ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ЯКІ ЗАБРУДНЕННЯ ЗНАХОДЯТЬСЯ В ВОДІ? ДІЗНАЙТЕСЯ ЯК ЇХ ВИДАЛИТИ НА 100%! ЯКІ ФІЛЬТРИ ПОСТАВИТИ?

ЯКІ ЗАБРУДНЕННЯ ЗНАХОДЯТЬСЯ В ВОДІмеханічні забруднення

Почнемо з видимих ​​домішок. пісок, глина, іржа, країна, частинки грунту, окалини і подібні частки видимі нашому оку. Рівень концентрації такого роду забруднень визначається спеціальним приладом - турбідиметрії. Це такий вимірювач каламутності води, который определяет концентрацию посредством того, наскільки зважені частинки поглинають промені світла, що проходять крізь рідину.

Видалення механічних домішок у воді

Негативний вплив зважених часток

Механічні домішки у воді, негативно впливають на сантехніку і техніку з якою контактує вода. Ці частинки можуть викликати заклинювання кранів, забивати елементи пральних і посудомийних машин, бойлерів, душових кабін, гідромасажних ванн, всілякі форсунки в техніці і гідробоксі.

Як їх видалити?

Забруднення в воді і як їх видалити

Видалення механічних домішок у воді - це перша стадія очищення води. Технологічний процес фільтрації, завжди передбачає попередню очистку від нерозчинних домішок. Для цих цілей використовуються промивні, корпусні або засипні фільтри.

колоїдні частинки

Колоїдні частинки мають розмір від 0,01 до 1 мікрометр. Природа походження цих елементів може бути, як органічної, так і неорганічної. Для визначення концентрації цього типу забруднення використовується субмікронний фільтр. Кількість колоїдних частинок визначається за швидкістю, з якої вода закупорює пори фільтра. Частинки даного типу здатні зменшувати електричний опір води і забруднювати мембранні елементи, які використовуються в системах зворотного осмосу.

Колоїдні частинки в воді і їх видалення

Як їх видалити?

Видалення колоїдних частинок здійснюється за допомогою іонного обміну, в фільтрах засипного типу з іонообмінних смолами різних типів, ультрафільтраційну методом, зворотним осмосом і дистиляцією.

Розчинені неорганічні речовини

Концентрація цього типу речовин визначається шляхом вимірювання її електропровідності. Цей рівень залежить від концентрації іонів у воді. Очищаючи воду і зменшуючи в ній концентрацію розчинених солей призводить до зменшення електропровідності. Рівень концентрації вимірюється спеціальними приладами або лабораторним аналізом.
неорганічні речовини, розчинені у воді, видаляються за допомогою іонообмінних смол, таких як катіоніти і аніоніти. також використовуються системи зворотного осмосу і метод дистиляції.

Розчинені неорганічні гази

Вуглекислий газ, присутній у воді, у вигляді слабкої кислоти. Він має досить великі концентрації і розчиняється в воді. Цей газ зменшує опір води і знижує pH. Визначити його концентрацію можна по зміні електропровідності води, а видалити за допомогою іонного обміну. Тут використовуються іонообмінних смоли змішаної дії в фільтрах засипного типу.

Розчинені органічні речовини

Такі речовини присутні у воді у вигляді продуктів розкладання тваринних і рослинних залишків, продуктів життєдіяльності людини, а також, синтетичні і органічні сполуки.

Що включають в себе органічні сполуки, розчинені у воді?

білки, жирні кислоти, спирти, аміни, синтетичні миючі засоби, залишки пестицидів. Виявлення органічних компонентів визначається шляхом знебарвлення розчину перманганату калію і вимірюється за допомогою аналізатора, який показує загальний вміст вуглецю.

Як видаляються органічні сполуки?

З'єднання даного типу видаляються фільтрами з комплексної завантаженням на основі волокнистих іонообмінних смол, активованим вугіллям в фільтрах засипного типу, методом ультрафільтрації та зворотним осмосом, а також ультрафіолетовими установками. Така кількість методів видалення засноване тим, що органічні сполуки мають велику різноманітність природного походження і властивостей забруднень. Для повноцінного видалення таких забруднень, часто потрібно використовувати лише один метод одночасно.

розчинений кисень

Кисень в воді має негативні властивості впливу на металеві поверхні і сприяє розвитку корозії. Видаляється за допомогою аніонообмінної смоли в сульфітної формі.

мікроорганізми

Видалення мікроорганізмів у воді

Це найпростіші мікроорганізми і різні віруси, які можна виявити в більшості підземних вод. Рівень забруднення води мікроорганізмами визначається їх концентрацією на мілілітр. Вони утворюють цілі колонії і мають властивість розмножуватися. У нашій країні прийнято боротися з таким типом забруднень методом хлорування води. Зазвичай до такої обробці вдаються міські служби водопостачання. Видалити хлор з води не представляє ніякої складності, це реалізується за допомогою вугільних фільтрів.

Як видаляються мікроорганізми з води?

видалення мікроорганізмів, можна здійснити використавши системи зворотного осмосу і отримати 100% ефективність. Ультрафіолетові установки же, можуть контролювати їх зростання, але не мають 100% ефекту. Фільтри для ефективного знищення мікроорганізмів, повинні мати розмір пір 0,2 мікрометра і менше, а для запобігання можливого зростання, вода додатково обробляється ультрафіолетом.

Пірогенні речовини і віруси

Що таке Пірогенні? Це бактеріальні ендотоксини, або фрагменти мікробних залишків тіл. це, наприклад, можуть бути клітинні стінки. пірогенні, як і віруси, можуть робити воду непридатною для деяких важливих застосувань в медицині, наприклад, для ін'єкційних розчинів. Визначення наявності і концентрації даних речовин у воді здійснюється в лабораторії спеціальними тестами з використанням амебоцитів, які отримують з крові мечехвостов. Більш антигуманний спосіб аналізу - введення розчину кроликам і наглядом за зміною температури тварин.

Ці речовини негативно впливають на організм, перешкоджають розвитку клітинних культур і тканин.

Як вони видаляються?

Способи видалення такого роду речовин здійснюється методом зворотного осмосу, дистиляцією, ультрафильтрацией і за допомогою адсорбції.

компанія Водопостачання здійснює комплексну очистку води сучасним обладнанням для квартир, заміських будинків і котеджів, а також для коммерческих объектов и підприємств.