ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Проблема брудної води в квартирі, методи очищення і їх переваги

Навіть в нових будинках, з новою системою трубопроводів, проблеми брудної води не минути. Так як основні водопровідні магістралі знаходяться в критичному стані і працюють десятки років, виконані з металу і чавуну, тому отримати з них чисту рідину неможливо. Також слід врахувати застарілі очисні станції і методи, яким теж десятки років.

Як очищають воду муніципальні очисні станції?

Методи очищення в сфері міського водопостачання дісталися у спадок від радянських часів. На сьогоднішній день, основними джерелами, які живлять великі міста, є поверхневі води, тобто річки. Фільтрації вдає із себе три етапи:

 • 1. Осадові піщані фільтри для видалення крупного сміття
 • 2. Обробка води хімічними реагентами, які знижують концентрацію органічних домішок
 • 3. Хлорування

Необхідно відзначити важливий факт, що державні ГОСТи за показниками якості водопровідної води заточені виходячи з вищеописаних методів очищення і далекі від європейських. А що ще цікавіше, рідина з крана вважається “питної їдальнею” водою.

Які забруднення у водопровідній воді необхідно фільтрувати і чому?

Механічні домішки

За своєю суттю, це сміття, який не розчиняється у воді. іржа, масштаб, грунт, країна, пісок, глина та інші.

Як видалити?

Для їх видалення встановлюється магістральний механічний фільтр зі змінним картриджем з поліпропілену, який затримує частинки розміром від 5 мікрон.

Переваги механічних фільтрів:

 • Чи не забиваються сіточки в змішувачах і сантехніці;
 • Чи не забиваються форсунки і дрібні отвори в побутовій техніці, душі, джакузі і гідромасажному обладнанні;
 • Відсутність скупчень сміття в пральній машині, посудомойке, бойлері та сантехніці;

Висока жорсткість води

Це підвищений вміст солей жорсткості (кальцію і магнію). Це основне і найбільш негативний забруднення у водопроводі. Карбонатні відкладення білого кольору, білі розводи у ванній і накип - це все наслідки жорсткої води. Саме через це виходять з ладу сучасні змішувачі з кульовим механізмом, доводиться ремонтувати бойлера, пральні машини і посудомийки, змінювати нагрівальні тени і інші елементи в техніці.

Хочете знати як вибрати систему очищення води для квартири? дзвоніть прямо зараз!

який фільтр поставити на всю квартиру і для питної води

Як отримати по-справжньому м'яку воду?

Сучасні фільтри пом'якшувачі води вирішують проблему з високою жорсткістю на 100%. Це автоматичні розумні системи зі спеціальною фільтрує завантаженням - катионитом, які працюють під управлінням електронного клапана.

Як працює пом'якшувач?

Фільтруюча завантаження працює методом іонного обміну забираючи з води іони кальцію і магнію, що й обумовлює на виході абсолютно м'яку воду. Регенерація фільтруючого завантаження здійснюється розчином кухонної солі. Постійний видатковий матюкав для фільтра пом'якшувача - таблетована сіль. Термін служби фільтруючого матеріалу до 7 років.

Переваги професійних фільтрів смягчителей:

 • М'яка вода корисна для шкіри і волосся;
 • Гарантований захист побутової техніки і сантехніки від накипних відкладень;
 • Економія миючих засобів в 3 - 5 раз;
 • Збереження якості і кольору одягу і постільної білизни після безлічі прань;

Як видалити хлор у воді?

Для видалення хлору і хлор-з'єднань застосовуються вугільні фільтри. У квартирах встановлюються компактні магістральні фільтри типу BB10 зі змінним картриджем з активованого кокосового вугілля. Крім хлору, вугільний фільтр видаляє пестициди, поверхнево активні речовини, нафтопродукти, органічні сполуки і підвищує органолептичні властивості води, такі як запах і кольоровість.

переваги вугільного фільтра:

 • Відсутність негативного впливу хлору на організм;
 • Відсутність неприємних запахів;
 • Підвищення органолептичних властивостей води;

Як видалити бактерії і віруси в воді?

Сучасні ультрафіолетові стерилізатори води дуже популярні сьогодні. У розвинених країнах цей метод застосовується в обробці води для муніципального водопостачання. Це ефективний і безпечний метод знезараження оброблюваної рідини. Компактні УФ-установки для квартир виконані з нержавіючої сталі, займають мало місця і монтуються на стіну.

Як працює УФ-установка?

проточні знезаражувачі працюють методом постійного випромінювання ультрафіолету за допомогою чого вбивають віруси і бактерії. Ресурс змінного випромінювача складає 9000 годин (12 місяців) і він легко змінюється на новий.

Хочете знати які фільтри для очищення питної води в квартиру найкращі?
Зателефонуйте нашим фахівцям по питній воді!

Який фільтр для очищення води краще встановити в квартирі

компанія Вотер-Сервіс має багаторічний досвід і ми точно знаємо яку систему очищення води вибрати для квартири, щоб це було максимально ефективно і вигідно для Вас!