ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

КУПИТИ ПИТНІ ПРОТОЧНИЙ ФІЛЬТРИ ДЛЯ ВОДИ ПІД МИЙКУ. ДОСТУПНІ ЦІНИ В КИЄВІ!

Проточні побутові фільтри – це бюджетні фільтри очищення води для питних потреб, які досить широко використовуються споживачем. Ці фільтри очищають воду від основних забруднень і надають їй приємні смакові якості. Проточні фільтри не очищають воду до стану питної води вищої категорії, але відмінно себе зарекомендували як недорогі і практичні. Більш докладно про якість і глибині очищення фільтруючих систем питного призначення Ви можете дізнатися в статті “Який фільтр для води вибрати?”.

КУПИТИ ПРОТОЧНИЙ ПИТНОЇ ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ В КИЄВІ

Фільтри-глечики
Купити проточний фільтр для води в Київ за вигідною ціною

Проточні настільні фільтри
 

Купити проточний питної фільтр під мийку в Києві

Проточний потрійний фільтр під мийку

 

ПРОТОЧНИЙ ПИТНІ ФІЛЬТРИ сорбційної очистки

Проточний фільтри для води, самі популярний і доступний варіант часткової очищення води для питних потреб та приготування їжі. Очищення тут здійснюється сорбційними методом. Що це означає? З назви «проточні» в принципі ясно, що вода фільтрується, протікаючи через картридж. Так як такий метод дуже поширений серед споживача, то таких фільтрів насправді величезна маса на ринку. Вони підрозділяються на кілька категорій і природно мають різну вартість. Давайте уважніше розглянемо, які фільтри бувають і на скільки вони ефективні.

ЯКІ ТИПИ КАРТРИДЖІВ ДЛЯ Проточний фільтр БУВАЮТЬ І ЩО ВОНИ ВИДАЛЯЮТЬ?

Елемент з кокосовим вугіллям

Тут все звичайно і без чарівництва. Стандартний картридж містить активоване кокосове вугілля, який є найбільш популярним матеріалом для очищення води у всьому світі. Вугілля видаляє хлор і його сполуки, кондиціонує воду і підвищує її органолептичні властивості - колір, смак і запах. Реклама звичайно робить свою справу і поширює деякі міфи про те, що такого фільтра досить, щоб отримати відмінну воду, але все далеко не так. Насправді, вода після глечика зовсім інша за смаком, але це природний ефект від проходження її через активоване вугілля.

Іонообмінних елемент з пом'якшувальною ефектом

Тут теж все просто, вугілля змішалась з ионнообменной смолою, яка має властивості притягувати іони кальцію і віддавати замість них іони натрію. Це класичний метод пом'якшення води, який застосовується як побутовому, господарському і комерційному секторах. Купуючи картридж змішаної дії, Ви рятуєтеся від плівки в чаї та кава, так як вода стає більш м'яка. Такі картриджі звичайно ж ефективніше для нашої води, так як норми жорсткості по ГОСТу в нашій країні реально завищені на відміну від європейських.

Елемент з комплексної завантаженням

Це найкращі картриджі для такого типу фільтрів. Так як у водопровідній воді міститься маса забруднень різного походження, то комплексна завантаження створена для видалення декількох забруднень одночасно. Це відмінне рішення для більш глибокого очищення води за одну стадію. У таких фільтрах зазвичай використовується комплексний матеріал Екомікс, розроблений українськими технологами спільно з європейцями і росіянами.

Елемент з вугільної завантаженням KDF

Це вугільний картридж зі специфічним матеріалом KDF, який створює несприятливе середовище для росту бактерій, а також обмінює свої електрони на електрони речовин забруднювачів і перетворює їх в нешкідливі речовини. Наприклад хлор перетворюється в хлориди. У зв'язку з такими властивостями матеріалу KDF, знижується навантаження на кокосове вугілля і ресурс елемента зазвичай вище класичного картриджа, але і відповідно від цього зростає вартість змінного елементу.

ФІЛЬТРИ - глечики

Купити проточні питні фільтри для води в Києві за вигідною ціною

Найпростіший і дешевий варіант - це фільтри - глечики. Тут все елементарно і просто. Він зазвичай складається з двох судин, які вставляються один в одного. У верхній частині є технологічний отвір куди вставляється фільтруючий картридж, туди де заливається вихідна вода і за допомогою такого фізичного явища, як тяжіння землі, води, протікаючи через фільтруючий елемент потрапляє в нижню частину вже очищеної. Глечики бувають різних обсягів, що дозволяє відразу використовувати більшу або меншу кількість очищеного продукту.

Який ресурс змінного картриджа?

Картриджа в фільтрі - глечику вистачає в середньому на 150 - 300 літрів. Після використання він викидається і змінюється на новий. Недорога вартість самого глечика і змінного елементу, зробили їх популярними серед споживача. Але на скільки добре вони очищають воду? Враховую кількість фільтруючого матеріалу в картриджі, його на довго не вистачає і глибина очищення задоволена поверхнева.
Час використання картриджа не більше 3 місяців.

НАСТІЛЬНИЙ ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ

Купити настільний фільтр для води в Києві

компанія Вотер-Сервіс – ваш надійний партнер по очищенню води!