ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Який фільтр для води вибрати? Чесний та критичний аналіз побутових питних фільтрів!

ВИБИРАЄМО ПИТНОЇ ФІЛЬТР!

Сьогодні на ринку фільтрів для води безліч різноманітних компактних настільних фільтрів, фільтрів під мийку і більш складних багатоступеневих систем. Одні фільтри видаляють тільки хлор і нейтралізують запах зі смаком, інші фільтри ще доумягчают воду, треті мають багатоступеневу очистку на рівні молекулярного відділення. Давайте розглянемо всі типи фільтрів по черзі.

ФІЛЬТР – КУВШИН

Що краще, фільтр – глечик або настільний одноступінчатий?

який фільтр для води вибрати Принцип очищення в цих фільтрах однаковий - це проточні фільтри, в яких процес очищення протікає сорбційними способом. Що це означає? Вода фільтрується за рахунок проходження через той чи інший матеріал, що фільтрує на протоці.
Фільтр - глечик найдоступніший з усього розмаїття. Ціна глечиків коливається в межах від 150 до 500 гривень. Це пластикова ємність, що складається зазвичай з трьох частин. В основну ємність вставляється другорядна в якій є розмір отвору для змінного картриджа і все це закривається кришкою. Вода фільтрується за рахунок протікання води з верхньої ємності в нижню. Максимальний обсяг відфільтрованої води за раз - 2 літрів.

У картриджі для фільтра - глечика засипаний активоване кокосове вугілля. Є кілька різновидів картриджів:
• Вугільна засипка;
• Вугільна засипка з ионнообменной смолою для зниження жорсткості води;
• Комплексна засипка, додатково видаляє домішки заліза і марганцю;

Ефективність очищення води - до 15% з 100.

 

Та кількість матеріалу, що фільтрує, яке знаходиться в картриджі, а це близько 30 - 50 грам сорбенту, нездатна очистити воду повноцінно навіть проточним способом. Весь ефект від такого фільтра - видалення запаху і присмаку водопровідної води, часткове видалення хлору і пом'якшення (боротьба з накипом) якщо присутній іонообмінних смола і видалення кольоровості води. Вартість картриджів і частота їх заміни, змушує сказати, що це найдорожчий тип фільтрації.

висновок: самий малоефективний спосіб очищення води і найдорожчий в обслуговуванні.

 

НАСТІЛЬНИЙ ФІЛЬТР

 

який питної фільтр вибрати краще Настільний фільтр - це аналог глечика, але зі збільшеним об'ємом фільтруючого матеріалу і великим ресурсом. Вартість таких фільтрів від 300 до 1000 гривень. Тут все аналогічно з фільтрами - глечиками, але більш широкий вибір змінних картриджів з різною ефективністю.
Перевага настільних фільтрів перед глечиками в тому, що можна встановити картридж, в якому буде присутній поліпропіленова вставка для видалення механічних нерозчинних домішок, таких як іржа, пісок, країна, грунт, глина і окалина. Тут асортимент змінних модулів ширше:

• Вугільний картридж з поліпропіленової вставкою;
• Вугільний з ионнообменной смолою:
• Комплексний картридж з засипанням Ecomix (5 ступенів фільтрації);
• Вугільний картридж KDF (видалення бактеріального складу);

Ефективність очищення води - до 35% з 100.

Кількість фільтруючого матеріалу в картриджі до 250 грам, нездатна повноцінно очистити воду. Ефект від такого фільтра - видалення запаху, присмаку, кольоровості, пом'якшення води на короткий термін до 3 місяців. видалення хлору, частково органіки і бактерій, заліза, марганцю і механічних домішок.

висновок: малоефективний спосіб очищення води, але не найдорожчий в обслуговуванні.

 

ДВОХ І триступенева ПРОТОЧНИЙ ФІЛЬТРИ

 

двоступеневий або триступеневий фільтр під мийку з окремим краном?

який питної фільтр вибрати Триступеневий фільтр або потрійний фільтр проточного типу - це вже більш повноцінна система проточного типу. Ці фільтри більш популярні, так як комплектуються окремим краном, підключенням до водопроводу і зручно стають під мойку.Еслі вибирати між подвійним або потрійним фільтрами, то відповідно вибирайте потрійний. Маючи фільтр з трьома колбами, Ви можете встановити в нього комплект з трьох фільтрів, що очистить водопровідну воду значно глибше і в такій зв'язці ресурс змінного комплекту больше.Стоімость таких систем від 600 до 1500 грівен.Із ряду проточних (сорбційних) фільтрів це вже повноцінна багатоступенева система. Видаляє основні забруднення:
який фільтр краще вибрати • Активний хлор і хлор-з'єднання;
• Надмірну жорсткість (кальцій, магній);
• Механічні домішки;
• Залізо, марганець і амоній;
• Частково органіку і бактеріальний склад;

Ефективність очищення води - до 50% з 100.

Три картриджа в зв'язці працюють комплексом, тому очищення досить ефективна в порівнянні з більш компактними фільтрами. Якість води безпосередньо залежить від якості фільтрів, тому в даному випадку економити при купівлі комплекту змінних модулів не бажано. Ресурс комплектів від 1500 до 3000 літрів. Найбільш ефективні картриджі від Українського виробника Ecosoft – «Джерельна вода №5» или «Джерельна вода №3».

висновок: найбільш ефективний спосіб очищення води з розряду проточних.

 

Що таке ультрафільтрація і мікрофільтрація?

 

який фільтр для питної води вибрати Системи очищення води методом ультрафільтрації та мікрофільтрації засновані на триступеневий проточних фільтрах. Зв'язка тих же трьох колб, але з додатковим фільтром, розташованим зверху горізонтально.Ультрафільтрація - це ультрафільтраційна мембрана трубчастого типу, яка відмінно затримує бактерії і їх трупи, органічні сполуки, паразити і нерозчинні домішки розміром більше 0,01 мікрона.Шіроко застосовується у виробництві і промисловості де завдання, отримати технічну воду високої якості. Але існують віруси і бактерії настільки маленького розміру, що і ультрафільтрація не справляється, тим більше позбутися від розчинених солей ми не можемо.

 

який фільтр для питної води вибрати Мікрофільтрація - це керамічний фільтр для води виготовлений з кераміки з розмірами пор 0,2 мкм. Затримує всі той перелік забруднень, відповідно до своєї пропускної способності.Картрідж періодично необхідно чистити і промивати водою, він є багаторазовим. Середній ресурс елемента побутового типу 12000 - 15000 літрів. Фільтрація керамічними фільтрами застосовується для спиртовмісних рідин, освітлення овочевих і фруктових соків в харчовій промишленності.Очістка води таким способом досить глибоко очищає воду, але загальний сольовий склад залишається незмінним. Коли сольовий склад перевищує вміст більш, ніж 200 мл / літр, то ця вода не є питною водою вищої категорії.

Ефективність очищення води - до 70% з 100.

Три картриджа в зв'язці працюють комплексом і після попереднього очищення вода надходить в корпус з ультрафільтраційний мембраною або керамічним картриджем, де проходить ще більш тонку очистку. Ці системи є компромісом між потрійним проточним фільтром і системою зворотного осмосу.

Мінус даних фільтрів в тому, що вони не видаляють розчинені солі і мікро – бактерії і віруси, яких таке ж безліч, як і більших.

висновок: глибший спосіб очищення, ніж стандартними проточними фільтрами. Компроміс між трійником і системою зворотного осмосу, для людей з упередженнями, що не можна пити глибоко очищену і обессоленную воду.

 

Зворотній осмос – безперечний лідер по глибині і якості очищення води!

 

який питної фільтр краще вибрати Без сумніву, з упевненістю можна заявити, що метод очищення води зворотним осмосом є лідируючим на сьогоднішній день. Навіть в наше століття інновацій і технологічного прогресу, все одно немає рівних очищення води, яка протікає на обратноосмотічеськіх мембранах.Все тому, що цей метод узятий з природного явища. По суті, це природний процес обміну між клітиною і навколишнім середовищем. Обмін відбувається завдяки напівпроникну матеріалу, який контролює постачання необхідних речовин і елементів і служить бар'єром для надходження інших, непотрібних компонентов.Только зворотний осмос здатний очистити воду від надмірного вмісту розчинених солей і найдрібніших вірусів і бактерій пропускаючи тільки молекули води і розчиненого в них молекули кисню.

Зворотній осмос – унікальний фільтр!

зворотньоосмотична мембрана по істині унікальний винахід, яке народилося в далекому 1968 році і вже, починаючи з 1970 року його почали успішно використовувати в якості отримання питної води з морської, у медицині, для одержання особливо чистої води, в промисловості та інших галузях.
сьогодні системи зворотного осмосу використовуються настільки широко, що важко перелічити всі сфери їх застосування. Перелічимо основні для нас області застосування, щоб зрозуміти наскільки ефективні і популярні ці фільтри в харчовій промисловості і в побуті.
80% бутильованої води, точки продажу питної води на розлив і практично вся питна води проводиться саме системами зворотного осмосу. «Боржомі», «Єсентуки», «Малятко», «БонАква» і маса інших виробників використовують фільтри на основі обратноосмотічеськіх мембран. Тільки подальша мінералізація, насичення води мікро – елементами і смакові якості у кожного виробника вже індивідуальні, ніж в принципі вони і відрізняються.

Якщо Ви постійний покупець бутильованої води, система зворотного осмосу Ваш вибір! Маючи систему будинку, Ви рятуєтеся від походів по воду, Ви не переплачує в 5 – 6 раз, Ви отримуєте абсолютну якість води і постійний запас чистої води у Вас вдома по 0,20 грн / літр!

Побутові системи зворотного осмосу найдорожчі фільтри для будинку, але також найоптимальніші та економні. Ціна таких систем починається від 150 доларів, але глибина очищення і якість води максимальний. Якщо врахувати заміну картриджів і повне сервісне обслуговування, то середня собівартість одного літра води становитиме – 0,20 грн. адже 20 копійок за абсолютну якість і комфорт – це безперечно ідеальне рішення!

Ефективність очищення води - 98% з 100.

Очищення відбувається на молекулярному рівні. молекула води (пронизувати) акумулюється в накопичувальній ємності, все що більше (концентрат) зливається в дренаж. Вода, очищена осмосом вважається питною водою вищої категорії.

Стандартні системи мають 5 ступенів очищення. Також системи комплектуються минерализующими елементами, структуризаторами води і УФ-лампи.

Для наочного прикладу наведемо таблицю глибини видалення домішок з води:

який питної фільтр для води краще вибрати

висновок: система зворотного осмосу – лідер в очищенні води!

Це Ваша міні-фабрика по виробництву питної води вищої категорії, яка завжди поруч. Цілодобовий запас питної води 10 літрів. собівартість 0,20 – 0,30 грн / літр!

Навіщо платити двічі?

З усього вищесказаного ми бачимо, що існує маса фільтрів для води на будь-який смак і в широкій ціновій категорії. Але всеодно, як і всюди логіка ідентична – “скупий платить двічі”. Економити на чистій воді, це в першу чергу економити на своєму здоров'ї, а в другу чергу платити невеликими порціями, але частіше і не отримувати належного ефекту.

Наші висновки виходячи з багаторічної практики продажів:

На нашій багаторічній практиці та досвіді є статистика закономірностей щодо продажу різних фільтрів. Якщо людина купила фільтр простіше, після користування протягом року, він повертається придбати, “що то краще”. Користувачі глечиків через якийсь період часу набувають настільні фільтри, користувачі “настольніков”, тому в середньому рік набувають потрійну систему.

Чому наші фахівці консультують краще?

Коли Ви потрапляєте на консультацію до нас, то Ви отримуєте вичерпну інформацію підтверджену статистикою продажів і базою клієнтів. Тому колектив фахівців водопостачання настійно рекомендує Вам не поспішати з покупкою недорогого, простого фільтра, а зважити свої фінансові можливості і придбати максимально оптимальний фільтр для Вашої сім'ї.

правильна вода – Ваше здоров'я!

 

ПЕРЕЙТИ В МАГАЗИН ПОБУТОВИХ ПИТНИХ ФІЛЬТРІВ НА ОСНОВІ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

ПЕРЕЙТИ В РОЗДІЛ ПОБУТОВИХ ПИТНИХ ФІЛЬТРІВ ПРОТОЧНОГО ТИПУ