ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ГАРЯЧОЇ ВОДИ В КВАРТИРІ за лічильником? ГОТОВЕ РІШЕННЯ!

Як заощадити на гарячій воді в квартирі?Останній рік, тарифи на комунальні платежі зростають нестримно. Піднімається оплата за воду, але її якість не стає краще, а зовсім навпаки - погіршується з кожним роком. Більшість з Вас виявляється в пастці, так як обійтися без гарячого водопостачання не реально. У цій статті Ви знайдете практичне рішення для економії гарячої води в квартирі.

 

Системи очищення гарячої води коштують в рази дорожче, ніж холодної, а з урахуванням якості, змісту забруднень, очищать ее не рентабельно. Помимо ржавчины, солей жорсткості, тяжелых металлов в ней присутствует щелочь, яку видалити дуже складно. У цій статті Ви дізнаєтесь як економити на гарячій воді.6

Очищення холодної води

Очистити холодну воду не складає труднощів, фільтри для очищення стали доступні для пересічної людини. Але який сенс фільтрувати холодну воду, яку приходиться заважати з гарячою неочищеної? Тут втрачається весь сенс фільтрує системи якщо Ви хочете приймати ванну або душ в екологічно чистій воді. Очищення холодної води хороша для пральної та посудомийної машин, на цьому вся її принадність закінчується.

Така брудна і така дорога!

Коли ціна на гаряче водопостачання зросла в рази, плюс додали оплату за водовідведення, люди почали намагатися менше її використовувати, в спробі заощадити на оплаті послуг водоканалу. Але це призводить до дискомфорту, невдоволення. Співвідношення ціна - якість тут геть відсутня, чому ми повинні платити так дорого за технічну воду низької якості? Але вплинути на ситуацію можливості немає, залишається тільки миритися і платити, тому Ви повинні знати як економити воду в квартирі, а тим більше гарячу! Навіть немає сенсу наводити цифри поточного тарифу, логіка проста – чим дорожче вода, тим пропорційно вигідніше від неї відмовитися.

Чому нагрівальні бойлери набирають популярність?

4

Вся ця сукупність негативних чинників привела до вирішення завдання недорогим доступним чином. виявляється, встановивши бойлер для нагріву холодної води, можна платити дешевше навіть з урахуванням того, що бойлер споживає від 1,5 до 2,5 кВт на годину! Сучасні нагрівальні ємності оснащені електронікою, яку можна програмувати з урахуванням Ваших потреб.

Як економити воду в квартирі з лічильником?

5

Котел + розетка таймер = ще більша економія!

Не всі можуть дозволити собі програмовані дорогі бойлери зі складною електронікою. Тому використання бюджетного бойлера в зв'язці з таймер-розеткою, економія збільшується в рази! В більшості випадків, вдень Ви знаходитесь на роботі, Вам немає необхідності, щоб бойлер підтримував температуру. Просте і практичне рішення з використанням таймер - розетки автономно економить Вашу електроенергію. Ви встановлюєте таймер таким чином, щоб за півтори години до Вашого приходу, він включає бойлер, який встигає повноцінно нагріти воду. У такому варіанті, економія гарячої води, а головне витрат на неї – максимальні!

Як «обдурити» ситуацію і отримати найчистішу гарячу воду?

використовуючи рішення, описане вище, Ви тепер маєте доступну можливість встановити комплексну систему очищення холодної води на всю квартиру! Екологічно чиста вода, відфільтрована сучасними системами, має масу позитивних властивостей і якостей:

 • Відсутність білого нальоту в душі і ванній!
 • Відсутність накипу на тенах і нагрівальних поверхнях!
 • Чи не забиваються карбонатами кальцію форсунки, душ і гідромасажні обладнання!
 • Котел, сантехніка, пральна і посудомийна машини завжди як нові!
 • М'яка і чиста вода корисна для шкіри і волосся!
 • Економія миючих засобів в 3 - 5 раз і завжди м'яке білизна!
 • Одяг зберігає свій колір насиченим як спочатку!
 • Що видаляє комплексна система очищення води для квартири?
 • Видалення механічних домішок - іржа, країна, пісок, грунт, окалина та подібні;
 • видалення хлору, хлор-з'єднань;
 • видалення каламутності, запахів у воді;
 • видалення заліза, марганцю, амонію та інших тяжких металів;
 • пом'якшення води;
 • Видалення вірусів і бактерій - знезараження і стерилізація води;

Що вдає із себе комплексна система очищення води для всієї квартири?

НА РОЗДІЛІ примірка з УФ

Це компактний комплекс обладнання, який підбирається в залежності від поставленого завдання. Переважно, в квартири встановлюються системи для пом'якшення води кабінетного типу. Це компактний ящик, в якому знаходяться всі вузли системи - балон з фільтрує завантаженням, керуючий клапан, сольовий бак і захист від переливу. У більшості випадків фільтруюча система займає 1 квадратний метр. Так як механічний і вугільний фільтри монтуються на стіну або в ніші де знаходяться підводи води. Ультрафіолетовий стерилізатор також монтується на стіну. Для пом'якшення води необхідно знати яка жорсткість, концентрація хлору і заліза. також, підбір обладнання залежить від кількості санвузлів і проживають в квартирі людей.

фахівці компанії Водопостачання, мають багатий досвід в інсталяції водопідготовки в квартирах. Ми реалізуємо виключно якісне обладнання та фільтруючі матеріали провідних світових виробників, яке перевірено часом на практиці.

Як економити воду в квартиріПИТНІ ФІЛЬТРИ ПІД МИЙКУ Як економити воду в домашніх умовахФІЛЬТРИ ДЛЯ КВАРТИРИ

компанія Водопостачання – Ваш надійний партнер по очищенню води!