ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ЯКИМ ЧИНОМ ВОДА ДОПОМАГАЄ ШКІРІ ЗАЛИШАТИСЯ МОЛОДИЙ І доглянуті?

Як вода впливає на шкіруШкіра - це найбільший орган людського організму, який виконує головну функцію захисту внутрішніх органів від зовнішнього середовища. Вона не пропускає всередину більшість шкідливих речовин, а також виконує значну частину обмінних процесів. Шкіру можна назвати міцним захисним еластичним скафандром, який захищає тіло від вітру, холоду та інших впливів. Реагирует на воздействие внешних раздражителей и реагирует на боль.


Підтримка шкіри в потрібному стан здійснюють сальні залози, які підживлюють її потрібним природним шляхом. Саме цей факт впливає на її зовнішній і естетичний вигляд. Давайте розглянемо вплив води на шкіру.

Про що говорить чиста і здорова шкіра?

Якщо шкіра має здоровий вигляд, на ній немає запальних процесів, це говорить про те, що її господар охайний, здоров, стежить за собою і своїм здоров'ям в першу чергу. Одне цікаве дослідження показало важливість зовнішнього вигляду шкірного покриву. Справа в тому, що підсвідомо, перші 10 секунд людина аналізує і робить висновок про людину. Перше - це візуальний контакт. Якщо шкіра здорова і доглянута на вигляд, значить висновок позитивний, немає відторгається факторів і так далі. Це схоже на вислів - людину зустрічають по одягу. Це звичайний підсвідомий процес, який працює завжди, хочемо ми цього чи ні.

Вода - основа фундаментів!

Дія води на шкіру не можна недооцінювати. В інформаційному полі, Зараз досить суперечливих думок і доводів. одні кажуть, що якість питної вода має велике значення, інші спростовують і кажуть зворотне. Але давайте подивимося в корінь. Людина на дві третини складається з води, не один процес в організмі не обходиться без участі життєдайної рідини. Як впливає вода на шкіру? Вода покращує обмінні процеси, допомагає швидше і якісніше виводити продукти розпаду і багато іншого. З урахуванням того, що шкіра - найбільший орган в тілі людини, значить він має особливу потребу в цьому. Якщо говорити про зовнішній вплив, то жорстка вода для шкіри має негативний вплив. Підвищений вміст солей жорсткості сушить шкірний покрив.

Як влаштована шкіра?

Шкірний покрив людини складається з двох шарів - епідерміс і дерма. Нижній шар - дерма, складається з гелеобразной кислоти, переплетених волокон білка колагену, які надають пружність коді, а також живих клітин. Цей шар має певну пружність і еластичність, які безпосередньо залежать від рівня вмісту води в міжклітинному просторі. В ідеальному стані, міжклітинний речовина має містити 80% води! Тому догляд водою за шкірою має основне значення.

Чому рекомендується пити від 1,5 до 2,5 літрів води в день?

Це перевірена і доведена формула для кожної людини. Є маса наукових праць і професорських робіт на цю тему. Але кількість випивається води не може бути для всіх єдиним. Це залежить від стану здоров'я, способу життя, зовнішнього середовища та інших факторів. наприклад, хворіють хворобами нирок, сечового міхура або гіпертонією, не слід різко збільшувати обсяг споживання питної води. Це також стосується вагітних жінок, тут треба бути обережним.

Чому не можна різко починати багато пити?

Якщо Ви довгий період часу вживали недостатня кількість води, а тепер вирішили стати на шлях істинний, не потрібно кидатися з крайності в крайність. У початковому етапі збільшення кількості вживаного «живого продукту», може спостерігатися набряклість кінцівок. Це тимчасове явище, воно закінчується, коли організм налагоджує природну гідратацію. Якщо ситуація досить критична, тоді необхідно зменшити вживання продуктів, які мають властивість затримувати воду в організмі. Це - сіль, цукор, солодощі, Мал, чай, кава, спеції, смажена їжа, копчена, жирна їжа, а також продукти з вищих сортів борошна.

Як людина неправильно сприймає посили організму до жадоби?

Більшість людей не стежать за кількістю вживання чистої води. Відразу слід зазначити, що такі рідини як чай, кава, соки і напої не замінюють питну воду. У зв'язку з постійним недоліком правильної питної рідини, виробляється хронічне зневоднення організму. Це впливає на всі процеси в організмі, на стан людини і природно зовнішній вигляд. дослідження показують, що багато людей неправильно сприймають почуття спраги, вони плутають це з почуттям голоду і виходить, що замість склянки води, вживається їжа, що призводить до зайвого споживання калорій, а також нестачі води в організмі.

Як зневоднення впливає на шкіру?

При нестачі води, тобто зневодненні організму, нижній шар дерми, втрачає поступово втрачає пружність. волокна колагену, які виявляються в такому середовищі стають менш гнучкими. Саме цей процес є основоположним у появі зморшок і передчасного старіння не тільки шкіри, але інших органів в тілі людини.

Як впливає температура води на шкіру?

Якщо систематично вмиватися гарячою водою, то кровоносні стінки судин втрачають еластичність. Цей процес здатний викликати застій крові в них, що є причиною передчасної в'ялості шкірного покриву. Оптимальна температура - кімнатна. Також багато косметологи рекомендують контрастний душ з теплою і холодною води.

Зовнішній вплив води на шкіру

Також слід врахувати якість води і її склад. Якщо вона містить високу кількість солей кальцію і магнію, то має негативний ефект. Це може бути підвищена сухість або подразнення. Корисна вода для шкіри - м'яка вода, в якій низька жорсткість (солі кальцію і магнію). Це говорить про те, що водопровідна вода з підвищеним вмістом солей жорсткості негативно впливає на шкіру. Ще одна серйозна проблема - хлорування. Пари хлору прекрасно вбираються в організм через шкірний покрив при купанні, це найбільш небезпечний хімічний продукт.

Трохи про хлорування води

В умовах системи водопроводів хлорування води необхідно. Він є отруйним газом, ефективно руйнує органічні сполуки, віруси і бактерії. раніше, коли його не використали, вода нестримно поширювала епідемії інфекційних захворювань. Сьогодні всі звикли до цієї речовини, але слід враховувати негативний вплив на організм. Хлорорганічні сполуки викликають сухість шкіри, порушують цілісність жирового шару, повышают ломкость волос и способны вызывать онкологические соединения. Поэтому необходимо знать какой водой лучше умываться, чтобы избежать ряда проблем. Подробнее о влиянии хлора на организм читайте тут!

Водні процедури!

Це відмінне тренування для організму, яка гартує його і робить більш стійким до негативного впливу навколишнього середовища. Це благотворно впливає на загальний тонус, здоров'я, імунітет і нервову систему. Є маса рекомендацій щодо обливання тіла прохолодною водою. Звичайно ж не варто впадати в крайнощі, починати обливатися крижаною водою. Це може привести навіть до запалення легенів і складним застуд. Покладайтеся на свої власні відчуття, починайте з кімнатної температури, поступово її знижуючи. Вважається дуже корисним, масажувати шкіру в воді руками виконуючи руху в напрямку серця.

«Чарівні» косметичні препарати!

Попри всю рекламу, яка переконує купувати ті чи інші «чарівні» препарати, слід звернути увагу на важливий факт! На превеликий жаль споживачів, жоден косметичний засіб з зволожуючими властивостями не здатна підтримувати вологу на потрібному рівні. чому? Верхній шар шкіри епідерміс, робить шкіру практично не проникною для різного роду рідин і засобів зволоження. Справа в тому, що він працює як плівка, яка складається з живих клітин. поверхня ж, покрита роговим шаром мертвих клітин. Тому крему, молочко, лосьйон для особи не здатні подолати такий щільний бар'єр епідермісу. Звичайно користь від препаратів є, наприклад, крем може захистити шкіру на морозі. Також є засоби, прискорюють обмін речовин в шкірі, що покращує кровообіг. Вплив води на шкіру обличчя має не менш важливу роль, як і по-справжньому корисні препарати.

Чиста вода - найкращий засіб для догляду за шкірою!

Чиста вода - найефективніший засіб по догляду за шкірою. Практикуйте при умовно масаж шкіри літа, що призводить до посилення кровообігу, поліпшенню харчування, підвищення обміну речовин і загального тонусу. Залишки жиру і поту, пил і роговий шар прекрасно змиваються чистою водою.

Пийте достатню кількість чистої води!

Отримати потрібну кількість вологи, шкіра може тільки зсередини. Поживні речовини, необхідні їй, отримуйте від правильного раціону харчування. Їжте більше фруктів і овочів, які несуть в організм вітамінний комплекс. Пам'ятайте, що вода виводить з організму токсини і продукти життєдіяльності. Щоб це було максимально ефективно, необхідно вживати тільки очищену воду, в якій немає непотрібних з'єднань, речовин і різного роду забруднень. Пам'ятайте про хронічному зневодненні, пийте регулярно.

Де взяти чисту воду?

Підземні джерела або водопровід не здатний забезпечити по-справжньому чистою водою, тому все прекрасно розуміють необхідність і корисність спеціальних фільтрів для очищення води. Не забувайте про техногенний процес, який не зупинити. Купуючи систему очищення води, Ви в першу чергу дбаєте про здоров'я, а також зберігаєте Вашу техніку і сантехніку від згубного впливу.

НЕ економити на здоров'ї!

ОБЕРИ СВОЮ СИСТЕМУ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ПРЯМО ЗАРАЗ!

вода для шкіриПИТНІ ФІЛЬТРИ ПІД МИЙКУ вода для шкіриФІЛЬТРИ ДЛЯ КВАРТИРИ вода для шкіриФІЛЬТРИ ДЛЯ БУДИНКІВ І КОТЕДЖІВ

Міцелярно ВОДА ДЛЯ ШКІРИ

компанія Водопостачання – ваш надійний партнер по очищенню води!

Догляд за шкірою обличчя