ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Який тиск в баку зворотного осмосу? проблеми, причини і їх рішення! промивання, дезінфекція, ремонт.

Який тиск в баку зворотного осмосуУ даній статті Ви отримаєте відповіді на численні запитання з приводу неправильної роботи накопичувального бака в системах зворотного осмосу, основні симптоми, як перевірити і як з ними боротися!

Який тиск має бути в бачку зворотного осмосу?

Баки для зворотного осмосу закачуються необхідним тиском на заводі на останній стадії виробництва. Вимірювати тиск необхідно на порожньому баку точним приладом з градацією в 0,1. Звичайний стрілочний манометр не покажеться потрібну точність, тому для даних цілей фахівці з обслуговування фільтрів використовують електронні манометри. Правильний тиск в накопичувальному баці зворотного осмосу становить 0,3 - 0,5 існує.

Тиск в баку зворотного осмосу

Якщо перекачати гумову грушу вище рекомендованої норми, тоді чотирьохходовий клапан буде перекривати забір води раніше. Тоді повним баком буде вважатися не 9 літрів, а наприклад – 5. Підвищений тиск в баку зворотного осмосу може привести до розриву діафрагми, що призведе до покупки нової ємності.

важливо, щоб тиск повітря в баку зворотного осмосу було в межах рекомендованої норми!

 

Чому бак осмосу не набирається?

Причин даної проблеми кілька:
Слабкий тиск на вході в систему, якого недостатньо для того, щоб повноцінно продавити воду через мембрану і набрати води в накопичувальну ємність. Через це в бачку не створюється потрібне тиску для закриття чотириходового клапана.
Основний симптом неправильної роботи в таких випадках - це постійний злив води в дренаж. Це тиск нижче 2,8 існує.

зворотний осмос не набирається бак

Критично забилися картриджі перед- очищення нижнього ряду. Досить частий випадок, коли навіть при наявності достатнього тиску бак повністю не набирається. Несвоєчасна заміна картриджів попередньої фільтрації у цьому винна. Поліпропіленовий елемент забивається механічними домішками настільки, що його пропускна здатність зводиться практично до нуля. Тиск падає до критичного мінімуму і його не вистачає, щоб продавити мембрану і наповнити бак.

дезінфекція бака зворотного осмосу

Пора міняти мембрану. Ця причина найрідкісніша, так як мембранний елемент служить декілька років, а точніше від 2 до 4. Це перевіряється елементарним способом - встановлюються нові фільтри перед-очищення і проводиться контрольний замір тиску на подачі води в систему.

не набирається вода в бак зворотного осмосу

Бувають звичайно і більш неординарні ситуації, виходять за рамки звичайного сервісного обслуговування. У таких моментах не обійтися без досвідченого фахівця з обслуговування систем очищення води.

Перевірити продуктивність фільтра найпростішим методом можна самому. Необхідно відкрити питної кран при закритому накопичувальному баку осмосу.

Таким чином система фільтрує воду безпосередньо минаючи бачок, що показує, як працює мембрана. Якщо система укомплектована помпою і швидкість фільтрації повільна (при свіжих картриджах і мембрані), тоді необхідно шукати причину в комплектуючих.

Чому не набирається вода в бак зворотного осмосу якщо у Вас все вище перераховані причини відсутні? Телефонуйте ми допоможемо!

Чи можливий ремонт бака зворотного осмосу?

Ремонт можливий тільки в одному випадку - коли виникла не суттєва проблема з ніпелем для підкачки повітря. буває, коли пружина дотискує ніпель, і він підбурює повітря. В такому випадку просто виходить повітря, бак повний і важкий, а при відкритті питного крана води не виходить. Заміна самого ніпеля вирішує питання.

При розриві гумової діафрагми ремонт бака неможливий, так як вони не розбірні!

Як правильно накачати бак зворотного осмосу?

Спустити всю воду і скориставшись точним електронним манометром накачати тиск в 0,3 - 0,5 атмосфер.

Як промити бак зворотного осмосу?

Промивання накопичувальної ємності зворотного осмосу відповідальний захід. Все-таки це хранитель питної води, яка повинна бути абсолютно чистою і нести тільки користь для Вашого організму. Так як розкрити бак і помити його механічним способом не представляється можливим, необхідно використовувати хімічні реагенти. А для кращої ефективності, реагенти повинні мати сильно діюча речовина, що відповідно підсилює їх небезпека застосування.

Важливо розуміти після чого Вам необхідна дезінфекція бака зворотного осмосу? Якщо Вас турбує запах або присмак води, то треба шукати причини, після чого це почалося. В основному це відбувається після некоректної роботи мембрани, поломки мембранодержателя або, коли фільтр не працював більше трьох тижнів, а бак стояв повний води.

Є маса рекомендацій по промивці накопичувача - йодом, хлором, перекисом водню і так далі. Виходячи з практики, найбільш ефективна дезінфекція здійснюється розчинами на основі хлору. Але такий метод знезараження та чистки вимагає якісного промивання після обробки. Також важливо здійснювати промивку виключно осмотической водою на всіх етапах даного процесу.

Чому зворотний осмос постійно зливає воду?

В даному питанні відповіді аналогічні розділу вище «Чому бак осмосу не набирається», а також є і інші причини. Задоволена рідкісна причина полягає в зворотному клапані в корпусі мембрани. Цей клапан знаходиться в фітингу, який закручений мембрану на виході з неї в дренаж. Якщо він повноцінно не перекривається, воду продавлює назад від чого втрачається герметичність даного вузла. Необхідно змінити фітінг із зворотним клапаном – проблема вирішена.
Ще причина чому зворотний осмос постійно зливає воду в каналізацію, це неправильна робота чотириходового клапана. В даному випадку його необхідно розібрати і почистити гумові складові, перевірити на наявність деформацій і розривів.

Чому зворотний осмос постійно зливає воду в каналізцію

Купити бак для зворотного осмосу за доступною ціною можна у нас!

зворотний осмос постійно зливає воду

осмос постійно зливає воду

Телефонуйте нам, і фахівці Вотер-Сервіс підберуть для Вас оптимальне, а найголовніше ефективне рішення і встановлять в найкоротші терміни!

А якщо Ви хочете встановити собі новий фільтр, тоді Вам СЮДИ!