ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ЧОМУ ТАК ПОПУЛЯРНИЙ Ремонт пральних машин?

При покупці нової пральної машини, покупець хоче, щоб вона була якісною, відмінно прала і довго служила. Але вартість техніки, кількість програм не впливають на її термін експлуатації, як якість використовуваної води для прання. Це основний фактор, від якого залежить тривала робота Вашого обладнання.

Який води боїться пральна машина?

11

сміття

Перший вид забруднень - механічні домішки. Це нерозчинні частинки, які здатні забивати форсунки, сітки та інші дрібні елементи пристрою обладнання. Такі домішки як мул, іржа, пісок, масштаб, глина і подібні, згодом накопичуються і негативно впливають на роботу деяких деталей.
Видалити ці домішки не складає труднощів. установка магістрального фільтра з змінним картриджем з поліпропіленового волокна врятує ситуацію. Це недорогі фільтри, які собі дозволити може кожен, вони займають мало місця і недорогі в обслуговуванні.

жорстка вода

Другий вид забруднень - висока жорсткість води. Саме через неї такий популярний ремонт пральних машин. Що це таке? Це концентрація іонів кальцію і магнію в вихідної рідини, які мають властивість випадати в осад у вигляді карбонатних відкладень. Простою мовою це називається - накип.

Адже вода в рамках ГОСТу?

Державні нормативи в Україні передбачають рівень жорсткості 7 мг-екв / літр, хоча по-справжньому м'яка вода повинна мати рівень не вище 2 мг-екв / літр. Це європейський рівень нормування якості водопровідної води. наприклад, в Німеччині, цей рівень становить менш 0,3 мг-екв / літр, а водопровідні комунікації виконані з міді, яка дуже чутлива до різного роду домішок.

Як пом'якшити воду?

Відверто кажучи, всі «чарівні» кошти типу «Калгон» або «Антинакипин» – це всього лише глобальне заробляння грошей. Так як повноцінне та ефективне пом'якшення води можливе лише при використанні спеціальних фільтрів-смягчителей на основі іонообмінних смол (катионитов). Сучасна індустрія виробництва систем очищення води дає нам прекрасну можливість придбати компактний фільтр для пом'якшення води і отримати по-справжньому м'яку воду у себе вдома.

Детальну інструкцію по тому, як продовжити термін життя пральної машини читайте ТУТ!

сучасні компактні фільтри-пом'якшувачі Ви знайдете на НАШОМУ сайті за найвигіднішими цінами!