ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ
Каталог

КУПИТИ ФІЛЬТР ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ ПО ЗАВЖДИ НАЙКРАЩІ ЦІНИ В УКРАЇНІ. СИСТЕМИ зі складу в КИЄВІ. ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ 100%!

Купити зворотний осмос в Києві за найкращою ціною

Фільтри LEADER Standart
(Корея)
Купити зворотний осмос
Фільтри AQUA LINE RO
(Корея-Тайвань)
Ековод підгін new

фільтри Ековод (EcoVoda)
(Україна)
Купити систему зворотного осмосу за доступною ціною в Києві

Фільтри ECOSOFT Absolute
(Україна)
Купити побутовий зворотний осмос Ecosoft standart. Ціна в Києві

Фільтри ECOSOFT Standart
(Україна)
Купити зворотний осмос RAIFIL GRANDO 5. Ціна

фільтри RAIFIL
(Корея)
 

Купити систему зворотного осмосу в Києві за найкращою ціною

Фільтри LEADER Comfort
(Корея)
 

Купити зворотний осмос за найкращою ціною

фільтри ATOLL
(Росія-США)
 

Купити зворотний осмос в Києві

фільтри ORGANIC
(Україна)
 

Купити систему зворотного осмосу AquaFilter в Києві. Ціна

фільтри AQUAFILTER
(Польща)

 

Є тільки 2 дорозі користуватися чистою водою – фільтрувати або купувати. чому?

 • Якість води в Україні не відповідає питним нормам європейської якості. І не має значення з якого джерела вона взята, то це центральний водопровід, чи то свердловина або колодязь.
 • Чистої води в доступних джерелах немає!
 • Рівень якості централізованого водопостачання в містах знаходиться на низькому рівні.
 • старі водопроводи, застарілі очисні споруди, хлорування і використання хімічних реагентів обумовлюють подачу технічної рідини споживачеві.

Тому ринок бутильованої води росте з кожним роком все більше. З'являється все більше виробників і брендів, які продають воду різної якості, але під одним гаслом - «вода питна». І як не потрапити на продукт низької якості? Адже не всім виробникам можна довіряти!

Найкращий варіант - очищати воду самому! Але як?

На ряду з іншими методами, очищення зворотним осмосом завоювала більшу частину споживачів побутових питних фільтрів. У зв'язку з нестримним погіршенням якості поверхневих і підземних вод, виникає необхідність в більш глибокої і якісної фільтрації. По-справжньому ефективне очищення води можлива тільки на молекулярному рівні, що гарантує обратноосмотическая мембрана, яка є «серцем» фільтра.

Установка зворотного осмосу для дому - це компактна, п'ятиступінчаста система, яка 365 днів в році буде забезпечувати Вас і Вашу родину по-справжньому чистою водою!

Переваги побутових систем зворотний осмос під мийку:

 • Пори мембрани розміром 0,0001 мікрона не пропускають хімічні забруднення віруси і бактерії;
 • Глибина очищення досягає 99%;
 • Недороге обслуговування та змінні елементи, що забезпечує собівартість літра до 0,20 грн / літр!
 • Вам не потрібно турбуватися про замовлення бутильованої води з доставкою або постійно ходити в магазин;
 • До 10 літрів запасу питного продукту завжди під рукою в будь-який час доби!
 • Вода, очищена осмосом рекомендована дитячими лікарями до вживання від 1 року, а також ідеально підходить для купання немовлят!

Наш інтернет магазин фільтрів зворотного осмосу пропонує тільки якісну і сертифіковану продукцію. А також асортимент від кращих виробників систем з усього світу на будь-який гаманець!

Замовляючи фільтр в інтернет магазині Вотер-Сервіс, Ви отримуєте:

 • Тільки сертифіковані системи з офіційною гарантією;
 • Гарантовано висока якість продукції;
 • Великий асортимент від провідних виробників фільтрів (США, Корея, Тайвань, Україна і Росія);
 • Широкий вибір комплектацій на будь-який смак - мінералізація, структурування, біокераміка, УФ-стерилізація, коректори ph і антиоксидантні лінійні картриджі;
 • Можливість вибрати індивідуальну комплектацію Вашого фільтра (кількість ступенів очищення, дизайн крана, оснащення помпою);
 • Систему зворотного осмосу для квартири в компактному виконанні;
 • Гарантію найвигіднішої ціни в Україні;

Чому всі вибирають осмос?

Більшість людей перед покупкою фільтра для питної очищення води, вникають в суть питання вивчають думки, побажання, відгуки та читають різну інформацію. З величезного асортименту побутових фільтрів для питної води в наш сучасний час досить важко вибрати оптимальний варіант. Переважна маса побутових систем ділиться на два види очищення, які принципово різні по процесу.
перший, простіший і більш доступний за ціною процес очищення називається – сорбційний або простіше - проточний. Він описаний в розділі «Проточні питні фільтри». другий, найбільш поширений і досконалий спосіб очищення води - метод зворотного осмосу або молекулярна очищення. Який очищає воду до рівня питної на 98%.
Щоб досконально розібратися і вибрати для себе питної фільтр читайте вичерпну статтю в нашому блозі “ЯКИЙ ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ ВИБРАТИ?”

Побутові фільтри зворотного осмосу засновані на природне явище!

фільтр очищення води зворотний осмос

Завдяки дослідженням природних явищ з'явилося явище зворотного осмосу в сфері технологій очистки води. По суті, це природний процес обміну між клітиною і навколишнім середовищем. Обмін відбувається завдяки напівпроникну матеріалу, який контролює постачання необхідних речовин і елементів і служить бар'єром для надходження інших, непотрібних компонентів.

Як влаштована обратноосмотическая мембрана?

система зворотного осмосу

Елемент складається із спеціального напівпроникного матеріалу, який згорнутий в рулон. З торця мембрани здійснюється подача підготовленої води під тиском. молекула води, проникаючи через полімерну плівку, збирається шаром лавсану, звідки по спіралі проходить в центральну трубку. концентрат забруднень, солей, бактерій і різних шкідливих речовин збирається на іншому торці мембрани, звідки зливається в дренаж. Простіше кажучи, через пори мембрани проникає тільки молекула води і розчинений в ній кисень, а все що більше зливається. Купити фільтр зворотного осмосу в Києві за вигідною ціною без втрати в якості можна тільки у нас!

Система зворотний осмос RO має мінімум 5 ступенів очищення (класичний варіант):

система зворотного осмосу купити

 • перший ступінь – картридж из полипропиленового волокна с пропускной способностью пор 5 мікрон (класична комплектація побутових фільтрів і найоптимальніша). Затримує нерозчинені частинки (суспензії). такими є: країна, іржа, пісок, грунт, масштаб, земля і глина.
 • Другий ступінь – картридж из спеченного (пресованого) активованого кокосового вугілля. Це сорбційний матеріал, який видаляє з води вільний хлор і хлорорганічні сполуки, покращує органолептичні властивості води (колір, смак і запах). Брикетований вугілля має пори з пропускною спроможністю 10 мікрон. У картриджів цього типу велика площа контакту з водою.
 • третій ступінь – картридж з поліпропіленового волокна з пропускною спроможністю пір 1 мікрон. Механічний картридж тонкої очистки.
 • четвертий ступінь – обратноосмотическая мембрана.
 • п'ятий ступінь - пост-фільтр. Елемент з розсипних кокосовим вугіллям високої якості. облагороджує воду, нейтралізує колір, смак запах.

Система зворотного осмосу для квартири в компактному виконанні встановлюється під мийку, що дуже зручно, не займає багато місця. У мийці встановлюється окремий кран для відбору питної води або сучасний змішувач на кухонну мийку з додатковим режимом для фільтрованої води Установка зворотного осмосу фахівцем займає годину часу, але для бажаючих поставити своїми руками, ми підготували в блозі посібник з установки.

Чи корисна вода після осмосу?

фільтр система зворотний осмос ціна

Для систем зворотний осмос на кухню під мийку існують додаткові елементи. Так як вода глибоко очищена і має низький мінеральний склад, то її можна укомплектувати додатковими елементами мінералізації і структуризації води. Також є сучасні змішані фільтри, які додають в очищену воду кальцій, магній, підвищують РН і змінюють структуру молекули води. Зовсім недавно з'явилися елементи, які знижують рівень ОВП води до оптимального (окислювально-відновні процеси). Про користь насичення води і можливих процесах в організмі читайте докладніше в статті «Зворотний осмосу користь чи шкода?».

Чи допомагає кип'ятіння води?

купити систему зворотного осмосу в Києві
Після кип'ятіння не зчищеною водопровідної води, вона стає «мертвою», в ній немає як корисних мінералів, так і бактерій з вірусами. Але залишається кальцій з магнієм, які утворюють жорсткість води. Це саме той білий наліт у чайнику. Залишається загальний вміст солей (TDS), яке зазвичай перевищує норму показників питної води (у водопровідній воді в середньому 400 мл / літр). Залишається вміст заліза і природно нерозчинний сміття. Тому вода, очищена осмосом є ідеальною для приготування їжі і напоїв.

Фільтр зворотний осмос для будинку – це унікальний подарунок для кожної сім'ї! це комфорт, абсолютна якість води і економія грошей!

У нас Ви можете купити систему очищення води зворотний осмос з гарантією кращої ціни з офіційною гарантією від виробника!