ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Структурована вода в домашніх умовах – як приготувати і чому вона корисна

Структурована вода в домашніх умовахВсі ми помітили, як останні кілька років динамічно зростає бізнес з продажу питної води. Останнім часом виробники питного продукту стали вживати словосполучення – структурована вода. Рядовому обивателю зрозуміло, що таке очищена вода, або оброблена кремнієм, або артезіанська, то що таке структурована - знають на жаль не всі. Давайте розберемося глибше, яку саме воду можна назвати структурованої.

Всі знають формулу води - H2О

Структурована вода і спосіб її приготування вдома

це молекула, атоми в якій знаходяться в зв'язку і збудовані певним чином, забезпечує правильну структуру води. Якщо структура первозданна, якою її створила природа, то і користь для організму буде безсумнівною. Така вода вважається максимально біо-активної.

Основні джерела «питної» води для населення

Як це не сумно, воду з центрального водопроводу, з не можна назвати придатною для пиття. Хоча по ГОСТу - столова питна. смішно. До речі, в Європі воду такої якості характеризують як - технічна низької якості. В даному випадку говорити про правильну, природній структурі молекули немає сенсу. Те ж можна сказати і про воду з домашніх приватних свердловин, яка ще «багатшою» на різного роду речовини. І також можна сміливо торкнутися і покупну бутильовану, так як у нас багатий досвід у виробництві питної води для комерційних цілей. Так чи інакше, вся споживана нами рідина, здебільшого, зазнала втручання несприятливих техногенних факторів. Вихідну структуру води можна відшукати хіба що в глибинних артезіанських свердловинах або в горах далеко від людської зони діяльності. Уявіть собі, яка кількість стічних вод потрапляє в річки і грунт? Про це детальніше ТУТ.

Важливість структурованої питної води для організму

Давайте розглянемо питання – чому важливо зробити споживану нами воду структурованої? Правильна вода повинна мати наступні властивості:

  • Забезпечувати кислотно-лужну рівновагу організму і таким чином, впливати на нормалізацію обміну речовин;
  • Забезпечувати очистку організму від зовнішніх і внутрішніх забруднень - шлаків, токсинів, холестерину, продуктів розпаду, хвороботворних організмів, механічних складових, таких як елементи заліза, пісок, вапно, осідають в сечовидільної системи;
  • Сприяти правильному режиму сну і неспання, як це не дивно для багатьох;
  • запускати процеси, нормалізують артеріальний тиск.

Поняття «пам'яті» води

Біоактивна структурована природна вода

Природа прагне до рівноваги, і первозданна вода містить в собі правильний набір всіх складових і несе заряд позитивної енергії. А при контакті з навколишнім середовищем, проходячи по водопроводу або, що зовсім критично, беручи участь у виробничих процесах, вона наповнюється негативним зарядом енергії. Відбувається процес «запам'ятовування» негативу. Тому, перед вживанням, воду необхідно повернути до природного стану – очистити її «пам'ять».

Це просто навіть в домашніх умовах!

Як це можливо? виявляється, це просто зробити в домашніх умовах. Чи помічали, що здається на перший погляд прозорим кубик льоду, має в центрі каламутне ядро. Саме від нього нам необхідно позбутися. Для цього слід взяти чашку, наповнити її рідиною і відправити в морозилку до повного заморожування. Після чого потрібно вилучити лід, прополоскати чистою прохолодною водою і залишити для відтавання. Через деякий час, коли лід майже розтанув, а на його місці залишився тільки шматочок розміром з волоський горіх, його необхідно викинути. А отримана тала вода і буде структурованої.
Такий метод хороший для людей, що володіють великою кількістю вільного часу і терпіння. Але є й інші, більш автономні, способи структурувати воду. Для цього нам знадобиться сучасне очисне обладнання, при виборі якого краще звернутися до фахівців.

Які є домашні фільтри для приготування структуріровнной біоактивної води?

Системи для очищення води діляться на кілька методів фільтрації - обратноосмотические мембранні фільтри, проточні сорбційні, ультрафільтраційні і інші. Деякі системи з перерахованих вище, включають в себе додаткові ступені для структуризації. Це лінійний картридж, наповнений спеціальними турмаліновими гранулами, які є природним копалиною обробленим і спечених за спеціальною технологією. В підсумку, вода проходячи через гранулат, відновлює свою природну структуру.

Структурізатор води для пиття вдома

Встановлюючи побутові компактні фільтри під мийку з системою структуризації, ви, без зайвих маніпуляцій, завжди будете мати доступ до правильної і корисною воді!