ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

КУПИТИ КАРТРИДЖІ, ЗАПАСНІ ЕЛЕМЕНТИ, МЕМБРАНИ ДЛЯ ФІЛЬТРІВ І СИСТЕМ ОЧИСТКИ ВОДИ

Основну роль фільтрації води в побутових фільтрах здійснюють картриджі і змінні елементи. Вони бувають різних типів, ступеня фільтрації і призначення. В водопровідній воді в Україні є ряд типових забруднень, які видаляються в кілька етапів, за які відповідають змінні картриджі для очищення води. Системи діляться на два методу фільтрації - проточні і обратноосмотические, які включають в себе кілька ступенів фільтрації для глибокого очищення вихідної рідини.

придбати змінні картриджі для побутової системи зворотного осмосу під мийку

Картриджі і змінні елементи
для побутових систем зворотного осмосу
Купити змінні картриджі для комерційного осмосу

Картриджі і змінні елементи
для коммерческих систем осмоса
 

Картриджі для магістральних
фільтрів типу Big Blue
 

Купити мембрану для зворотного осмосу в Києві за вигідною ціною

Побутові мембрани
для зворотного осмосу

 

Картридж для фільтру механічного очищення води

Як правило, першим ступенем очищення є видалення механічних домішок. Це зважені частинки, які не розчиняються і вдають із себе сміття - пісок, країна, іржа, масштаб, глина і подібні речовини. Для цих цілей використовуються картриджі з поліпропіленового волокна або нитки, вони мають властивість затримувати і накопичувати в собі певну кількість нерозчинних частинок. Після чого картридж міняється на новий.

Вугільний картридж для фільтрів очищення води

Вугільний картридж для фільтрів води - основна ступінь очищення в проточних системах. Кокосове вугілля має цілий ряд фільтруючих властивостей, які не можна замінити ніяким іншим методом. Завдяки спеціальній обробці і активації абсорбуючих властивостей, вугілля здатний видаляти і накопичувати на своїй поверхні безліч забруднень і речовин - органічні природні сполуки, PAV (поверхнево- активні речовини), хлор, хлор-з'єднання, нафтопродукти, гумінові речовини, пестициди і сірководень. А також, завдяки своїм властивостям, вугільний картридж для фільтру води коригує запах, кольоровість і смак оброблюваної рідини.
Тому, багато побутові фільтри комплектуються двома вугільними картриджами - з гранульованим розсипних вугіллям і спечених у вигляді брикету. Перший тип відмінно справляється з летючими речовинами і запахами, а другий тип є тонкою очищенням. Спечений вугілля має велику поверхню контакту з водою і розмір пор до 10 мікрон.

Картридж для пом'якшення води в побутових фільтрах

Пом'якшення води в Україні дуже актуальна тема, тому в більшості проточних фільтрів в заводській комплектації вже присутній картридж з катионитом. У таких елементах засипана іонообмінних смола, яка бореться з накипом методом іонного обміну. Саме картридж для пом'якшення води відповідає за відсутність накипу в чайнику, плівки в чаї або каву. також доведено, що в м'якій воді швидше варяться м'ясні продукти і овочі. Якщо у Вас проточна система, що складається з трьох ступенів, тоді оптимальним вибором буде комплект картриджів для жорсткої води. Для того, щоб зрозуміти які картриджі для жорсткої води більше підійдуть саме Вам, Вам потрібно зателефонувати нашим фахівцям і отримати професійну консультацію. Справа в тому, що в різних регіонах, містах і навіть районах різну якість водопровідної води.

У нас Ви можете придбати картриджі для фільтрів очищення води зі складу в Києві за вигідною ціною!

Картридж для видалення заліза у воді

У великих містах цей тип очищення не такий популярний як картридж для жорсткої води. Проблема з залізом більше властива воді зі свердловини, це заміські будинки або невеликі обласні міста де централізований водопровід бере воду з підземних вод. Так як великі міста харчуються в основному з поверхневих вод річок України, то вміст заліза знаходиться в нормах допустимих державним стандартом. Це пов'язано з тим, що розчинене залізо в підземних джерелах знаходиться в двовалентне стані через відсутність контакту з киснем, а при контакті з повітрям починається процес окислення і залізо переходить в тривалентне форму утворюючи механічний осад.
Картридж обезжелезіватель виконує роль окислення розчиненого заліза, після чого залізо, випало в осад затримується в товщі фільтруючого матеріалу. Тому, ефективність і ресурс картриджа для фільтра води від заліза, безпосередньо залежить від концентрації даного металу у вихідній рідини.

Зателефонуйте нашим фахівцям, і ми допоможемо Вам підібрати картриджі для домашнього фільтра!

найчастіше, в питних фільтрах встановлені недорогі картриджі для формування недорогий ціни на систему. Такі змінні елементи мають маленький ресурс і слабку ефективність. В основному це стосується подвійних і потрійних систем з окремим краном, але це вирішується заміною елементів на більш якісні. Сьогодні дуже популярні багатоцільові картриджі змішаної дії, які видаляють кілька забруднень за одну ступінь очищення. Ви можете вибрати більш якісні картриджі для проточних фільтрів в нашому магазині з гарантією якості та ефективності.

В інтернет магазині фільтрів води «Вотер-Сервіс», Ви можете придбати картриджі для проточного фільтра будь-якого типу за найдоступнішою ціною в Україні!

Картриджі для зворотного осмосу

Побутові фільтри на основі зворотного осмосу найпопулярніші системи для отримання по-справжньому питного продукту у Вас вдома. Це багатоступенева очищення. Яка включає в себе і проточний і молекулярний методи фільтрації. Комплект картриджів для зворотного осмосу, які виконують попередню очистку перед мембраною складається з механічних і вугільних елементів. Так як основну глибоке очищення виконує мембранний елемент для осмосу, то тут немає необхідності в дорогих багатоцільових або пом'якшуючих картриджах. досить комплекту, що складається з механічних і вугільних елементів, які зазвичай продаються комплектами.

Варіанти комплектації змінні картриджі для зворотного осмосу:

варіант №1

  1. Поліпропілен 5 мікрон
  2. Спечений брикет 10 мікрон
  3. Поліпропілен 1 мікрон

варіант №2

  1. Поліпропілен 5 мікрон
  2. гранульований вугілля
  3. спечений вугілля 10 мікрон

варіант №3

  1. Поліпропілен 5 мікрон
  2. Пом'якшувальний картридж з катионитом
  3. спечений вугілля 10 мікрон

В останньому варіанті з пом'якшувальною картриджем здійснюється зниження жорсткості вихідної води, але такий комплект рекомендується встановлювати у випадках, де жорсткість перевищує 7 мг-екв / літр і на вході не варто професійної хімічної очистки.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити комплект картриджів для систем зворотного осмосу від провідних виробників за найдоступнішою ціною!

Картриджі для системи зворотного осмосу описані вище - це тільки 3 ступені попереднього очищення, які змінюються частіше за інших. Обратноосмотичні системи складаються як мінімум з 5 ступенів фільтрації. Основний фільтруючий елемент в них - це мембрана, в стандартних фільтрах це 4 Сходинка.

Мембрана для фільтра зворотного осмосу

Мембрана для систем зворотного осмосу змінюється рідше всіх інших елементів і служить до 5 років. Термін її служби і ресурс залежить від багатьох факторів: якість води, якість виготовлення виробником, своєчасна заміна картриджів попереднього очищення, їх якість і характеристики, робочий тиск в системі, обсяг пропущеної води і ряд інших чинників.
Так як мембрана для фільтра зворотного осмосу є головним елементом, що фільтрує, вибирати її слід з особливою увагою і бажано з популярних брендів, які зарекомендували себе роками ефективної роботи. зараз, ринок насичений як ніколи, нові з'являються постійно і вгадати з якістю складно.

У магазині Water-Service Ви можете купити мембрану для зворотного осмосу від провідних виробників, перевірених часом за найдоступнішою ціною зі складу в Києві!

Мембрани для побутових систем відрізняються не тільки назвою і виробником. Вони можуть бути різні по продуктивності, що залежить від початкової комплектації Вашого фільтра або необхідності в більш високій швидкості фільтрації. Найпопулярніша обратноосмотическая мембрана 50 G, що означає 50 галон на добу. це близько 200 літрів. Також в побутових системах використовуються мембрани на 75 і 100 GPD, що відповідно 280 л і 380 л / добу.

Купити змінні картриджі для зворотного осмосу за вигідною ціною зі складу або замовити заміну під ключ Ви можете на нашому сайті в один клік!

Постфільтр для зворотного осмосу

У класичних системах це п'ятий ступінь, яка грає роль тонкої очистки води після мембрани. вугільний фільтр поста є лінійним картриджем, який відповідає за кондиціонування очищеної води після накопичувального бака. Саме він облагороджує смакові якості і надає воді правильний смак. Постфільтри для осмосу містять кокосове вугілля найвищої якості, а також є моделі з вмістом срібла у вугільній завантаженні.

Вибрати й купити фільтр поста для зворотного осмосу за доступною ціною Ви можете в нашому магазині за доступною ціною!

компанія ВОДА-СЕРВІС реалізує тільки перевірену продукцію з гарантією якості!