ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

КУПИТИ ПРОМИСЛОВИЙ ЗВОРОТНЯ ОСМОС. СИСТЕМИ за доступною ціною ВІД ВИРОБНИКА!

Купуючи промисловий осмос в компанії «Вотер-Сервіс» Ви отримуєте:

  • Професійний розрахунок системи технологом;
  • сертифіковану систему з гарантією від виробника відповідає всім міжнародним стандартам, ефективності, ергономічності і компактності;
  • поставку обладнання в мінімальні терміни;
  • вигідну ціну від виробника минаючи посередників;
  • установку системи кваліфікованими фахівцями;
  • Вибір будь-якої продуктивності в залежності від Ваших завдань;
  • Гарантію від виробника і пост-гарантійне сервісне обслуговування;

ПРОМИСЛОВІ УСТАНОВКИ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

Купити промислову систему зворотного осмосу в Києві за доступною ціною

СИСТЕМИ ORGANIC

Купити промислову установку зворотного осмосу в Києві за ціною зі складу

СИСТЕМИ ECOSOFT

 

Промисловий зворотний осмос широко використовується в різних сферах діяльності!

Виробництво питної води набуло неймовірну популярність. Починаючи з побутових питних фільтрів, встановлюються під мийку і закінчуючи промисловими системами. Зверніть увагу, скільки з'явилося пунктів питної води з продажу в розлив. Це виробництво бутильованої води, де в 90% на виробництві застосовується очищення зворотним осмосом. На столько же актуальна очищення води для громадського харчування — столовая, ресторан, кафе, кав'ярня, пекарня, піцерія, садок, школа, офіс, виробництво та інші об'єкти де необхідно забезпечити колективи чистим питним продуктом.

Популярність промислових систем зворотного осмосу неможливо переоцінити!

Також системи використовуються в комерційних цілях для виробництва алкогольних, безалкогольних напоїв, натуральних і газованих соків. Застосування молекулярної очистки, популярно в галузі мікроелектроніки, в хімічній промисловості, в тепловій енергетиці, у медицині, в стоматології і багатьох інших галузях.

Це найбільш вигідний метод в сучасний час!

Очищення води відбувається на молекулярному рівні, за допомогою пропускання води через обратноосмотічеськую мембрану і відсіювання всіх домішок. Технологія зворотного осмосу застосовується з 1970-х років і не має альтернативи по сьогоднішній день.

Зворотний осмос у виробництві – це найбільш вигідний метод для отримання надчистої води!

Фільтрація відбувається на молекулярному рівні, за допомогою пропускання води через обратноосмотічеськую мембрану і відсіювання всіх домішок. Технологія зворотного осмосу застосовується з 1970-х років і не має альтернативи по сьогоднішній день.

Ефективна і популярна промислова установка зворотного осмосу!

Промислові установки зворотного осмосу дуже популярні. Починаючи з 1996 року, коли компанія The Dow Chemical Company офіційно увійшла в Україну, процес впровадження сучасних технологій очищення води почав швидко набирати обороти в нашій країні. Але на жаль цей прогрес не торкнувся муніципальні і бюджетні структури в зв'язку з небажанням модернізувати державні водоочисні станції, які експлуатуються з часів СРСР.

Зате сучасні технології в сфері очищення води глобально використовуються в комерційних цілях. Це звичайно не може не радувати. Нарешті ми отримали можливість використовувати передові технології в величезному списку різних сфер діяльності і виробництва. Як правило найсучасніші технології використовуються в приватному бізнесі і це робить вітчизняне виробництво конкурентним.

Промисловий фільтр зворотного осмосу застосовується для виробництва супер чистої води і знайшов широке застосування в бізнесі. Фільтри використовуються для тонкого очищення води для промисловості, у виробництві соків та напоїв, алкогольної та слабоалкогольної продукції, в молочній промисловості, у медицині, в виробництві питної води і багатьох інших напрямках.

Купити промислову систему зворотного осмосу в Києві за доступною ціною

високопродуктивний осмос – глибоке очищення води!

промисловий осмос є найефективнішою фільтрує станцією щодо якості кінцевого продукту і його собівартості. На сьогоднішній день, це ефективний спосіб, який дозволяють отримати абсолютно чисту воду при відносно невисоких витратах. Технологія очищення дозволяє очищати воду від непотрібних домішок на 99%, що є ідеальним методом для отримання понад чистої води за максимально низькою ціною.

Як працює промислова очистка води зворотним осмосом?

Технологія очищення води методом зворотного осмосу, полягає в продавлюванні води через мембрану за допомогою високого тиску. Мембрани виготовлені зі спеціального матеріалу, який пропускає тільки молекулу води (h2O). Концентрат брудної води зливається в дренаж і частково закільцьовується назад на мембрану. За рахунок цього із загальної маси води «вичавлюється» тільки молекула води, все що зливається в дренаж називається концентратом. За рахунок закільцьовування концентрату на мембрану відбувається відчутна економія води та її загальний обсяг для використання, ця технологія використовується тільки в промислових системах зворотного осмосу, що стає можливим за рахунок високонапірних насосів. Робочий тиск такої системи в середньому становить від 8 до 10 атмосфер. Завдяки таким, що фільтрує системам, стає можливою очищення води від всіх розчинених і нерозчинних забруднювачів на молекулярному рівні.

Промислові системи зворотного осмосу вимагають правильної водопідготовки

Природно використовувати установку без попередньої водопідготовки не рекомендується, тому повноцінний технологічний процес очищення включає механічні пред-фільтри, пом'якшення води, видалення заліза, хлору і хлор-з'єднань, а також органічних сполук.

Дуже важливо підготувати воду перед системою. Основной фильтрующий элемент в системе – мембрана. мембраний елемент, при правильній експлуатації мають досить великий ресурс по продуктивності і терміну експлуатації.

Правильний догляд за мембранним елементом

Так як мембрана, це основний елемент, що фільтрує будь-якої промислової установки осмосу, без якої ефективність очищення просто неможлива, необхідно знати, що це дуже чутливий елемент. Він може бути пошкоджений не тільки впливом агресивних хімічних середовищ, що містяться у воді, але і механічним впливом. Тому необхідно прийняти ряд заходів, які не допустять пошкодження елемента і послужать гарантією його довгої експлуатації. промисловий осмос, ціна якого залежить від багатьох факторів, потрібно вибрати правильно. Так як від якості вузлів і комплектуючих залежить його ефективність і довгострокова робота всієї установки. Промислові мембрани мають властивість відновлення за допомогою хімічної промивки, детальніше в розділі “Регенерація обратноосмотічеськіх мембран”.

Купити установку зворотного осмосу в Києві за ціною зі складу

Чому важливо промивати мембрани вчасно?

Після певного періоду використання, мембранний елемент забивається і у нього падає продуктивність і зростають показники по мінералізації.
Як не дивно, на початковому етапі, це навіть має позитивний вплив для загального процесу, так як створює додаткову фільтруюче середовище. Але при подальшому забрудненні на поверхні промислової мембрани, зростає потреба збільшення обратноосмотічеського тиску. Це призводить до підвищеного споживання енергії всією системою. Поэтому своевременная промывка мембраны, це важливий аспект в експлуатації всієї системи зворотний осмос великої продуктивності.

Що небезпечно для промислової мембрани зворотного осмосу?

Промислові мембрани передбачені на довгострокову експлуатацію, тому вони виробляються спеціальним чином, що дозволяє виробляти хімічну промивку і відновлювати фільтруючі властивості. Промивання здійснюється декількома видами спеціальних розчинів в залежності від ступеня забруднень і їх природи.
Не меншу небезпеку, ніж механічні пошкодження для мембранного елемента представляє засмічення в процесі експлуатації. В ході роботи, мембрана збирає на своїй поверхні забруднення. Це - частинки іонів розчинених солей, бактерій і маса інших забруднювачів.

Як промиваються мембрани?

Мембрани промиваються протягом декількох годин. Різні фірми надають сервісні послуги з обслуговування систем, здійснюють послуги як їм зручно. Перший і найпоширеніший варіант, це коли мембранний елемент знімається і його відвозять на промивку. Другий варіант, це коли фахівець миє мембрану на місці. Наші фахівці здійснюють хімпромивку як на місці, так і на спеціальних стендах на фірмі. Це дозволяє бачити реальну картину по продуктивності і точніше проконтролювати ефект промивання.

промисловий осмос і його обов'язкові частини і блоки

Промислові фільтри зворотного осмосу управляються електронним модулем, який стежить за всіма процесами і вузлами агрегату. Системи обладнуються фільтром тонкого очищення для видалення механічних домішок і зважених часток, насосом високого тиску, герметичним корпусом «Мембранодержателем» и системой промывки. Від якості всіх складових і залежить стабільна і якісна робота всієї системи.

Типи промислових систем зворотного осмосу

Системи класифікуються і поділяються на кілька типів. Це залежить від продуктивності і кількості використовуваних модулів в системі. Продуктивність промислових установок, варіюється в дуже широкому діапазоні. На продуктивність системи впливає величина осмотичного тиску, яка безпосередньо залежить від кількості домішок, які розчиняються у воді. Ми вже згадували про важливість підготовки води перед промисловою системою осмосу.

Як виробляють розрахунок продуктивності системи?

Потрібна продуктивність системи реалізується за допомогою кількості мембран і їх ефективності виробництва. У більшості випадків системи збираються індивідуально під потреби їх експлуатації та продуктивності на годину і добу. При розрахунку і виготовленні систем, враховуються всі фактори і умови використання систем в конкретному випадку, під конкретні завдання.

ПРОМИСЛОВІ МЕМБРАНИ ДЛЯ СИСТЕМ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

Враховується аналіз води, необхідну кількість очищеної води на добу і обладнання для очищення і підготовки води перед високопродуктивної системою осмосу для її ефективної і повноцінної роботи.

Переваги систем комерційного призначення!

Сучасна промислова система зворотного осмосу сьогодні, увібрала в себе всі інноваційні розробки та технології і вважається одним з найменш витратних методів очищення води. Переваги систем очевидні. Це компактність систем, мале споживання енергії і максимальна еффектівность.ф

Повний спектр послуг від Вотер-Сервіс

Компанія Water-Service здійснює підбір і розрахунок високопродуктивних систем виходячи з конкретного завдання, а також збірку, встановлення, пуско-налагоджувальні роботи, введення в експлуатацію та подальший супровід у вигляді обслуговування і сервісних послуг.

Промислові системи від 250 літрів і годину!

Ми працюємо тільки з перевіреними і сертифікованим обладнанням від провідних виробників!

компанія Вотер-Сервіс – Ваш надійний партнер по очищенню води!