ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Чому необхідність води для занять спортом так важлива?

Найголовніший чинник, який визначає добробут і щастя людини - це його здоров'я. Здоровий спосіб життя передбачає багато аспектів, які в сукупності визначають результат:

  • По перше, це правильне харчування;
  • По-друге, регулярні фізичні навантаження;
  • По-третє, мінімум шкідливих звичок;

Фундаментальна складова здорового способу життя - це спорт. Якщо Ви займаєтеся, то розумієте, що це теж свого роду наука, яка вимагає правильного підходу до режиму харчування і вживання питної води. Давайте розглянемо яку роль у всьому цьому відіграє чиста питна вода.

Яка вода найкорисніша при заняттях спортом?

Вода як панацея!

Животворяща рідина бере участь у всіх процесах організму. Це обмінні процеси, виведення токсинів і продуктів розпаду. Під час занять спортом, людина втрачає в рази більше рідини, яку необхідно відшкодовувати, що важливо для запобігання зневоднювання. Наприклад, за одне тренування організм здатний втратити від одного до трьох літрів рідини. Обсяг втрати залежить від температури навколишнього середовища, ваги тіла, інтенсивності навантаження.

При фізичному навантаженні організмом, збільшується споживання кисню, активні речовини спрямовуються до органів і тканин в посиленому режимі, а найцікавіше, що процес виведення шкідливих речовин прискорюється в рази. Все, що відбувається обслуговує водний баланс, який необхідно підтримати, щоб Ваш організм повноцінно з цим впорався.

Не допускайте зневоднення організму!

У посиленому режимі починає працювати серцевий м'яз, а це пов'язано з тим, що відбувається втрата рідини в організмі, кров стає густішою. Саме через це можна відчути такі побічні ефекти як запаморочення, потемніння в очах, відсутність координації і кисневого голодування. Тоді фізичне навантаження перетворюється з корисною в шкідливу.

Важливо воду пити правильно:

  • Випивайте за годину до тренування 200 - 500 мл води;
  • За час тренування необхідно випивати від 0,5 до 1 літра води, це залежить від тривалості та інтенсивності навантаження;
  • Пити воду невеликими ковтками, інтервалами кожні 10 - 15 хвилин;

Яку воду краще пити на тренуванні?

Звичайно ж вода повинна бути чистою і не газованої. Зараз на ринку безліч виробників пропонують «спортивну воду». Але насправді чистий h2O завжди залишається самим корисним варіантом. Ви можете самі зробити корисний напій, додавши у воду сік різних фруктів, тим більше Ви можете знайти масу хороших рецептів в інтернеті. Адже «спортивна вода» коштує недешево і чарівного в ній нічого немає.

Якщо не хочете стати жертвою реклами, а економити на чистої питної води, встановіть питної фільтр на основі зворотного осмосу будинки і робіть спортивні напої самі!

Купуйте сертифіковані питні фільтри на вигідних умовах в НАшем МАГАЗИНІ і отримаєте гарантію якості від виробника!