ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНА ВОДА З СВЕРДЛОВИНИ? ЯКЩО ВИ піклуватися про своє здоров'я, ВАМ ЦЕ БУДЕ ЦІКАВО!

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНА ВОДА З СВЕРДЛОВИНИ?

Чому сьогодні свердловини так популярні в приватному секторі?

Видобуток і підготовка води з свердловин для побутових і господарських потреб, актуальна тема на сьогоднішній день. По перше, це Ваш постійний автономне джерело води, який не залежить від водопровідно-каналізаційного господарства Вашого регіону або країни. По-друге, маючи мінімальне обладнання для подачі води в будинок, Ви цілий рік забезпечені водою і не залежите від міських мереж. Але просто пробурити свердловину і встановити насосне обладнання для подачі води в будинок - мало. Дістатися до відносно чистих артезіанських джерел досить затратно, так як їх глибина від 50 до 200 метрів. Тому в більшості випадків бурять свердловини глибиною від 10 до 35 метрів, які називають піщаними. Піщані свердловини не довговічні і поступаються вапняковим свердловинах або як їх називають «свердловина на вапняк».

свердловина вода з залізом свердловина брудна вода

Чому вода зі свердловини або колодязя перенасичена різними елементами?

Plasty-predshestvujushhie-artezianskoj-vode

Існує думка, що вода, видобута з надр землі, є чистим джерелом і насичена корисними мінералами. Але з огляду на той факт, що вода є найсильнішим розчинником інших хімічних елементів, по дорозі наверх вона розчиняє і насичується масою різних хімічних елементів. наприклад, води, пройшла через шари вапняку, насичується солями жорсткості - кальцій і магній. Якщо вода проходить через залізисті руди, вона насичується залізом, а зміст цих домішок у воді при підвищених показниках, робить її непридатною для використання в побуті і для пиття. У багатьох випадках навіть для використання в господарських потребах така вода несе шкоду. Якщо поливати сад водою з підвищеним вмістом заліза і сірководню, то нічого доброго з цього процесу не вийде.

Екологічні забруднення ґрунтових вод, чому це небезпечно для організму?

свердловина брудна вода

У зв'язку з екологічним забрудненням ґрунтових вод, скиданням виробничих відходів і подібними неконтрольованими діями людини на навколишнє середовище, використання води в початковому стані небезпечно. Велику небезпеку для організму представляють грунтові забруднення і особливо хімічний склад. А в зв'язку з тим, що забруднення грунтових вод посилюється з кожним роком, тому очищення води зі свердловини стає не просто актуальним, а за необхідне.

Яка небезпека грунтових вод в приміському приватному секторі?

Проблема забруднення води гостре питання на сьогодні особливо в приміському приватному секторі. На цих ділянках інтенсивно використовувалися хімічні добрива, містять в своєму складі нітрати, тому колодязі, копанки для видобутку вугілля і свердловини забруднені і перевищують допустимі норми в десятки разів.

В яких регіонах особливо забруднені грунтові води?

Особливо висока загроза нітратного забруднення в регіонах, де широко застосовували нітратні добрива в сільському господарстві, це Полтавський регіон, Київська та Черкаська регіони.

Наскільки небезпечні нітрати у воді?

Існують непереборні фактори, які роблять з «живої води» «мертву» і цим фактором є нітрати. Перевищення вмісту цієї хімічної речовини в складі видобутої води призводять до тяжких і обтяжуючим захворювань. Зокрема, це водно-нітратна метгемоглобінемія, що може стати навіть причиною смерті. Особливо гостро ця проблема актуальна в українських селах і передмістях великих мегаполісів. Фільтри очищення води зі свердловини в комплексному виконанні, відмінно справляються з цією проблемою.

свердловина вода дача

Що таке нітрати і які захворювання вони викликають?

Що таке нітрати? Це солі азотної кислоти, які постійно надходять в наш організм. Зміст цієї речовини в грунті є елементом мінерального живлення рослин. Але сьогодні потрапляючи в воду, вони несуть з собою шкоду і хвороби. У зв'язку з роботою промислових підприємств, використовують нітратні сполуки солей азотної кислоти, а також через недостатньо очищених стічних вод та недотримання санітарно-гігієнічних норм при експлуатації свердловин і колодязів люди отримують отрута. До всього іншого, відходи життєдіяльності людини і тварин містять величезну кількість нітратів.

Яка безпечна доза нітратів для людини?

Ці речовини швидко всмоктуються в шлунково-кишковий тракт і потрапляють в кров. Після чого поширюються по всьому організму. При перевищенні дози нітратів з'являються гострі отруєння. Існує безпечна доза для людини, це від 150 до 200 мг на добу, гранично допустима норма - 500 мг. Токсична - понад 600 мг. Для дітей норми природно нижче, ніж у дорослих.

Що ж конкретно відбувається в нашому організмі?

Давайте злегка заглибимося і розглянемо процес проникнення нітратів в організм, а точніше механізм впливу. нітрати, в травному тракті перетворюються в нітрити, які в 10 раз токсичних. Вони взаємодіють з білком крові, який відповідальний за перенесення кисню – гемоглобіном. Вплив нітритів на гемоглобін, перетворює його в метгемоглобін, а метгемоглобін в свою чергу не здатний переносити кисень. У зв'язку з цим процесом виникає кисневе голодування, що викликає важку гіпоксію! Кисневе голодування призводить до руйнування еритроцитів (гемолітична анемія), порушення функцій ферментних систем, негативний вплив на ЦНС, порушення функцій серцево-судинної і ендокринної систем, зниження резистентності організму та інших факторів.

залізо у воді зі свердловини

Наслідки для людини при регулярному вживанні нітратів

Наукові інститути довели: при регулярному вживанні води з вмістом нітратів, перевищують норму, з роками з'являються захворювання. Це рак шлунка, проблеми з щитовидною залозою, порушення нервової системи і серцево - судинної системи. Сполуки азоту і нітратні іони належать до мутагенних речовин, які призводять до генетичних порушень і поширюються на продовження роду. В організм людини найчастіше нітрати потрапляють з їжею і водою. А з водою і овочами надходить від 75% до 90% речовин від загальної кількості цих отрут.

Як контролюють ситуацію органи нагляду?

чому вода зі свердловини жовтіє

Саме концентроване вміст нітратів, яке в переважній більшості випадків в десятки разів перевищує допустиму норму, спостерігається в «питної» воді передмість та сільської місцевості. Це відбувається через відсутність контролю органами нагляду. Органи SanEpidemStations, які контролюють стан питної води, не мають фізичних і фінансових ресурсів для того, щоб аналізувати воду в приватних колодязях і свердловинах.

Офіційні дані!

Згідно з офіційними даними, 78% сіл не мають централізованого водопостачання. Використовуючи питну воду з колодязів, “джерел” і свердловин, глибиною від 1,5 до 6 метрів і заповнюються грунтовими водами, люди вживають разом з водою залишки добрив, нітратів і хвороботворних організмів зі стічних споруд та звалищ.

ЧОМУ НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА І ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ДЛЯ ПОБУТОВИХ І ГОСПОДАРСЬКИХ ПОТРЕБ?

Водопостачання в нашій країні на сьогоднішній день знаходиться в дуже жалюгідному стані, не кажучи про європейські стандарти водопідготовки для населення і промисловості. Маючи таку ситуацію, ми впритул стикаємося з необхідністю індивідуальної водопідготовки води і її подальшого очищення. Дуже важливо підготувати і очистити воду для купання, так як Ваше здоров'я прямо залежить від якості води з якої ми контактуємо щодня. Також дуже важлива якість води, подається на водогрійне обладнання, сантехніку і побутові прилади.

Сучасні фільтруючі системи убезпечать Вас і Вашу родину!

Купити системи очищення води для дому та котеджу в Києві

Сучасні технології в області обладнання для очищення води дозволяють Вам вибрати оптимальний комплекс водоочистного оборудования, яке підбирається нашими фахівцями виходячи з конкретного випадку, місця і аналізу.

Ваші вигоди співробітництва з нами?

Ми працюємо з клієнтом від «А» до «Я», що має на увазі:

  • Точний аналіз води;
  • Індивідуальний підбір обладнання;
  • Продаж обладнання з гарантією від виробника;
  • Своєчасна доставка і монтаж обладнання фахівцями;
  • Запуск обладнання та налаштування з урахуванням точного аналізу води;
  • Якісне сервісне обслуговування;
  • післягарантійне обслуговування;
  • Багаторічний досвід і велика база вдячних клієнтів;

ВИБЕРІТЬ СВОЮ СИСТЕМУ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ПРЯМО ЗАРАЗ!!!

Купити систему очищення води зі свердловини

БЮДЖЕТНИЙ

Купити фільтри для очищення води зі свердловини

ОПТИМАЛЬНИЙ

Купити систему водопідготовки зі свердловини для заміського будинку

ПРАКТИЧНИЙ

Купити систему очищення води від жорсткості і заліза в свердловині

МАКСИМАЛЬНИЙ

ТЕЛЕФОНУЙТЕ І ОТРИМАЙТЕ вичерпні консультації!

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНА БРУДНА ЖЕЛТАЯ каламутна вода З СВЕРДЛОВИНИ з сірководнем

КОМПАНІЯ ВОДА-СЕРВІС – ВАШ НАДІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ЧИСТОЇ ВОДИ!