ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

КУПИТИ ФІЛЬТРИ ДЛЯ ВОДИ НА ВСЮ КВАРТИРУ. СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ зі складу в КИЄВІ за доступною ціною. ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ!

Що Вам дасть система очищення води в квартирі?

  • По перше, Ви отримуєте екологічно чисту і м'яку воду без хлору, яка корисна для організму, а особливо для Вашої шкіри і волосся;
  • По-друге, очищення води в квартирі позбавляє Вас від сміття і вапняного нальоту, який забиває сіточки і форсунки в сантехніці, душових кабінах і гідробоксі;
  • І наприкінці, Ви рятуєте водогрійне обладнання, котел, пральну машину, посудомийку і сантехніку від передчасного ремонту або заміни на нові через жорстку води;

Обери свою систему фільтрів в квартиру і користуйся екологічно чистою і корисною водою 365 днів в році!

ФІЛЬТРИ ДЛЯ КВАРТИРИ – ГОТОВІ РІШЕННЯ!

проточний фільтр в квартиру фільтри для очищення води в квартирі фільтри для води в квартиру

 

Купити систему очищення води для квартири фільтри для квартири очищення води в квартирі

Ми пропонуємо найвигідніші умови по очищенню води в квартиру під ключ!

факти, які змушують задуматися!

  • М'яка і чиста вода економить використання миючих засобів в 3 - 5 раз
  • Хлорування води в розвинених країнах визнано джерелом забруднень, що призводить до утворення мутагенних і канцерогенних речовин, токсинів і надає уповільнене згубну дію на організм людини.
  • Водопровідна вода в Україні містить сміття, жорсткість становить від 4 до 10 одиниць, а мінералізація коливається від 300 - 1000 мг / літр.

Фільтри для води в квартиру вирішують масу проблем в довгостроковій перспективі!

ЩО ТАКЕ Комплексна система ОЧИСТКИ ВОДИ ДЛЯ КВАРТИРИ?

Фільтри грубої очистки для квартири

магістральні колби зі змінними картриджами, найпопулярніший вид очищення води від сміття в квартирах і об'єктах з невеликим споживанням. Це компактний фільтр, встановлюється відразу після лічильників і затримує нерозчинні частинки розміром понад 5 мікрон: іржа, країна, пісок, грунт, масштаб, глина і тому подібні. Водопідготовка для квартири починається саме з цього!

Як працює механічний картридж?

Механічні картриджі виготовлені зі спіненого поліпропілену або поліпропіленової нитки. Під час проходження води через картридж, механічні частинки затримуються в багатошаровому матеріалі. З урахуванням змісту сміття в наших міських магістралях, фільтри такого типу стали необхідністю. При невеликому споживанні, до 10 м3 / місяць встановлюють стандартні колби розмірністю 10″. При більшому споживанні води, рекомендується встановлювати фільтри типу Big Blue 10″ и Великий синій 20″. Чим більше розмір картриджа, тим більше сміття він затримає відповідно. Це відмінна очищення води від іржі в квартирі, особливо актуально в старих будинках, яким більше 10 років.

Для чого потрібен фільтр механічного очищення води в квартирі?

Встановлюючи на введенні магістральні колби, которые называют еще фильтры грубой очистки воды для квартиры. Вы защищаете бытовую технику и сантехнику от нерастворимого мусора, який забиває сітки, форсунки і деталі змішувачів. Картриджі в колбах механічного очищення змінюються в залежності від пропущеної води. За статистикою обслуговування, це період від 2 до 6 місяців.

Якщо у Вас немає місця для розміщення обладнання, що встановити?

Можна використовувати компактні фільтри очищення води для квартири Гейзер або Аквафор. Це проточні магістральні фільтри корпус яких виконаний з нержавіючої сталі. Модельний ряд передбачає змінні механічні та вугільні картриджі з підвищеним ресурсом як для холодної, так і для гарячої води.

Механічні фільтри для води Магістральні фільтри механічної очистки

Багатоцільовий ПРОТОЧНИЙ ВОДЯНІ ФІЛЬТРИ В КВАРТИРУ НА ВХІД

комплексні фільтри для води кабінетного типу – це завершений комплекс складових, виконаний в одному пластиковому корпусі. Всередині розташований балон з фільтрує завантаженням, ємність для кухонної солі і керуючий клапан.

Переваги комплексних фільтрів і що вони видаляють?

комплексні фільтри, передбачають багатоцільову фільтруючу завантаження від провідних виробників. Завантаження такого типу не тільки пом'якшує воду, але і видаляє з води залізо, марганець, амоній і органіку. Завантаження дозволяє в одній стадії фільтрації, вилучити 5 видів забруднень, що економить місце для розміщення фільтруючих систем і вартість сервісного обслуговування. Багатоцільові фільтруючі завантаження перевірені часом, і експлуатуються в домашній та промислової водопідготовки більш 10 років.

Як працює така установка очищення води в квартирі?

Клапан керування в автоматичному режимі стежить за процесом фільтрації і регенерацією фільтруючого завантаження. Для регенерації використовується поварена таблетована сіль. Розчин кухонної солі виробляє противоточную промивку фільтруючого матеріалу і скидає забруднення в дренаж. Термін служби матеріалу залежить від якості вихідної води і кількості регенераций. Тому встановити фільтр на воду в квартиру на вхід вигідно!
Термін служби завантаження від 5 до 7 років.

фільтри води для квартири Комплексне очищення води в квартирі Водопідготовка в квартирі

Компактний Фільтр пом'якшувач ВОДИ ДЛЯ КВАРТИРИ кабінетного типу

Фільтри пом'якшувачі кабінетного типу – це завершений комплекс складових, виконаний в єдиному пластиковому корпусі. Всередині розташований балон з фільтрує завантаженням, ємність для кухонної солі і керуючий клапан.

Яким чином фільтри пом'якшують воду?

Фільтри для пом'якшення води працюють за принципом іонного обміну. Принцип пом'якшення таким способом, полягає в процесі обміну магнію і катіонів кальцію (жорсткість) на катіони натрію. В Україні, жорсткість води різна, в залежності від джерела і регіону. В середньому ця цифра коливається від 4 до 8 одиниць. Це в великих мегаполісах і центральних районах областей. Український ГОСТ передбачає жорсткість до 7 одиниць, європейський до 2 одиниць.

чому фільтри – пом'якшувачі дуже популярні?

при жорсткості 2 одиниці, на нагрівальних приладах не утворюється відкладень кальцію і магнію, у води збільшуються робочі властивості. М'яка вода не сушить шкіру і благотворно впливає на організм. Встановлюючи системи пом'якшення води для будинку, Ви рятуєтеся від білого нальоту на сантехніці і у ванній кімнаті, а також продовжує термін служби сантехніки, водогрейного оборудования, пральної і посудомийної машини, душових кабін і гідробоксів.

Як вони працюють?

Клапан керування в автоматичному режимі стежить за процесом фільтрації і регенерацією фільтруючого завантаження. Для регенерації використовується поварена таблетована сіль. Розчин кухонної солі виробляє противоточную промивку фільтруючого матеріалу і скидає забруднення в дренаж. Термін служби матеріалу залежить від якості вихідної води і кількості регенераций. Термін служби завантаження від 3 до 5 років.

Очищення води в квартирі Фільтри для квартир в Києві Встановити фільтри в квартирі

У нас Ви можете купити фільтр очищення води для квартири від виробника минаючи посередників!

На скільки брудна водопровідна вода в квартирах?

пом'якшення води в квартирі

Якщо уважно вивчити склад водопровідної води в муніципальній системі, то ми знайдемо в ній масу шкідливих домішок, сміття, хлор-з'єднань, бактерій, вірусів, залізо і жорсткість перевищують питні норми в рази, підвищений сольовий склад. Так як в передпаводковий період вміст у воді органіки, бактерій і вірусів зростають, що вода “очищають” посиленими дозами реагентів, таких як – коагулянти, флокулянти, хлор та аміак.

Хіба кип'ятіння води – це не вихід?

очищення води в квартирі киев

Врахуємо ще той факт, що кип'ятіння води нас не рятує і існує маса вірусів і бактерій, які не гинуть навіть при тривалому кип'ятінні понад 100 градусів!

Комплексне очищення води в квартирі передбачає також найефективніший і економний метод отримання питної води будинки!

Фільтри для води в квартиру купити в Києві за вигідною ціною Очищення питної води в квартирі Комплексне очищення води для квартири

Цей факт приводить нас до необхідності очищати воду безкомпромісним методом. цей метод – молекулярна очищення води зворотним осмосом. Цей принцип очищення використовується з 1970-х років і не має аналогів і конкурентів. А сучасна індустрія дозволила нам мати таку міні-фабрику з виробництва питної води на кухні під мийкою. Абсолютна якість води, низька собівартість і комфорт, роблять системи зворотного осмосу незамінним атрибутом Вашого побуту і здоров'я Вашої сім'ї.

ФІЛЬТР ІЗ кокосового вугілля

фільтри і очищення води в квартирі

При наявності місця для установки, рекомендуємо встановити магістральну колбу з вугільним картриджем. Кокосовий спечений вугілля, володіє великою площею контакту з водою і видаляє з води хлор, хлор-з'єднання і позитивно впливає на органолептичні властивості води, такі як колір, смак і запах. Фільтр встановлюється як завершальна щабель після механічного очищення і кабінетного фільтра. Заміна фільтруючого елемента проводиться за обсягом пропущеної води. В середньому від 2 до 6 місяців.

Якщо ви шукайте відгуки про очищення води в квартирі, то ми вже їх зібрали за Вас! І на підставі статистики та особистого багаторічного досвіду працюємо з найкращим обладнанням, яке перевірено роками експлуатації!

Телефонуйте нам, і фахівці Водопостачання підберуть для Вас оптимальне, а найголовніше ефективне рішення і встановлять в найкоротші терміни!