

Обладнання для виробництва
питної води – готові рішення
 

Купити фільтри для води системи очищення води в Києві за вигідною ціною

Сервісне обслуговування
фільтрів для води
 

водопідготовка для котелень

Водопідготовка для котелень:
Методи очищення та обладнання
 

насосне обладнання

Насосне обладнання для
побутових і комерційних цілей
 

акції та знижки на фільтри

Акції, спеціальні пропозиції
на обладнання та послуги

Вода – джерело життя. Чиста вода - джерело здоров'я. близько 70% землі покрито водою і ТІЛЬКИ ЛИШЕ 1% ПРИДАТНИЙ для пиття!

Грунтуючись на багаторічному досвіді в очищенні води, ми запропонуємо Вам оптимальне, ефективне та індивідуальне рішення з водопідготовки враховуючи всі Ваші потреби, можливості та побажання!

Не економте на здоров'ї! Оберіть, що вас цікавить!

Вода є універсальним розчинником, тому вона містить масу елементів, які зустрічаються на її шляху. З урахуванням сучасної екології, стану грунтових, підземних вод і міських магістралей, вода містить масу забруднень, які шкодять не тільки Вашому здоров'ю, також техніка і сантехніка піддається агресивному впливу брудної води. Тому системи очищення води сьогодні, актуальний аспект Вашому житті!

В першу чергу важливо розуміти, що в загальнодоступних джерелах чистої води немає!

З крана у Вашій квартирі тече технічна рідина низької якості, яка негативно впливає не тільки на Ваше здоров'я, але і на сантехніку, душову кабіну, пральну машину, посудомийку і бойлер. Всім знайомий білий наліт, карбонатні відкладення на кранах, передчасний ремонт побутової техніки і накип в чайнику.

Проблематика централізованих водних ресурсів в Україні:

 • хлор – отруйна летюча речовина з рівнем небезпеки 2. Обробка води хлором обов'язковий процес в системі водопостачання міст, без нього б виникли масові епідемії, отруєння і так далі. Вся справа в тому, що хлор досить ефективно знезаражує каламутну (непрозорий) рідина. Саме тому в Україні немає можливості застосовувати більш сучасні і безпечні методи стерилізації, наприклад, ультрафіолетові установки.
 • Обробка води хімічними реагентами, які гасять природні органічні сполуки також необхідні, але вони також мають негативний вплив на організм людини.
 • висока жорсткість, яка залишає накипні відкладення, виводить з ладу сантехніку і побутову техніку, контактує з жорсткою водою, сушить шкіру і збільшує витрату миючих засобів.
 • механічний сміття у вигляді іржі, піску, грунту, мулу, окалини, глини і подібних суспензій, який накопичується в змішувачах, сіточках, забиває форсунки, отвори в душовій кабіні тощо.
 • Віруси і бактерії, вижили після обробки хлором;
  Вплив такої рідини не проходить безслідно і має негативний ефект уповільненої дії на Ваш організм. Постійний вплив агресивного середовища з часом викликає онкологічні захворювання, підриває імунітет і пошкоджує внутрішні органи. слід знати, що тривале вживання «солоної води» утворює пісок і камені в нирках в слідстві скупчування мінеральних солей. Фільтри для води вирішують безліч проблем, пов'язаних зі здоров'ям!

Проблематика підземних вод в Україні (вода зі свердловин):

 • Залізо
  Розчинене залізо в підземних водах України, найпоширеніший елемент. Железистую воду неможливо використовувати для побутових та господарських потреб. Вся проблема в тому, що при контакті з киснем залізо окислюється, частково випадаючи в осад, що утворює механічні забруднення. Така вода має металевий запах, залишає руді патьоки на сантехніці, в побутовій техніці, забиває душ, форсунки і робочі вузли обладнання. Прати в такій воді одяг і білизна неможливо, а найважливіше, що така вода завдає шкоди організму і абсолютно непридатна для пиття.
 • карбонатна жорсткість
  Висока жорсткість підземних вод в Україні перша за значимістю проблема. Якщо в централізованих водопроводах жорсткість ще знаходиться в рамках ГОСТу, хоч і перевищую європейські норми в 3 - 5 раз, то зі свердловиною як пощастить. Це саме те забруднення, яке виводить з ладу пральну машину, посудомийку, котел, систему опалення в приватному будинку або котеджі. Це білий наліт у ванній, обростання сантехніки карбонатами кальцію, накип в чайнику, така вода сушить шкіру і негативно впливає на волосся. Постійне використання жорсткої води призводить до перевитрати миючих засобів, електроенергії. Ви витрачаєте гроші на ремонт техніки, заміну сантехніки і миючі засоби, а вирішити дану проблему можна тільки якщо купити фільтр для води.
 • Марганець
  Дана речовина досить часто зустрічається в воді зі свердловини і приносить купу проблем. Марганець відноситься до групи важких металів і за властивостями схоже на залізо. Вода з підвищений вміст марганцю відкладає на внутрішніх поверхнях труб, сантехніки подібно залізу і залишає незмивні сліди всюди де контактує із зовнішнім середовищем.
  У побуті марганець приносить не мало бід, особливо добре це знають домогосподарки, коли на руках і під нігтями коду стає коричневою і не змивається. Пити воду з вмістом даної речовини більше 0,1 мг / літр загрожує серйозними наслідками - захворювання печінки, в якій найбільше концентрується метал. Марганець спожитий з водою має властивість проникати в тонкий кишечник, кісткову систему і руйнувати їх зсередини.
 • Амоній
  Джерелами амонію є солі і розчинений аміак, який утворюється в результаті гниття білкових організмів. Дана речовина в парі з киснем сильно підсилюють корозію сплавів, які містять мідь - теплообмінники, мідний водопровід в квартирах і приватних будинках.
  Присутність цього елемента в питній воді має суворі обмеження. Так як вживання води, в якій норми перевищені, тягне за собою бактеріальне зараження організму і порушення кислотно- лужного балансу.
 • органічні сполуки
  Це певний набір хімічних сполук у складі яких є вуглець. Це найбільш великий клас, а величезна кількість органічних сполук обумовлює унікальну властивість вуглецю утворювати ланцюжки з атомів. У підземних і поверхневих водах міститься органіка біологічного походження - ліпіди, білки, вуглеводи, нуклеїнові кислоти. У цій класифікації, крім вуглецю, вони містять азот, водень, кисень, фосфор і сірку.

Власники заміських будинків, прекрасно знають наскільки важлива водопідготовка. Підземні джерела в Україні мають ряд типових забруднень для нашого регіону, а використовувати таку рідина в побутових і господарських цілях в початковому вигляді практично неможливо. Великі концентрації заліза і солей жорсткості створюють масу проблем, така вода навіть не придатна для поливу.

Виходячи з вищеописаних факторів, системи очищення води сьогодні є обов'язковим атрибутом у багатьох сферах життєдіяльності людини. Фільтри для води не тільки дозволяють користуватися по-справжньому екологічно чистою водою корисною для здоров'я, але і значно економити Ваші витрати на протязі багатьох років.

Чому купити фільтри для очищення води вигідніше у нас?

 • По перше, Ви отримаєте тільки якісні системи очищення води від кращих виробників;
 • По-друге, у Вас буде стояти сертифіковані фільтри з офіційною гарантією від виробника;
 • По-третє, установка обладнання буде виконана професіоналами;
 • По-четверте, Ви отримаєте гарантійне обслуговування і можете замовити пост-гарантійні послуги;
 • І наприкінці, ми внесемо Вас до електронного реєстру сервісної бази клієнтів нашої компанії, що дасть Вам гарантую своєчасного обслуговування системи, обумовлює економію Ваших часу і коштів.

Магазин очищення води “Служба водопостачання” це:

 • Кращі фільтри для води!
 • Ми пропонуємо обладнання від провідних виробників з усього світу - США, Бельгія, Тайвань, Корея, Англія, Україна, Канада і низка країн Європи;
 • довговічність експлуатації;
 • Фільтри виготовляються з високоякісних матеріалів, що гарантує надійність довгострокової експлуатації; картриджі, змінні елементи і фільтруючі матеріали від провідних виробників, що гарантує ефективне очищення води;
 • Ви вже сьогодні можете купити фільтр для води і почати економити гроші в довгостроковій перспективі!
 • Що Вам дасть установка фільтрів для очищення води:
 • Ви будете користуватися по-справжньому екологічно чистою водою 365 днів в році;
 • Вам не потрібно буде витрачати час і сили на постійну покупку чистої води, так як фільтр під мийку забезпечить Вас питною водою круглий рік;
 • Брудна вода вже не матиме негативного впливу на Ваше здоров'я і здоров'я Ваших близьких;
 • Ви захистите Вашу сантехніку, пральну машину, посудомийку, бойлер і систему опалення в приватному будинку від ремонту і передчасних поломок;
 • У Вашій ванній кімнаті ніколи не буде білого нальоту і карбонатних відкладень на кранах і в чайнику;
 • М'яка вода корисна для Вашої шкіри, волосся і організму в цілому;
 • У Вашої воді не буде хлору і хлор-з'єднань, який так небезпечні;
 • Ви будете економити на миючих засобах в 3 - 5 раз за рахунок м'якої води;
 • Ваше білизна і одяг збережуть свій початковий колір і якість матеріалів після безлічі прань;

5 наших фірмових гарантій:

 • Гарантія ціни зі складу без переплати;
 • Гарантія індивідуального підбору і розрахунку обладнання;
 • Гарантія якісної установки фільтрів професіоналами;
 • Гарантія на обладнання від виробника;
 • Гарантія високої якості продукції від Water-Service!

Ваші вигоди роботи з нами?

 • По перше, економія грошей - ми працюємо безпосередньо з виробниками, що виключає посередницьку накрутку;
 • По-друге, замовляючи фільтри, Ви економите Ваш час, так як все обладнання є в наявності на складі;
 • По-третє, індивідуальний вибір фільтрів для води і системи очищення в залежності від Ваших індивідуальних побажань і завдань;
 • По-четверте, чесна гарантія від виробника на всі обладнання;
 • І наприкінці, купуючи фільтри у нас, Ви гарантовано вирішуєте проблему брудної води!

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

 • Ви телефонуєте або оформляєте онлайн заявку;
 • Ми виконуємо підбір системи очищення води;
 • Ви вибираєте зручний для Вас спосіб оплати - готівковий розрахунок, оплата на карту, безготівковій розрахунок;
 • Ви вибираєте варіант розрахунку - передоплата, накладений платіж, оплата по факту;

всього через 48 годин ми здійснюємо установку Вашого фільтра або ж забираєте у зручного для Вас перевізника!

 

Механічне очищення води

Видалення сміття - перший ступінь очищення в побутових, комерційних і промислових фільтрах. Система не може бути без фільтра для видалення нерозчинних частинок, які присутні в кожному джерелі. це іржа, пісок, країна, грунт, окалина та інші. Цю роль виконують фільтри грубої очистки води.

Очищення водопровідної води від жорсткості

У міській воді підвищена жорсткість, це кальцій і магній, які відкладаються на тенах бойлерів, пральних машин та посудомийних апаратів. Це все той же неприємний білий наліт у чайнику, на сантехніці і у ванній кімнаті. Карбонатні відкладення створюють масу проблем з сантехнікою, вимагають спеціальних миючих засобів для підтримки чистоти і додаткових витрат на спецхімії.

Побутові фільтри знижують мінералізацію

Підвищений вміст солей (в міській воді це близько 400 мг / літр) при тривалому вживанні викликає сечокам'яну хворобу, гіпертонію і склероз.
Питна норма повинна містити не більше 180 мг / літр. Воду з низьким вмістом солей корисно пити людям, страждаючим від піску і каменів в нирках. Тому фільтри для очищення питної води стають дуже популярними. Установка фільтра для води під мийку вирішить Ваші проблеми. Але це повинна бути система зворотного осмосу, так як, тільки на молекулярному рівні можливо «віджати» розчинені мінеральні солі з води. Такий фільтр окупається буквально протягом 12 - 15 місяців, так як собівартість літра становить 15 - 20 копійок.

Багатоступінчастий фільтр на основі зворотного осмосу - найефективніша і вигідна станція очистки води!

Чим шкідливий надлишок заліза у воді?

Підвищений вміст заліза викликано корозією труб в міських мережах, а в підземних водах наш регіон особливо багатий розчиненим залізом. Цей елемент в надлишку викликає алергічні реакції, змінює склад крові і несприятливий для шкіри. У ґрунтових водах вміст заліза в десятки разів вище, ніж в міських магістралях, тому в заміському будинку особливий підхід в підбору обладнання. Також у воді присутні бактерії, віруси, хлор і хлор-з'єднання.

Фільтри для води, ціна яких коливається в широкому діапазоні повинні мати відповідні сертифікати якості та гігієнічні висновки.

На скільки небезпечний хлор у воді і його побічні дії?

Хлор проникає в людський організм через дихальні шляхи або через шкіру. Існує ряд небезпечних захворювань, які пов'язують з попаданням в організм хлору і побічних шкідливих продуктів хлорованої води. Це - рак шлунка, рак печінки, рак сечового міхура і прямої кишки. Міжнародні дослідження доводять, що хлор може стати причиною атеросклерозу, анемії, серцевих захворювань і підвищеного тиску. Підвищений вміст цієї отрути подразнює слизову оболонку очей і руйнує структуру волосся.

Що кажуть лікарі за хлорування води?

Авторитетні лікарі заявляють, що додаючи в воду хлор, запускається бомба з годинниковим механізмом в наш організм. Тим більше сучасній науці відомо, що хлор вбиває далеко не всі шкідливі мікроорганізми. Вони продовжують жити і отруювати організм токсинами, які при взаємодії з хлором здатні викликати порушення на генетичному рівні. При регулярному прийомі душа з надлишком хлору, людина отримує дозу, в 10 - 15 велику, ніж при питті хлорованої оди. Активний хлор видаляють вугільні фільтри.

Фільтри для очищення води побутові та комерційні, практично ідентичні по ефективності і принципом фільтрації, різниця тільки в продуктивності і габаритах. В інтернет магазині фільтрів для води «Вотер-Сервіс», Ви знайдете обладнання для будь-яких цілей і вирішення будь-яких завдань, як в побуті так і в бізнесі.

У свердловинах більш складний склад води!

Очищення води в Україні грунтових і підземних вод - більш складний і відповідальний процес. У них відсутня хлор, але інші показники в більшості випадків перевищують норми, присутні нітрати, нітрити, залізо, солі жорсткості і маса органіки. Підхід до підбору обладнання для очищення води з свердловин і колодязів є індивідуальним і глибшим за конкретного аналізу води. Чим небезпечна вода зі свердловини читайте тут.

Магазин фільтрів для води «Вотер-Сервіс» (очищення води в Києві, Україна) пропонує Вам всі види водоочищення:

Воду використовують не тільки для пиття, але і як основу для приготування алкогольних і безалкогольних напоїв, соків, мінеральної води, пива та інших питних продуктів.

Фільтри для води, ціна яких в нашому інтернет магазині є найбільш вигідною для Вас – сертифіковані, перевірені часом в експлуатації і мають офіційну гарантію!

Фільтри для питної води від кращих виробників!

Компанія Water-Service має багаторічний досвід продажів систем зворотного осмосу і працює з перевіреним обладнанням таких брендів як Керівник, Екософт, Ековод, AquaLine, Атол, AquaFilter, Розіграш, Органічний, Фільтри та інші. Наша компанія працює з перевіреним і якісним товаром, який відповідаємо міжнародним стандартам, сертифікований в Україні і працює як швейцарський годинник. Ми надаємо якісний сервіс і обслуговуванні фільтруючих систем.

Будь-яка фільтрує система вимагає своєчасного обслуговування та ремонтно-профілактичних робіт. забруднення, присутні у воді осідають на вузлах обладнання в процесі експлуатації. Тому періодичний і своєчасний сервіс є важливим критерієм в побутової очищення води для стабільної роботи Ваших фільтрів. Це забезпечить ефективну та стабільну роботу систем.

Наші фахівці надають послуги сервісного обслуговування фільтруючих систем:

Купити фільтр для води на сайті Вотер-Сервіс – це гарантія вигоди і гарантія якості обладнання!