ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ЯК ЕКОНОМИТИ НА МОЮЩИХ ЗАСОБАХ БУДИНКУ?

У кожної господині в асортименті є миючі засоби різного призначення. Чим якісніше засіб, тим воно дорожче і ефективніше. Але як можна підняти їх ефективність і зменшити витрату?

Все просто – потрібна чиста і м'яка вода!

f36106b95e5e86710f7f84bf15f412f4_XL

проблеми, пов'язані з високою жорсткістю води

Жорсткість води в українських водопроводах коливається від 4 до 10 мг-екв / літр. при тому, що м'якої вважається рідина з рівнем нижче 2 мг-екв / літр. Рівень жорсткості визначається концентрацією кальцію і магнію. Це саме ті речовини, які створюють проблеми в побуті - білий наліт у ванній, накип в чайнику, карбонатні відкладення в водонагрівальної обладнання, на тенах, сантехніці.

Чому потрібна саме м'яка вода?

Вся справа в тому, що іони кальцію і магнію мають властивість зв'язувати молекули миючих засобів. Тому зараз більшість хімії для побуту мають в складі фосфати, диспергент і інші речовини, які нібито повинні пов'язувати солі жорсткості. Але все це хімічні речовини, які погано впливають на організм і навколишнє середовище.
Коли жорсткість води знаходиться на рівні нижче 2 мг-екв / літр, маса проблем пропадає. Економія миючих засобів знижується від трьох до п'яти разів, ефективність підвищується в рази, для звичайного прання потрібно менше порошку, одежа і білизна зберігають свій первозданний вигляд, колір і якість матеріалу.

А ВИ ЗНАЛИ?

М'яка вода корисна для Вашої шкіри і волосся, так як відсутній негативний вплив іонів кальцію і магнію. А провідні виробники фарб для волосся з'ясували, що при митті волосся м'якою водою, фарба зберігається довше і не втрачає колір і тон.

Використовуючи по-справжньому м'яку воду з'являється можливість використовувати високоякісні миючі засоби на основі натуральних продуктів. З урахуванням економного їх витрати виходить подвійна вигода - здорова прибирання і зниження витрат.

Таблиця, яка показує витрата мила на компенсацію солі жорсткості:

солі жорсткості мг / л витрата мила г / л
1 – 0,5
2 – 0,9
3 – 1,4
4 – 1,8
5 – 2,3
6 – 2,8
7 – 3,2
8 – 3,7
9 – 4,2
10 – 4,7
11 – 5,1
12 – 5,6
13 – 6
14 – 6,5
15 – 7
20 – 9,3
30 – 13,8

Найсучасніші і ефективні системи пом'якшення води для квартир і будинків Ви знайдете на нашому сайті water-service.com.ua!