ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ВОДОПРОВІДНА ВОДА ПРОВОКУЄ СТАРІННЯ ОРГАНІЗМУ! ЧОМУ ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ?

ВОДОПРОВІДНА ВОДА ПРОВОКУЄ СТАРІННЯ ОРГАНІЗМУСерйозна причина - неякісна питна вода. Разом з водопровідної рідиною, ми отримуємо масу шкідливих домішок, таких як хвороботворні мікроорганізми, хлор, важкі метали, пестициди і хлорорганічні сполуки. Всі ці забруднювачі ведуть до підвищення кислотності води, а середовища нашого тіла, переважно, мають лужне середовище.

 

 

Вода з крана сприяє швидкому старінню організму

Доводилося чути про таке поняття, як вільні радикали і про їх негативний вплив на клітини нашого організму? далі розберемося, що ж вони собою являють і яким чином шкодять нашому тілу.
Вільний радикал - це молекула без одного електрона, яка потрапляючи в організм, взаємодіє з клітиною і намагається забрати відсутній електрон, при цьому назавжди руйнуючи здорову клітину і сприяючи еемстаренію.

Але звідки ж беруться ці вільні радикали?

Основне їхнє джерело - неякісна питна вода. Разом з водопровідної рідиною, ми отримуємо масу шкідливих домішок, таких як хвороботворні мікроорганізми, хлор, важкі метали, пестициди і хлорорганічні сполуки. Всі ці забруднювачі ведуть до підвищення кислотності води, а середовища нашого тіла, переважно, мають лужне середовище. Виняток становить шлунковий сік, який має кислотну середу. Вам доводилося помічати, що рослинна їжа швидше і простіше засвоюється шлунково-кишковим трактом, ніж м'ясо? Це тому, що фрукти та овочі мають лужне середовище.

Вплив кислотної води на організм

Кислотна вода непридатна для організму, вона погано засвоюється, порушує звичний для наших органів і систем кислотно-лужний баланс, перешкоджає нормальному функціонуванню обмінних процесів на клітинному рівні і служить причиною появи вільних радикалів.

Що відбувається в організмі?

тіло, в свою чергу, щоб нейтралізувати високу кислотність, забирає кальцій з зубів і скелета, а в результаті цих реакцій солі кальцію залишаються і осідають у нирках і суглобах, де їм не місце. В результаті суглоби швидше зношуються, а в нирках утворюються кальцинати, призводять до запальних процесів і до ниркової недостатності в кінцевому підсумку.

Як уникнути всіх цих проблем і ризиків?

Щоб уникнути негативного впливу кислотної води, досить очищати рідина перед вживанням. Сучасні питні фільтри зворотного осмосу дозволяють отримати по-справжньому чисту і корисну воду. Вони забезпечать підтримку в воді необхідного для організму рівня рН, при якому не утворюються вільні радикали. виходить, що всього лише вживаючи правильну воду, ми захищаємо себе від передчасного старіння. Якщо Вам навпаки потрібна кислотна рідина, то рівень її кислотності можна регулювати за допомогою іонізації. Але кислотна вода може бути корисна лише як антисептик, всередину її вживати не рекомендується.

компанія Водопостачання – Ваш надійний партнер по очищенню води!