ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

КУПИТИ ФІЛЬТРИ ДЛЯ пом'якшення ВОДИ. ПОБУТОВІ СИСТЕМИ за доступною ціною зі складу в КИЄВІ!

В Україні, рівень жорсткості залежить від джерела і регіону. В середньому ця цифра коливається від 4 до 10 мг / літр у водопровідній воді. Український ГОСТ передбачає жорсткість до 7 мг / літр, європейський до 2! При жорсткості до 2 мг / літр в нагрівальних приладах не утворюється накипу (карбонатних відкладень кальцію і магнію), а у води збільшуються “робочі властивості”.

Чому фільтри пом'якшувачі так популярні в Україні?

 • М'яка вода не сушить шкіру і позитивно впливає на організм;
 • встановлюючи системи пом'якшення води для будинку, Ви рятуєтеся від білого нальоту на сантехніці і у ванній кімнаті;
 • Продовжує термін служби сантехніки, водогрейного оборудования, пральної машини, посудомийки, душових кабін і гідробоксів.
 • Іонообмінні фільтруючі системи застосовують не тільки в квартирах, будинках і котеджах, а також в в котельнях, промисловості, виробництві, муніципальних та інфраструктурних об'єктах.
Змягчувачі води компактні кабінетного типу. Купити в Києві

Змягчувачі кабінетного типу
Для квартир або компактного розміщення
Фільтри пом'якшувачі водитдля квартир

Змягчувачі колонного типу
Класичні з окремим сольовим баком

 

Проблематика і наслідки використання жорсткої води:

 • Негативний вплив на організм

сушить шкіру, знижує ефективність косметики, негативно впливає на здоров'я волосся, з фарбованого волосся швидше змивається фарба. У жорсткій воді довше варяться продукти, також, солі мають властивість накопичуватися в нирках;

 • Накипні відкладення в техніці, ванній кімнаті і на кухні

Утворює карбонатні відкладення в сантехніці, кранах, душовій кабіні, гідромасажному обладнанні і джакузі. Шкала, в такому нагрівальному устаткуванні як бойлер, посудомийка і пральна машина, призводить до їх ремонту, заміні нагрівальних елементів і тенів;

 • Жорстка вода збільшує витрату миючих засобів!

Солі жорсткості мають властивість зв'язувати ефективність активних молекул в миючих засобах, що призводить до їх підвищеної витрати.

Ми допоможемо Вам вирішити ці проблеми!

Для вирішення цілого списку проблем в побуті є одне і найбільш ефективне рішення - фільтр для пом'якшення води! Такі системи встановлюються на вводі води в будинок або квартиру, працюють в автоматичному режимі, а фільтруючий матеріал піддається регулярної регенерації, що дозволяє його використовувати протягом декількох років. За рахунок розумного керуючого клапана, який працює по витраті води, витрати на обслуговування мінімізуються, що робить фільтр-пом'якшувач дешевим в експлуатації, але при цьому найефективнішим!

Чому купити пом'якшувач води вигідніше у нас?

 • По перше, купуючи у нас, Ви купуєте тільки сертифіковане обладнання від провідних виробників;
 • По-друге, наша компанія працює з виробниками і постачальниками безпосередньо, що виключає посередників і як наслідок завищену ціну;
 • По-третє, Ви отримуєте офіційну гарантію від виробника від 12 до 36 місяців;
 • І наприкінці, у нас Ви знайдете самий Великий вибір систем для вирішення будь-яких завдань і на будь-який гаманець;

Щоб купити фільтр пом'якшувач в Києві телефонуйте прямо зараз!

 

 • Як влаштований фільтр пом'якшувач?

Професійний фільтр від жорсткості води вдає із себе балон з ионнообменной завантаженням, через товщу якої проходить вихідна вода. Фільтрується і через спеціальний нижній дистриб'ютор потрапляє в спеціальну центральну трубу в балоні, яка направляє воду через керуючий клапан на вихід. Сучасний керівник клапан відповідає за всі процеси фільтрації і регенерації робочого матеріалу, який веде статистику по всіх параметрах робочого процесу.

 • Як працює іонообмінних смола (катионит)?

Принцип фільтрації заснований на іонному обміні – процес заміщення іонів кальцію і магнію на іони натрію. Коли обмінна ємність вичерпана, керуючий клапан виводить систему на промивку уже готовим сольовим розчином, який знаходиться в сольовому баку. Тому такі системи ще називають - сольовий пом'якшувач води. Постійний витратний матеріал - таблетована сіль.

Всі процеси здійснюються в автоматичному режимі без участі користувача. Клапан налаштовується відповідно до рівня жорсткості води і продуктивності в кожній конкретній установці пом'якшення води.

 • На скільки вистачає фільтруючого матеріалу?

За рахунок високих сорбційних властивостей катіоніту і ефективної його промивання, термін служби матеріалу становить 5 - 7 років. Тому такі фільтри встановлюються з довгостроковою перспективою, а якщо порівняти витрати на обслуговування і результат, який Ви отримуєте, то висновок очевидний - це вигідно!

ЗАСТОСУВАННЯ СИСТЕМ пом'якшення ВОДИ:

Пом'якшення води для котелень І ОПАЛЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ

Пом'якшення води широко використовується в котельнях, так як при нагрівання води з підвищеною жорсткістю (вище 2 одиниць) на нагрівальних елементах і деталях котла осідають відкладення солей жорсткості.

 • До чого призводить відсутність фільтра від жорсткої води?

До підвищеної витрати електроенергії. Наприклад, шар накипу 2 мм підвищує споживання електроенергії на 25 – 30%.

Під відкладеннями на нагрівають елементах утворюється корозія, яка надалі виводить з ладу елементи і вузли обладнання.

 • За гарантійної та сервісної статистикою, виявляється!

Саме причина корозії нагрівальних елементів складає переважну більшість випадків. Підвищена кислотність води також прискорює процес корозії, в таких випадках необхідно використовувати pH - коректор.

Пом'якшення води для ПРОМИСЛОВОГО І ВИРОБНИЧОГО ОБЛАДНАННЯ

 • Промислові машини пекарні, пекарні, промислові гриль установки використовують воду для само-промивання, яку автоматично нагрівають до високої температури і миють робочі поверхні всередині. Таке обладнання використовується в продуктових торгових центрах і в харчовому виробництві. Використовуючи при митті жорстку воду, утворюється карбонатний наліт всередині обладнання і доводиться застосовувати реагенти для його усунення. Реагенти повноцінно не справляються зі своїм завданням.
 • На комерційних об'єктах зазвичай застосовуються установки пом'якшення води безперервної дії, які являють собою систему з кількох фільтрів, які працюють за певним алгоритмом. За допомогою чого досягається цілодобова фільтрація води.
 • Грунтуючись на досвіді і знанні як працюють фільтри для зменшення жорсткості води в перед- підготовці для харчової, тютюнової промисловості, рекомендуємо встановлювати комплекс складається з механічної очистки для видалення сміття і пом'якшувач води, ціна якого залежить від його продуктивності та умов експлуатації.

Встановивши хімічний пом'якшувач води, Ви отримаєте м'яку і чисту воду, що скоротить Ваші витрати на обслуговування обладнання та сантехніки!

ЗАСТОСУВАННЯ пом'якшення води для БУДИНКІВ, БАГАТОПОВЕРХОВИХ КОМПЛЕКСІВ, В ГОТЕЛЯХ І котеджних містечок

В останні роки будівельні компанії і власники багатоповерхових будинків і котеджних селищ все частіше використовують системи водоочищення, які встановлюються на вводі води на весь комплекс. Це великі і дорогі проекти, які в подальшому економлять масу коштів на обслуговуванні насосних станцій, водопроводу і всіх сантехнічних вузлів в будівництві. Багато забудовників обладнають комплекси своїми міні котельнями, які також вимагають пред-очищену воду для більш якісної і довгострокової експлуатації обладнання, що можуть забезпечити тільки фільтри для очищення води від солей жорсткості.

 • Якщо джерело води – міська магістраль?

Якщо комплекс підключається до міського магістралі, готові рішення в основному передбачають видалення сміття, пом'якшення води і видалення хлору. Розраховується добове споживання води і максимально можливий відбір води за годину. Як правило системи встановлюються з невеликим запасом по ресурсу для економії на їх обслуговуванні.

 • Якщо джерело води – свердловина?

Якщо комплекс живиться з свердловини (грунтові води), системи очищення підбираються виключно з аналізу води в кожному конкретному випадку. Якість води залежить від регіону, глибини свердловини і пори року. У таких випадках потрібно більш ретельний підхід у підборі пом'якшення води для будинку. Досить часто в котеджних селищах, водопровід яких живлять грунтовими водами, встановлюють грубі промивні фільтри від механічних домішок. А жителі комплексу встановлюють водоочисне обладнання для себе індивідуально, виходячи їх особистих потреб і бажань.

Хочете купити фільтр пом'якшувач води зі 100% гарантією вигідної ціни? дзвоніть прямо зараз!

 

Водопостачання – це великий досвід в очищенні води, професійний підхід до справи і максимально якісна реалізація завдань!