ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Як позбутися від жорсткості в воді зі свердловини? Які є способи усунення?

Жорстка вода має негативний вплив на все, з чим вона контактує. У ванній це білий наліт, відкладення на сантехніці. При нагріванні така вода створює наліт накипу на нагрівальних елементах і тенах. Саме через неї доводиться ремонтувати пральні машини і бойлера.

Як видалити жорсткість у воді зі свердловини

Європейські та українські норми

Високу жорсткість обумовлює кількість містяться в воді іонів кальцію і магнію, які вимірюються в мг-екв / літр. м'якої, вважається вода, в якій концентрація не перевищує 2 мг-екв / літр. Це європейський стандарт. В Україні ГОСТи передбачають концентрацію не більше 7 мг екв-літр. Це вважається жорсткою водою, яка утворює накипні відкладення. наприклад, в Німеччині, водопровідна вода має жорсткість в межах 0,2 - 0,5 мг-екв / літр, це дуже м'яка вода.

Підземні води, які добувають зі свердловин майже завжди мають складний склад. А жорсткість коливається в межах від 4 до 15 мг-екв / літр

Плюси м'якої води

Така вода корисна для шкіри і волосся, витрата миючих засобів зменшується в 3- 5 раз, одяг краще зберігає свій колір, а білизна після прання набагато м'якше. На сантехніці відсутня білий наліт, а пральна машина і бойлер будуть завжди як нові.

Як правильно пом'якшувати воду?

Зараз рекламують багато різних методів, починаючи з використання «антинакипін», «Калгону» і закінчуючи магнітами на магістральні труби. Але для того, щоб отримати по-справжньому м'яку воду потрібно використовувати спеціальні фільтри-пом'якшувачі з фільтруючим матеріалом для цих цілей.

Пом'якшення води на весь будинок

Сучасні фільтри для води дарують Вам прекрасну можливість користуватися дому екологічно чистою водою. Системи пом'якшення води працюють в автоматичному режимі під управлінням розумного керуючого клапана. Вода проходить через шар фільтруючого матеріалу, який працює за допомогою іонного обміну. Це економічно вигідні фільтри, так як фільтруючий матеріал промивається і регенерується, а термін його служби складає від 5 до 7 років.

Найсучасніші і економні системи пом'якшення води Ви знайдете на нашому сайті тільки сертифікований товар від провідних виробників за ціною нижче ринкової!