ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Погана ПИТНА ВОДА ПОРУШУЄ гармональному ОБМІН

Порушення гормонального обміну через питної води
У Берліні, на міжнародній конференції, була порушена вельми неоднозначна проблема. Учені б'ють на сполох, тому що в питній воді, що надходить з природних водойм і свердловин, містяться ендокринні дісрупторами. Ці речовини містяться в синтетичних гормональних оральних контрацептивів і можуть порушити гормональний обмін здорової людини.

 

 

Роль поганої води в порушенні гормонального обміну організму відіграє значну роль!

дослідження, проведені на мешканців водойм, де було виявлено підвищений вміст гормонів, показали, що у них спостерігається порушення статевої функції. Особливо це стосується риб, так як вони пропускають через зябра величезну кількість забрудненої води. Можна запропонувати, що при тривалому вживанні дісрупторами, якщо не вжити вчасно заходів, то проблема торкнеться і людську половину населення.

Ендокринні дісрупторами - це не тільки гормони з лікарських препаратів, це також і бісфенол А, який використовується при виробництві одноразового пластикового посуду і пляшок, а також деякі агрохімічні пестициди.

досліди, проведені на лабораторних пацюках, показали, що тривалий вплив ендокринних дісрупторами призводить до порушення формування головного мозку ембріонів і аномалій розвитку, а також провокує рак молочних залоз.

Найбільша біда в тому, що крім гормональних компонентів, в питній воді міститься велика частина таблиці Менделєєва. Шкідливі елементи і біологічно активні речовини потрапляють у воду при виробництві косметики, з відходами металообробної промисловості, з пестицидами з полів, з хімікатами.

Який вихід їх ситуації?

  • Якісне очищення стічних вод запобігатиме потраплянню залишків гормональних препаратів в джерела водозабору. Для цього необхідно впроваджувати сучасне обладнання, так як модернізація очисних споруд вже не допоможе;
  • Зниження виробництва пластика. Винахід пластикового посуду і тари було проривом свого часу, завдяки її дешевизні і зручності використання. Однак, чим далі, тим ясніше стає, що від пластика необхідно відмовлятися, так як він завдає непоправної шкоди екології. Або розвивати серйозну структуру переробних заводів;
  • В Європі ендокринні дісрупторами нейтралізують шляхом обробки питної води ультрафіолетовими установками. Багато розвинених країн застосовують озонування. Надалі вода полірується вугільними фільтрами, які встановлені на міських очисних спорудах. Природно в системі присутні механічні фільтри.

Наша країна такі методи очистки собі дозволити не може, тому єдиний вихід для населення убезпечити себе від шкідливих гормональних та інших речовин у питній воді - це установка сучасних систем очищення води в свої будинки і квартири. Сьогодні цілком реально користуватися по-справжньому екологічно чистим продуктом з крана.

компанія Вотер-Сервіс – Ваш надійний партнер по очищенню води!