ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ЯК ПРОДОВЖИТИ ТЕРМІН СЛУЖБИ МАШИНИ, БОЙЛЕРА й посудомийкою?

Купівля побутової техніки – це завжди радість!

11Купуючи побутову техніку для дому, ми намагаємося вибрати якісніший продукт, популярніший і перевірений бренд і хочемо, щоб техніка прослужила нам довго, якісно і ефективно. Сьогодні ми поговоримо про таку побутову техніку як пральна і посудомийна машини, бойлери та газові колонки.

Це водонагрівальні прилади або прилади, які мають контакт з водою. Сюди ж можна віднести сантехніку, змішувачі, душові кабіни і гідробокс.
Вся ця техніка покликана зробити наше життя комфортніше і допомагає нам в побуті кожен день. Техніка полегшує наші повсякденні завдання і створює комфорт. Але крім комфорту і повсякденних завдань, техніка повинна служити довго, ефективно і надійно. природно, при виборі обладнання нам завжди підказують, якщо ми купимо саме цю модель, вона прослужить довго і без збоїв.

м'яка вода користь чи шкода шкода жорсткої води як продовжити термін служби пральної машини

Про що ми рідко замислюємося?

Який фактор часто ми не передбачаємо, набуваючи і встановлюючи пральні та посудомийні машини, бойлера, газові колонки, душові кабіни і гідробокс? найважливіший фактор – ці прилади контактують з водою і це відбувається щодня. І природно вода має прямий вплив на основні елементи даного обладнання. Так як побутова техніка, про яку ми говоримо повинна прослужити нам довгі роки, ми повинні врахувати фактор якості води, яку ми використовуємо. Тут ми зіткнемося з іншою проблемою. Через деякий час експлуатації певні елементи побутової техніки, а точніше водонагрівальні елементи, та частин, контактують з водою, приходять в непридатність. З ними, щось відбувається. Тому в сфері послуг є такі послуги, як ремонт, заміна нагрівальних елементів, чистка бойлерів, чистка газових колонок, профілактика і чистка посудомийних машин.

м'яка вода користь чи шкода

 

Якби спочатку для даного виду техніки використовувати по-справжньому чисту воду, то можна запобігти виходу техніки з ладу взагалі!

продовжити життя бойлеру

Що мається на увазі під чистою водою?

це вода, в якій в першу чергу немає сміття, тобто механічних забруднень, таких як іржа мул, пісок, грунт, окалина і подібне. Друге. Якби солі жорсткості, тобто жорсткість води відповідала європейським стандартом, то у нас не виникло б питань навіть через 7 – 10 років експлуатації техніки. Жорсткість води в Україні, в середньому становить 8 одиниць. І ця цифра вкладається в наші ГОСТи. Це згубно впливає на техніку і сантехніку.

Чи є способи захистити техніку від брудної води?

Звичайно ж є! Сучасні системи очищення води приходять нам на допомогу! використовуючи їх, ми отримуємо потрібний ефект. З цією метою використовуються механічні фільтри і фільтри пом'якшувачі води. Фільтри пом'якшувачі води – абсолютно автоматичні системи, які встановлюються на вході в ваш будинок або квартиру. Фільтр працює автономно і безперервно. Вы можете выбрать и купить фильтр умягчитель в нашем интернет магазине с гарантией лучшей цены.

Змягчувачі води кабінетного типу користь і шкода м'якої води будинки як зробити м'яку воду в квартирі

Що таке накип?

Вся суть в тому, що гідрокарбонати кальцію і магнію, які містяться в жорсткій воді, при нагріванні мають властивість перетворюватися в карбонати, які випадають в осад у вигляді накипу. Описаний процес відбувається в будь-який водонагрівальної техніки. І в залежності від рівня жорсткості води, вже через кілька місяців, нагрівальний елемент обростає шаром накипу, а через рік – інший товщина шару карбонатів може досягати декількох міліметрів.

Що відбувається з нагрівальними елементами через жорстку води?

При збільшенні товщини шару накипу на нагрівальному елементі, тепловіддача Тена погіршується. Це призводить до постійного перегріву елемента і врешті-решт він до передчасного виходу з ладу. Слід звернути увагу і на той факт, що при використанні ТЕНів оброслих накипом збільшується витрата електроенергії! Адже для того, щоб нагріти воду до потрібної температури потрібно більше часу.

користь м'якої води

Які наслідки використання жорсткої води в побуті?

Використання жорсткої води в побуті небажано. Така вода утворює наліт на сантехнічних приладах і запірної арматури. Утворюється накип в чайнику і водонагрівальних приладах. Збільшується в рази використання миючих засобів. Солі кальцію і магнію утворюють осад жирних кислот, що уповільнює процес приготування їжі, варіння м'яса і овочів.

білий наліт на сантехніці в ванній білий наліт у чайнику приготування їжі на міський воді

Які наслідки використання жорсткої води для організму?

Досліди показали, що чим жорсткіше вода, тим більше негативно вона впливає на організм. Від води переповненій іонами кальцію і магнію, найбільше страждає серцево- судинна система. Постійне вживання жорсткої води всередину організму призводить до зниження моторики шлунка. Навіть якщо Ви п'єте покупну питну воду, але готуєте на водопровідній воді, це Вас не рятує від ряду проблем. Постійне вживання води з підвищеною жорсткістю в кінцевому підсумку призведе до захворювання суглобів, що називається артритами і поліартритами і утворення каменів в нирках і жовчних шляхах.

вплив брудної води на організм вплив жорсткої води на організм захворювання суглобів від брудної жорсткої солоної води

ЯК ЗАХИСТИТИ БОЙЛЕР, СТИРАЛЬНУЮ И ПОСУДОМОЕЧНУЮ МАШИНЫ ОТ НАКИПИ?

Яка користь від фільтрів смягчителей?

Пом'якшивши воду у себе вдома, Ви рятуєтеся від багатьох проблем, крім побутової техніки, сантехніки і змішувачів, Ви зберігаєте своє здоров'я! Ви економите на миючих засобах в 3 - 5 раз. Пори Вашої шкіри не забиваються солями жорсткості, і вона краще дихає.

Актуально для жінок!

Можливо Ви чули, що мити волосся рекомендується чистою і м'якою водою. чому? У водопровідній воді крім солей жорсткості містяться різні домішки наприклад – оксид заліза. Така нездорова вода робить волосся ламким і тьмяним, навіть аж до випадання волосся. Ви шукайте різні засоби по догляду за волоссям і покладаєте на них надію, але проблема криється зовсім поруч, і Ви про це можливо не знаєте.

вплив жорсткої води на волосся м'яка вода волосся користь м'якої і чистої води для шкіри

Як впливає брудна вода на волосся?

дослідження показують, що брудна вода сприяє появі лупи і подразнення шкіри голови. Також існує ряд робіт дослідників і технологів, які займаються розробкою засобів і фарб для волосся. вони з'ясували, що вода з підвищеним вмістом ряду елементів і солями жорсткості вище норми, є грубою для волосся і виявили, що після фарбування фарба дуже швидко змивається, на відміну від людей, постійно використовують м'яку і чисту воду.

м'яка вода волосся фарбування

Як правильно вибрати потрібний фільтр для води?

На ринку маса фільтрів і систем очищення води, але Вам потрібно вибрати саме ту систему, яка буде актуальна саме для Вас і Вашого будинку. В першу чергу слід виходити з джерела води. Це грунтові води зі свердловини або колодязя, або водопровідна міська вода. Вода зі свердловини має більш складний склад і обладнання для очищення води підбирається на основі конкретного хімічного аналізу. Якщо Ви використовуєте міську магістраль, то в такому випадку варто звернути увагу на регіон і область Вашого проживання. Так як в різних регіонах і областях водопровідна вода різна за своїм складом.

жорстка вода в свердловині аналіз води на жорсткість Фільтри для квартири

Детальніше Ви можете дізнатися в статті “Карта якості вод України”

Чому популярність фільтрів зростає з кожним роком?

зазвичай, в квартирах використовується міська магістральна вода предочіщенная муніципальними фільтруючими системами. Вода частково очищається від нерозчинного сміття, пом'якшується, проходить вугільні фільтри, нейтралізують кольоровість, смак і запахи і потім хлорується. природно цього, мало для того, щоб вода відповідала тим вимогам, які ми бажаємо отримати. Жорсткість води по Україні в середньому становить 4 – 8 одиниць, що вважається підвищеним показником. Це можна бачити в білому нальоті у ванній кімнаті і накипу в чайнику. Також вода містить досить багато розчиненого заліза і механічних домішок (сміття) через старі комунікацій, які неможливо очистити фізично, навіть при наявності бажання і бюджету. Єдиний можливий варіант – це абсолютна заміна всіх водопроводів і комунікацій в міській системі водопостачання.

чи захищає “чарівний” калгон Вашу пральну машину?

Ви бачили різні рекламні ролики про калгон, який убезпечить вашу пральну машину від накипу. Або компактні поліфосфатні проточні фільтри, які встановлюються безпосередньо перед приладами і технікою. Той же калгон, просто нав'язують покупцеві для захисту своєї пральної машини. Хоча якщо бути уважним і звернути увагу на рекомендацію дозування речовини для належного ефекту, а це зазвичай 6 столових ложок на 100 мл води в кожну прання, то це засіб виходить зовсім не дешево. Це просто багатомільйонні доходи компаній, які “красиво вміють продати” засіб, яке до всього іншого завдає шкоди нашій техніці.

чи потрібен калгон для пральної машини чи потрібен калгон для пральної машини ніж почистити пральну машину

виявляється, калгон веде до поломок побутової техніки! Як так?

Візуальний ефект від використання Калгону приголомшливий! Використавши це чудо-засіб, ми бачимо блискучий ТЕН і пральний барабан. Але якщо розглянути процес очищення глибше і звернути увагу на думку фахівців з ремонту в даній області, ми почуємо зовсім протилежні висловлювання. Радіти насправді нема чому. Калгон вдарить накип від нагрівальних приладів, і піщано-кислотна суміш потрапляє в систему, де кислота нещадно роз'їдає гумові ущільнення, гумовий сальник захищає барабанний підшипник, потрапляючи в зливний насос сприяє заклинювання. Проникнення кислоти в мікротріщини нагрівального елементу, приводит к пробою на корпус, що надалі виводить з ладу електронну плату управління.

як почистити пральну машину

І що ж виходить? Чим ефективніше засіб від накипу, тим більше шкоди воно завдає нашій техніці!

Чого не слід робити?

Багато народні рецепти по догляду ха технікою впливають на неї протилежним чином. По перше, зловживати температурою прання не варто. Помірна температура і м'яка вода, відмінно справляється з забрудненнями. Використання Калгону, антинакипіна, лимонної кислоти або оцту, не найкращий вихід із ситуації.

Чи не дорогі поліфосфатні (пом'якшувальні) фільтри для побутової техніки, що це?

Це компактні поліфосфатні проточні фільтри, які встановлюються безпосередньо перед приладами і технікою. Всередині фільтра засипано речовину схожу на великі кристали солі – це поліфосфат. гранули полифосфата, розчиняючись у воді, пов'язують іони кальцію і магнію таким чином перешкоджаючи їх випадіння у вигляді осаду при нагріванні. але!

накип в пральній машині поліфосфатні фільтри від накипу

Давайте подивимося на склад поліфосфотной солі, яка засипається в такі фільтри:

Р2О5 – фосфорний ангідрид, при взаємодії з надлишком теплої води моментально перетворюється в фосфорну кислоту
Na2O – оксид натрію;
Рb – вода на свинець не діє;
Аs – сам миш'як не отруйний, але надзвичайно отруйні всі його сполуки розчинні у воді;
NаСl – кухонна сіль;
Na2SO4 – сульфат натрію, один з основних компонентів синтетичних миючих засобів;
F- у вільному вигляді фтор в природі не зустрічається;
Fe2O4 – оксид заліза, магнетит – абразивний матеріал застосовується для шліфування каменю;
Са – внаслідок своєї високої хімічної активності кальцій в природі зустрічається тільки у вигляді сполук;
Zn – земна кора містить цинк у вигляді мінералу сфареліт (цинковий фокус) ZnS
Вода – вода на мідь не діє;
Сd – у вільному вигляді кадмій в природі не зустрічається;

На практиці, використання поліфосфатних фільтрів нас не переконало в їх ефективності. Так як в основному, сертифікати якості відсутні і при не сильно високої жорсткості, поліфосфатного сіль всередині фільтра часто перетворюється в кисіль і вимивається далі в систему.

Який фільтр слід встановити на вході в квартиру?

безперечно, повноцінні фільтри пом'якшувачі води є 100% гарантією ефекту! Змягчувачі на основі іонообмінних смол використовуються у всьому світі в величезній кількості сфер діяльності. Починаючи з застосування в побуті, системах опалення, котелень, інфраструктурних об'єктах та закінчуючи глобальним виробництвом і промисловістю. Так як в квартирах місце обмежене, рекомендуємо встановлювати фільтри пом'якшувачі кабінетного типу.

Як працюють фільтри пом'якшувачі води?

Фільтр являє собою завершений модуль для проточного пом'якшення води. Системи працюють під управлінням електронного контролера, який стежить за процесом фільтрації і виконує всі необхідні функції – фільтрацію і регенерацію (відновлення) фільтруючого матеріалу. Контролер має ЖК дисплей і кнопки для налаштувань параметрів. Сучасні фільтри працюю по витраті води, що економить видатковий матеріал для регенерації. Фільтр автоматично промиває фільтруючу завантаження в заданий період і час. Протівоточная регенерація з наступним промиванням також дозволяє економити витратний матеріал – кухонну сіль.

таксі
фільтруюча завантаження – іонообмінна смола (катионит). Вода в сольовий бак надходить безпосередньо перед регенерацією, що сприяє уникненню сольових відкладень в баку і запахів. Компактні пом'якшувачі кабінетного типу не займають зайвий простір, встановлюються поблизу підведення води в квартирі. Зазвичай це ванна кімната або кухня. Приклади установки дивіться в розділі “Наші роботи“.

Сучасні багатоцільові фільтри для всього будинку

Використання фільтрів умягчителей породило розробку більш технологічних фільтрів для води. Не так давно, технологи розробили інноваційну систему фільтрів завантаження, яка не тільки пом'якшує воду. Це багатокомпонентна завантаження, яка за одну стадію в одному фільтрі видаляє солі жорсткості, залізо, марганець, амоній і органічні сполуки.

Ця унікальна завантаження має різні за своїм призначенням складові, які створюють «фільтруючий пиріг». Вода, проходячи через фільтр поетапно очищується від шкідливих домішок і елементів. Тип цих фільтруючих матеріалів успішно використовується в побутовому і господарському, комерційному та виробничо-промисловому секторі. Вартість комплексних фільтрів вище стандартних умягчителей, але і ефективніше при тих же габаритах.

Комплексні фільтри сьогодні дуже затребувані в зв'язку з тим, що, як і в міських магістралях присутній розчинене залізо, так і свердловини з колодязями багаті цим елементом.

накип в пральній машині і бойлері

Якщо Ви маєте можливість купити фільтр комплексного очищення, це буде практичний і ефективний вибір!

Так як фільтруючий матеріал комплексного очищення води служить довше ионнообменной смоли, яка використовується в фільтрах пом'якшувач. Термін служби матеріалу від 5 до 10 років! Вы можете выбрать и купить фильтр комплексной очистки воды в нашем интернет магазине с гарантией лучшей цены.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ І ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ!
як захистити пральну, посудомийну машину і бойлер від накипу

Після того як фільтруючий матеріал відпрацьовує свій ресурс, фахівці Водопостачання здійснюють його заміну з гарантією якості і з використанням передових завантажень провідних виробників!

Купуючи СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ, Ви зберігаєте ПОБУТОВУ ТЕХНІКУ І продовжує строк її СЛУЖБИ НА ДОВГІ РОКИ!