ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Що таке лужна вода і як її зробити в домашніх умовах для пиття

Щелочначя вода. як зробити вдома. користьОрганізм людини на 80 відсотків складається з води. У складі всіх органів і систем життєдіяльності лежить h2O. І саме він підтримує кислотно-лужний баланс нашого тіла. Це дуже тонке рівновагу, яке може бути порушено безліччю негативних факторів:

  • неправильний питний режим;
  • недостатня кількість сну;
  • неправильне харчування;
  • неадекватне фізичне навантаження;

Кислотно-лужний баланс організму, в стані здоров'я, схиляється в бік лугу. Саме тому, коли відбувається закислення організму, рекомендовано пити лужну воду.

 

Як визначити, що pH схилився в бік кислоти? Це можуть бути:

  • проблеми з зубами, погіршення стану зубної емалі;
  • прояви ревматизму, м'язові і суглобові болі;
  • порушення роботи шлунково-кишкового тракту - виразки, гастрити, харчові отруєння;
  • проблеми з печінкою і жовчовивідними шляхами;
  • запальні процеси в підшлунковій залозі.

але перш, ніж приступити до вживання лужної води, слід проконсультуватися з лікарем і здати кров на аналіз рН середовища. Не слід нехтувати цією порадою, так як лужну воду заборонено вживати людям, страждають на сечокам'яну хворобу, або на цукровий діабет.

Лужна вода для пиття в домашніх умовах

Що з себе являє лужна вода?

Це кисневмісна рідина з глибинних пластів земної кори, насичена необхідними мінералами і мікроелементами. Вся справа в тому, що в правильних дозах вона надзвичайно корисна для вашого організму. Таку воду можна придбати в магазині або аптеці. Вона коштує значно дорожче, ніж звичайна очищена і при тривалому вживанні може неприємно позначитися на бюджеті. І, можливо це буде несподівано, але таку воду легко приготувати у себе вдома!

Сода харчова

Як приготувати лужну воду для пиття

Один з методів - додавання харчової соди в воду. На літр очищеної води додається сода і сіль в рівних кількостях на кінчику чайної ложки. Отриману субстанцію необхідно добре збовтати, щоб інгредієнти розчинилися. Смак напою відповідно матиме специфічний смак. Тому для тих, хто не переносить соду є інший метод приготування.

Лимонний

Це вода з свіжовичавленим лимонним соком. рецепт простий – один лимон середнього розміру ріжеться на часточки (дуже важливо, що спеціально вичавлювати сік не потрібно) і заливається двома літрами води. після настоювання, яке займає 9 – 10 годин корисний напій готовий до вживання.

Яка потрібна вода для оздоровчих напоїв?

Для приготування лужної води повинна бути використана виключно очищена фільтрована вода. Інакше разом з користю можна отримати шкідливі домішки, які звичайно ж містяться в доступних джерелах. Щоб очистити воду в домашніх умовах, вигідніше і перспективніше всього встановити систему під мийкою, подивитися або вибрати яку можна на цьому сайті. У каталогах компанії представлено безліч фільтрів, які підійдуть для глибокого очищення.

Найкращий і економний варіант побутової фільтрувальної установки для води

лужна води. Ощелачіватель для фільтра

Найкращий спосіб убити двох зайців - це компактний фільтр на основі зворотного осмосу з вбудованою функцією мінералізації і ощелачивания глибоко очищеної води. Плюс до всього, фільтр комплектується спеціальним герметичним накопичувальним баком. Тобто вода одночасно проходить очистку на молекулярному рівні і насичується мінералами, необхідними для підтримки кислотно-лужного балансу. Така рідина не має сторонніх запахів і присмаків і є ідеальною лужної водою, яка під рукою в будь-який час дня і ночі цілий рік!