ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ЧИННИКИ ВПЛИВУ ВОДИ НА ОРГАНІЗМ І ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ. МЕДИЧНІ ФАКТИ ПРО ВОДУ!

ЧИННИКИ ВПЛИВУ ВОДИ НА ОРГАНІЗМ І ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ10 медичних фактів чому потрібно пити більше води

факт № 1 - Основна складова нашого організму

 

 

Зміст життєдайної рідини в організмі у всіх різне. Це залежить від віку, вмісту жиру в організмі, загальної ваги та інших факторів. Тіло людини складається на 43 – 75% з води, тому прожити без основною складовою людина не може більше 10 днів. Це з урахуванням комфортної температури і без фізичного навантаження. Тому вплив води на організм можна переоцінити.

Вплив води на організм людини і її роль!

вплив води на організм людини

факт № 2 - Постачальник поживних речовин

Циркуляція рідини в організмі здійснюється разом з кровотоком і виконує функцію доставки кисню і поживних речовин в клітини і органи нашого тіла. Вода найсильніший розчинник, вона розчиняє солі, необхідні речовини і є головним помічником для засвоєння.

факт № 3 - Засіб очищення організму

Так як рідина циркулює разом з кров'ю по організму, вона здійснює всі важливі процеси. Це не тільки доставка потрібних речовин і елементів, це також основний «санітар» нашого організму. Саме вода служить середовищем для виведення шлаків, які є відходами при процесах обміну речовин. Це можна розглянути, як звільнення від отруйних речовин.

факт № 4 - Запобігання сечокам'яної хвороби

Нирки людини - це біологічний фільтр, який відфільтровує продукти життєдіяльності, після чого направляє їх для виведення у вигляді сечі. Якщо деякі солі перевищують концентрацію, то це сприяє формуванню каменів у нирках. Для того, щоб зменшити ризик даного захворювання, необхідно пити більше води. але! Рідина з підвищеним вмістом розчинених солей не допомагає, а посилює ризик. Наприклад, у водопровідній воді, солесодержание варіюється від 350 до 800 мг / літр, коли норма питної води не повинна перевищувати 150 мг / літр. Тому важливо не тільки пити багато чистої рідини, але і стежити за якістю вживаного продукту.

факт № 5 - Скорочення ризику отримати сонячний удар

Вода - один з найважливіших чинників в регулюванні температури тіла. Чому ми потіємо, коли жарко? Організм виділяє воду і це «випаровування» надає охолоджуючий ефект на наше тіло. При зневодненні даний процес збивається, температура тіла підвищується, що призводить до сонячного удару. Тобто при недостатньому вживанні рідини в жаркий період часу система регулювання дає збій. Це може привести до пошкодження органів. Вплив властивостей води на організм людини – Захист.

факт № 6 - Зниження кров'яного тиску

При втраті великої кількості води, наш організм компенсує це стисненням кровоносних судин. А цей процес веде до підвищення кров'яного тиску. Це відбувається, коли людина вживає недостатню кількість питної води, хворіє або займається спортом. Все дуже просто! Для запобігання підвищенню тиску потрібно більше пити. Природно це не стосується випадків різного роду захворювань.

факт № 7 - Допомога в запобіганні захворювань серця

Пити багато води треба чому

Як вода впливає на організм людини ще? Судячи зі сказаного вище, через недостачу рідини в організмі, тобто при зневодненні, тканини і клітини організму забирають воду з кровотоку. Це провокує звуження судин з подальшим підвищенням тиску, що змушує серце працювати частіше. Воно намагається накачати більше крові до внутрішніх органів, в спробі збалансувати кількість крові в суджених судинах. Всі ці чинники ведуть до серцевих недуг.

факт № 8 - Здорова шкіра

пити більше води для здорової шкіри

Потовиділення дуже корисна процедура нашого тіла. Так як при цьому вода усуває забруднення шкіри і відбувається очищення. Зверніть увагу на людину, який займається регулярними фізичними навантаженнями і п'є достатньо води. Його шкіра виглядає здоровою і підтягнутою, а зневоднена шкіра виглядає зморшкуватою і обвислій.

факт № 9 - Нульове вміст калорій

На відміну від напоїв, соків і подібних продуктів, які напхані цукром, вода не містить калорій. Вживання питної рідини в чистому вигляді не веде до накопичення зайвого жиру на відміну від напоїв. Тому при схудненні рекомендується пити більше чистої води. Якщо ви вважаєте, що страждаєте зайвою вагою, то замініть напої, соки, чай і кава звичайною питною водою.

факт № 10 - Придушення апетиту

як впливає вода на організм людини і чому

Відсутність калорій в воді робить її ідеальним наповнювачем шлунка і відмінно знижує відчуття голоду. Тільки зверніть увагу на достатнє вживання води і на надмірне. Це також важливо! Надмірне вживання може призвести до вимивання солей з організму, а то вже негативний процес. Керуйтеся особистими відчуттями, вчіться відчувати свій організм. Рекомендована кількість води в день для всіх різне. Це залежить від ваги тіла і від кількість фізичних навантажень.

Тепер Ви знаєте більше про те, как благотворно влияет вода на здоровье человека, а від її якості залежить Ваше здоров'я!

Купуйте побутової питної фільтр і почніть економити сьогодні!

 

компанія Водопостачання – Ваш надійний партнер по очищенню води!