ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ЯКУ ВОДУ ДАВАТИ ВАШИМ домашніх вихованців?

Абсолютно всі живі істоти на планеті не можуть обійтися без води, так як це життєво важливий продукт. Пити необхідно протягом усього дня не тільки людині, а й тваринам.

sobaka_kot

Візьмемо наприклад собак. хороший господар, завжди думає, переживає, яку їжу давати собаці. Годувати кормом або приготувати їжу самостійно, що буде корисніше? А ось над тим, ніж Ви поїть свого вихованця багато хто не замислюються. У більшості випадків - це вода з крана. Але свіжа статистика показує, що ті власники домашніх тварин, які п'ють по-справжньому чисту питну воду і турбуються про своє здоров'я, такий же поять і собак. Дізнайтеся більше про якість водопровідної води в Україні ТУТ!

Вихованцеві теж потрібна по-справжньому чиста питна вода!

Вихованець, такий же живий організм, як і ви. І брудна вода має таке ж руйнівне дії і на нього.
Досвідчені ветеринари часто розповідають про такі випадки, коли після проведення УЗД і виявлення в нирках собаки осаду, господар вихованця дивується. каже, що дуже якісно годує, або собака хворіє на алергію, у неї дієтичне харчування. І тоді виникає банальне запитання у відповідь - яку воду даєте собаці? Звичайно ж кип'ячену, ну іноді з крана.

В організмі тварин, так само, як і у людини, в органах відкладаються різні солі, метали, продукти розпаду та інші речовини. Все це призводить до тяжких наслідків, таким як онкологічні захворювання, проблеми з серцево-судинною і суглобової системами.

Сьогодні ні в якому разі не можна пити водопровідну воду без попереднього очищення. забруднення, домішки та інші речовини в ній, несуть небезпеку для будь-якого організму. іржа, висока жорсткість, фтор, хлор, залізо, бактерії, а в деяких випадках і миш'як у водопровідній рідини роблять свою «чорну» справу.
Важливо стежити за чистотою миски, з якої п'є тварина, своєчасно змінювати воду, так як бактерії саме в ній, мають сприятливе середовище для розмноження. для експерименту, налийте води з крана в прозору ємність і поставте на вікно. Через кілька днів буде видно осад на дні, поміняється колір і так далі.
Те ж саме стосується котів, хом'яків, папуг і інших всіляких домашніх вихованців.

Екологія провокує замислитися!

Ми живемо у вік промисловості і технологій, екологія погіршується з року в рік все інтенсивніше, відповідно якість поверхневих вод все гірше, а саме вони і живлять міста. Тому бізнес на воді сьогодні розвивається семимильними кроками, а питні фільтри стають обов'язковим атрибутом кожного будинку.

Також важливо знати, що вода зі свердловини зазвичай має більш складний склад і є ще більш небезпечною для здоров'я, ніж водопровідна. У заміських будинках обійтися без комплексної системи очищення практично неможливо, а вихованців в приватному секторі значно більше!

Ідеальна вода для вихованця як і для людини – очищенная системой обратного осмоса. Що це за метод, наскільки він хороший і корисний для організму? Читайте ТУТ!