ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ
Каталог

КУПИТИ СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ДЛЯ БІЗНЕСУ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ. ФІЛЬТРИ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ПО вигідною ціною!

Очищення води для бізнесу та організацій. Фільтри в Україні

Питні фільтри для офісу

Очищення води для пральні
Фільтри очищення води для пральні. Вигідна ціна в Києві

Очищення води для хімчистки
 

Очищення води для клінінгової компанії. Вигідно в Києві купити

Очищення води для клінінгу
 

Очищення води для організацій і бізнесу

Очищення води для автомийки
 

Система очищення води для великого магазину супермаркету. Вигідна ціна

Очищення води для супермаркету
 

Купити систему очищення води для торгового центру. Вигідні ціни зі складу в Києві

Очищення води для торгового центру
 

Система очищення води для готелі. Замовити в Києві

Очищення води для готелів

Фільтруючі системи для води широко використовуються як в побуті, так і в виробництві. Існує маса організацій, які користуються фільтрами в широкому спектрі їх призначення. Водопідготовка - це важливий аспект для абсолютно різних потреб. У випадках, коли воду не потрібно доводити до стану питної і знесолювальних, використовуються зм'якшуючим фільтри, метод роботи яких заснований на процесі іонного обміну. У випадках необхідності глибокого очищення води до стану питної або дистильованої, використовують метод зворотного осмосу. Системи очищення води використовуються починаючи з офісів, закінчуючи виробничими потужностями.

Розглянемо список застосування фільтруючих систем в різних випадках.

ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ДЛЯ водогрійного обладнання

Звідки береться накип в обладнанні?

В Україні, жорсткість води різна, в залежності від джерела і регіону. В середньому ця цифра коливається від 4 до 8 одиниць. Це в великих мегаполісах і центральних районах областей. Український ГОСТ передбачає жорсткість до 7 одиниць, європейський до 2 одиниць. при жорсткості 2 одиниці, на нагрівальних приладах не утворюється відкладень кальцію і магнію, у води збільшуються робочі властивості. М'яка вода не пов'язує молекули миючих засобів, що призводить до їх економії.

Які переваги використання фільтрів для пом'якшення води?

М'яка вода не сушить шкіру і позитивно впливає на організм. встановлюючи системи пом'якшення води для дому, Ви рятуєтеся від білого нальоту на сантехніці і у ванній кімнаті, а також продовжує термін служби сантехніки, водогрейного оборудования, пральної і посудомийної машини, душових кабін і гідробоксів.

Де застосовуються системи пом'якшення води?

Іонообмінні фільтруючі системи застосовують не тільки в квартирах, будинках і котеджах, а також в промисловості, виробництві, муніципальних та інфраструктурних об'єктах. Пом'якшення води широко використовується в котельнях, так як при нагрівання води з підвищеною жорсткістю (вище 2 одиниць) на нагрівальних елементах і деталях котла осідає і кальціміруются солі жорсткості. Це призводить до підвищеної витрати електроенергії.

системи очищення води і фільтри води для котелень

Як м'яка вода дозволяє економити?

Наприклад, шар накипу на нагріваються елементів в 2 мм, підвищує споживання електроенергії на 25 – 30%. Під відкладеннями на нагрівають елементах утворюється корозія, яка надалі виводить з ладу елемент. За гарантійної та сервісної статистикою, саме причина корозії нагрівальних елементів складає переважну більшість випадків. Підвищена кислотність води також прискорює процес корозії, в таких випадках необхідно використовувати pH - коректор.

фільтруючі системи очищення води для організацій

Вплив хлору на водогрійне обладнання!

Для опалювальних систем небезпечним є хлор. Так як хлор сильний окислювач, його сполуки вкрай небезпечні для водогрійного обладнання. Навіть якщо пластини теплообмінника виготовлені з нержавіючої сталі, вони все одно чутливі до дії хлоридів і хлорид - іонів. Активні сполуки хлору, навіть при невеликих концентраціях здатні зруйнувати захисну плівку на металі і утворити осередки корозії. Тому в комплексі встановлюються фільтри - системи для де-хлорування води. це сорбційні вугільні фільтруючі системи.

Які переваги використання м'якої води в комерційних цілях?

Промислові машини пекарні, пекарні, промислові гриль установки використовують воду для само-промивання, яку автоматично нагрівають до високої температури і миють робочі поверхні всередині. Таке обладнання використовується в продуктових торгових центрах і в харчовому виробництві. Використовуючи при митті жорстку воду, утворюється наліт кальцію усередині обладнання та доводиться застосовувати реагенти для його усунення. Реагенти повноцінно не справляються зі своїм завданням. В основному обладнання такого класу використовується від імпортних виробників, тому кваліфікований ремонт коштує дорого. Грунтуючись на досвіді використання фільтруючих систем для води в перед- підготовці для харчової, тютюнової промисловості, рекомендуємо встановлювати комплекс - магістральні фільтри для видалення сміття і зм'якшуючим системи.

фільтри і системи очищення води для організацій пом'якшення води для організацій Системи фільтрації та очищення води для організацій Системи фільтрації та очищення води для організацій

Застосування пом'якшення води в багатоповерхових будинках, котеджних містечках і елітних новобудовах

В останні роки будівельні компанії і власники багатоповерхових будинків і котеджних селищ все частіше використовують промислові комплекси водоочищення, які встановлюються на вводі води на весь комплекс. Це великі і дорогі проекти, які в подальшому економлять масу коштів на обслуговуванні насосних станцій, водопроводу і всіх сантехнічних вузлів в будівництві. Багато забудовників обладнають комплекси своїми міні котельнями, які також вимагають пред-очищену воду для більш якісної і довгострокової експлуатації. Це також є однією з програм залучення клієнтів.

очищення води для організацій фільтри води для організацій

Використання водопровідної води або зі свердловини?

Якщо комплекс підключається до міського магістралі, системи очищення води в основному передбачають видалення сміття і пом'якшення води. Розраховується добове споживання води і максимально можливий відбір води за годину. Як правило системи встановлюються з невеликим запасом по ресурсу для економії на їх обслуговуванні.
Якщо комплекс живиться з свердловини (грунтові води), системи очищення підбираються виключно з аналізу води в конкретному випадку. Якість води залежить від регіону, глибини свердловини і пори року. У таких випадках потрібно більш ретельний підхід у підборі обладнання. Досить часто в котеджних селищах, водопровід яких живлять грунтовими водами, встановлюють грубі промивні фільтри від механічних домішок. А жителі комплексу встановлюють водоочистное оборудование для себе індивідуально, виходячи їх особистих потреб і бажань.
На підставі аналізу, фахівці з Water-Service проконсультують, запропонують, привезуть і встановлять обладнання враховуючи всі Ваші побажання і потреби.

Готові рішення з водопідготовки для організацій і установ

У невеликих установах в яких є свій общепит рідко замислюються над придбанням системи для очищення води. Приготування їжі на міський воді, це вже звичка, але мало хто знає, які домішки, забруднення і взагалі сміття містяться в ній. У міській воді досить багато заліза, так як магістралі експлуатують десятками років. Через це в воді багато нерозчинних зважених часток, таких як іржа, пісок, масштаб, грунт і глина. Вода обробляється великими дозами хлору, який також шкідливий для організму. У передпаводковий період воду очищають посиленими дозами реагентів, таких як - коагулянти, флокулянти, хлор та аміак, так як у воді високий вміст органіки, бактерій і вірусів. Всі ці фактори негативно впливають на Ваш організм, сантехніку та обладнання.

ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ДЛЯ ОФІСІВ, КАФЕ, РЕСТОРАНІВ, ЇДАЛІН, Садочки та школи ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ДЛЯ ОФІСІВ, КАФЕ, РЕСТОРАНІВ, ЇДАЛІН, Садочки та школи фільтри для води в школу очищення води в школах

Кип'ятіння води вбиває тільки бактерії і віруси, і то не всі, а все нерозчинні частинки, жорсткість, залізо і багато іншого залишається. Причому хлор-з'єднання при кип'ятінні створюють негативні реакції. При піднятті температури хлор стає більш летючим і швидше випаровується, але щоб постаратися максимально позбавитися від хлору не застосовуючи фільтри, потрібно щоб вода добре відстоялася, протягом 24 годин. Цим природно ніхто не займається, так як немає часу і умов. Але відстоювання води повністю хлор не видаляти все одно. При кип'ятінні хлорованої води виникають тригалометани, які більш токсичні, ніж сам хлор.

І ЩО НЕ МАЛО ВАЖЛИВО - при кип'ятінні РУЙНУЄТЬСЯ СТРУКТУРА МОЛЕКУЛИ ВОДИ, ЩО ПРОВОДЯТЬ З РОКАМИ До ЗНИЖЕННЯ ІМУНІТЕТУ

Чи рятує кип'ятіння води від бактерій і вірусів?

Існує група токсико-інфекцій. У цю групу входять мікроорганізми - «сальмонел». У них слабка теплостійкість і при температурі 75 градусів вони через 15 хвилин гинуть. При температурі 100 градусів гинуть моментально. А ось мікроорганізми «Bac Cereus» мають високу теплостійкість і щоб вони загинули їм потрібне середовище з температурою 105 - 125 градусів і час знаходження в такому середовищі 10 хвилин і більше.

фільтри для води в школу очищення води від бактерій і вірусів як очистити воду від бактерій і вірусів очищення води для організацій

Існують ще бактерії, які викликають боутулізм, їх суперечки при 100 градусах живуть 260 хвилин, при 120 градусах - 10 хвилин. Кип'ятити воду такий проміжок часу неможливо, так як вона просто випарується. Також популярний вірус «Гепатиту А», який в народі називає «жовтухою». Цей вірус гине якщо воду кип'ятити не менше 30 хвилин. А вірус Гепатиту найчастіше потрапляє в організм саме з води.

ВИСНОВОК: кип'ятіння води не рятує від всіх вірусів і бактерій, тільки при кип'ятінні не менше 15 хвилин ми позбавляємося від частини вірусів і мікроорганізмів.

Хімічні отруєння зовсім поруч!

Досить часто, причиною отруєння стають синьо-зелені водорості, хоча вони не представляють небезпеки для організму, але мають здатність акумулювати в собі більше 60 хімічних елементів, які шкідливі для нашого організму і кип'ятіння води їх кількість не зменшує.

очищення води для організацій
Число хімічних забруднень води стає дедалі більше і вже перевищує 500 різних з'єднань. Основні групи цих забруднень, це радіонукліди, пестициди, важкі метали і нітрати. Шкідливий вплив і концентрація цих речовин при кип'ятінні води практично не зменшується.

Фармавцевтіческіе препарати у водопровідній воді?!

Український інститут ХВ НАН провів дуже цікаві дослідження водопровідної «питній» води і оприлюднив досить цікаві факти. виявляється, водопровідна вода містить фармацевтичні препарати: заспокійливі, антісудорожную, знеболюючі, статеві гормони, антибіотики і маса інших препаратів, які ми купуємо в аптеках і лікарнях. Концентрація цих речовин у воді дуже невелика, але постійне вживання такої води в організм стурбувало групу вчених. Було проведено дослідження, яке тривало 5 місяців і що ж з'ясувалося?

фільтри для організацій в Києві купити

Купити систему очищення води для організацій в Києві

Кругообіг препаратів в природі! Як вони потрапляють у воду?

Ліки містяться у воді по всій Україні. А механізм потрапляння цих препаратів в воду пояснюється досить просто. При прийомі ліків, засвоюється невелика частка препаратів, і це всього лише 30 відсотків! решта 70, виводяться природним шляхом і потрапляють в стоки. Стічні води нікуди не діваються, вони проходять спеціальне очищення і назад зливаються в джерела міських магістралей, в річки і озера. Устаткування для підготовки води в міські магістралі не здатна очистити воду від цих речовин, а хлорування води погіршує токсичність і без того токсичних елементів і сполук.

З вище сказаного випливає, що вживати воду з-під крана в будь-якому її стані не рекомендується, а рекомендується використовувати потенціал сучасних технологій з очищення води.

ЯКІ ФІЛЬТРИ ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ ПИТНОЇ ВОДИ?

Для виробництва невеликих обсягів питної води ми рекомендуємо системи очищення води методом зворотного осмосу. На сьогоднішній день це самий популярний метод отримання реально питної води. Очищення відбувається на молекулярному рівні, відсіваючи природним чином всі непотрібні домішки. Це нормальне природне явище. Детально про принцип очищення в розділі «Системи зворотного осмосу».

Готові рішення для очищення води в Ктіеве.

СИСТЕМИ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ ДО 10 Л/ЧАС

Системи зворотного осмосу підбираються залежно від споживання води на добу. Якщо у Вас невелика кафе або ресторан зі споживанням води в середньому до 100 л / добу, то цілком достатньо буде побутової системи з мембраною збільшеної продуктивності. Це мембрана на 100 галон. Продуктивність такої мембрани при тиску 5,5 атм. - 10 л/час. Накопичувальний бак для даної системи підбирається в зв'язку з необхідним обсягом води, яка відбирається за раз або протягом робочого часу. Системи комплектуються баками від 10 до 70 літрів очищеної води. Система підключається до водопроводу і працює автономно, постійно поповнюючи запас води в накопичувальному резервуарі. Фільтр являє собою зібрану п'яти стадийную систему очищення. Укомплектований картриджами перед- очищення і необхідними запчастинами для його установки. Фільтр необхідно обслуговувати залежно від якості та споживання вихідної води. Дивіться докладний опис і характеристики в розділі «Системи зворотного осмосу».
Готові рішення питної води в комерційних цілях

Готові рішення для питної води на основі осмосу 30 - 65 л/час

Для виробництва більшої кількості води використовуються комерційні системи зворотного осмосу високої продуктивності на основі побутових мембран. Такі фільтруючі станції обладнуються декількома мембранами на 100 галон і картриджами перед- очищення зі збільшеним ресурсом. Система укомплектована всіма необхідними частинами на металевій рамі: колби перед- очищення, насоси та автоматика. Продуктивність систем від 30 до 65 л/час. Дані системи доукомплектовуються накопичувальними баками за бажанням замовника від 30 до 70 л. Якщо потреба не перериваного відбору води перевищує 70 літрів, тоді встановлюється ємність на необхідну кількість чистої води і насосну станцію для її роздачі. Такі системи встановлюють в їдальні, школи, садки, кафе, ресторани т. п. Також системи даного типу встановлюють для невеликих пивоварень і виробництва алкогольних і безалкогольних напоїв в невеликих обсягах. Заміна фільтруючих елементів залежить від обсягу і якості пропущеної води. Рекомендуємо системи Aqua Line RO300, Aqua Line RO600, Ecosoft NEMO 1500. Дивіться докладний опис і характеристики в розділі “Комерційні системи зворотного осмосу”.
Фільтри для кафе, ресторанів, столових, громадського харчування

Виробництво супер чистої води в обсязі від 5000 до 10000 л / добу

Системи зворотного осмосу з продуктивністю 150 - 500 л/час, вважаються промисловими і комплектуються високоселективними професійними мембранами високої продуктивності. Це повноцінна установка з автоматикою, приладами аналізу і контролю, насосом високого тиску, манометрами і вимірювачами протоки. Промислові системи зворотного осмосу, вимагають комплекс обладнання перед- очищення перед осмосом, для правильної якісної і тривалої роботи. для правильного, технологічного розрахунку роботи промислових осмосу, необхідний точний аналіз води. Виходячи з даних аналізу води, розраховується комплект обладнання для підготовки води перед промисловим осмосом. Використання вихідної води з міського водопроводу, передбачає нескладний комплект обладнання перед- очищення, в разі забору води зі свердловини, комплект перед- очищення підбирається виключно в залежності від аналізу конкретного об'єкта. Високопродуктивні системи в розділі “Промислові системи зворотного осмосу”.

 

Застосування систем зворотного осмосу в комплексній водопідготовки:

Системи з продуктивністю до 500 л / год мають широке застосування в побутових і комерційних цілях. Застосування систем зворотного осмосу зачіпає багато сфер життєдіяльності, промисловості, торгівлі і виробництва:
– автомобільні мийки
Виробництво питної бутильованої води
Виробництво питної води безпосередньо в точках продажу на розлив
– Виготовлення лікеро-горілчаної продукції
– Виготовлення натуральних і газованих соків
– Застосування в мікроелектроніці
– Застосування в хімічній промисловості
– Виробництво безалкогольних напоїв
– Виробництво молочних продуктів
– пивоваріння
– Виробництво кондитерських виробів
– Застосування в медицині
– Виробництво фармацевтичних препаратів
– Застосування в стоматології
– виробництво склопакетів
– теплова енергетика
і масу інших сфер зачіпає застосування цієї технології для очищення води.

Чому зворотний осмос став такий популярний?

Величезний досвід застосування і використання систем зворотного осмосу доводить перевагу цього методу перед технологією очищення іонообмінним способом. Перевага мембранної очистки знижує споживання хімреактивів, площа, займану обладнанням і здешевлює виробництво знесоленої води від 2 до 7 раз.

Переваги та вигоди роботи з нами:

  • фахівці Водопостачання мають багаторічний досвід реалізації та обслуговування комерційних об'єктів в різних сферах діяльності;
  • Системи з продуктивністю 150 - 500 л / год виготовляються серійно, час від замовлення до доставки займає від 1 до 3 робочих днів;
  • Системи зворотного осмосу з продуктивністю більше 1 м3 / год збираються на замовлення, час поставки обговорюється з замовником;

компанія Водопостачання – Ваш надійний партнер по очищенню води!