ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

КУПИТИ ФІЛЬТРИ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЖЕЛЕЗА У КИЄВІ ЗА ЦІНОЮ НИЖЧЕ РИНКОВОЇ!

Бірма (Клак США) - гранульований фільтруючий матеріал з каталітичними властивостями на основі алюмосилікати, модифікованого діоксидом марганцю не вимагає реагенту для регенерації.

Обезжелезіватель ECOSOFT З ЗАВАНТАЖЕННЯМ BIRM (Україна – США)

Видалення заліза у воді

Ціна: 730$

ECOSOFT FPB 1054 КТ

(0,5 м³/час)

Як видалити залізо у воді

Ціна: 880$

ECOSOFT FPB 1252 КТ

(0,7 м³/час)

Фільтри для видалення заліза у воді

Ціна: 950$

ECOSOFT FPB 1354 КТ

(1.0 м³/час)

Видалення заліза з води в свердловині

1 180 $

ECOSOFT FPB 1465 КТ

(1,2 м³/час)

Залізо у воді зі свердловини очищення води

1 380 $

ECOSOFT FPB 1665 КТ

(1,5 м³/час)

 

ФИЛЬТРЫ ДЛЯ УДАЛЕНИЯ ЖЕЛЕЗА ORGANIC СЕРИЯ ECO АВТОМАТИЧЕСКИЕ

Завантаження BIRM – видалення заліза і марганцю

Органічний FS-10-Eco

17 725 грн.

Органічний FB-10 Eco
0,4-0,5 куб/час
Органічний FS-10-Eco

19 200 грн.

Органічний FBR-10 Eco
0,5-0,6 куб/час
Органічний FS-12-Eco

21 000 грн.

Органічний FB-12 Eco
0,7-0,9 куб/час

 

Органічний FS-12-Eco

23 150 грн.

Органічний FS-13 Eco
0,9-1,0 куб/час
Органічний FS-16-Eco

30 325 грн.

Органічний FS-14 Eco
1,0-1,2 куб/час
Органічний FS-16-Eco

34 200 грн.

Органічний FS-16 Eco
1,3-1,6 куб/час

Одна з найбільш поширених проблем в приватному секторі – це підвищений вміст заліза у воді. Джерелом води в приватних будинках і котеджних містечках, є свердловини, а це ґрунтові води багаті залізом, сірководнем і масою інших забруднень. Залізо, присутнє у воді у високих концентраціях викликає різні захворювання, забруднює сантехніку і викликає корозію. Також це неприємний смак і запах води.
Найбільш часто зустрічаються види заліза – це двухвалентное, воно майже завжди розчинно, вода без кольору і прозора на вигляд. Але при відстоюванні, залізо окислюється і утворює червоно-коричневий осад, тобто переходить в тривалентне. Сучасні системи для видалення заліза з води встановлюються стаціонарно і без перерви працюють в автономному режимі під управлінням електронного клапана. Існує кілька методів видалення заліза з води, який метод використовувати і чому, читайте далі.

Підземні води України багаті даними забрудненням, в переважній більшості випадком саме залізо є основною проблемою для тих людей, які використовують свердловини як основне джерело води. Також це стосується підприємств, виробництв, сільського та господарського секторів, тваринництва та інших сфер діяльності. Вода з високим вмістом розчиненого заліза не придатна для купання, створює проблеми в побуті, губить техніку і сантехніку. Такий рідиною не можна поїти тварин щоб уникнути ряду хвороб. У зв'язку з усіма вищеописаними факторами, фільтри знезалізнення води найбільш популярні в Україні.

Фільтри для очищення води від заліза - безреагентниє

У даному розділі представлені обезжелезиватели, які для регенерації фільтруючого матеріалу не вимагають ніяких реагентів. Тобто, процес промивки здійснюється вихідною водою. Принцип роботи таких систем для видалення розчиненого заліза з води - окислення в товщі спеціального матеріалу. Такі завантаження є каталізатором реакції окислення сполук заліза за допомогою розчиненого у воді кисню. Окислене залізо випадає в осад і затримується в товщі матеріалу, п віслюку чого легко видаляється в режимі автоматичного промивання. Системи даного типу працюють під управлінням керуючого клапана, який відповідає за процеси регенерації і фільтрації вихідної рідини. Клапан має гнучкі налаштування, що дозволяє адаптувати фільтр до умов роботи в залежності від вмісту заліза, необхідної пропускної спроможності і необхідних обсягів споживання води.

Умови роботи різних фільтруючих матеріалів

Найбільш популярна завантаження для в системах видалення заліза з води - Birm. Ефективний і недорогий матеріал за ціною не потребують спеціальних реагентів для відновлення своїх робочих властивостей. Працює в широкому діапазоні концентрацій, також видаляє марганець і механічні забруднення. Але вимогливий до показника pH, якщо рівень цього показника нижче, ніж 6,8 ефективність зводиться практично до нуля. Також даний матеріал чутливий до лужності води і вимагає відсутності нафтопродуктів і сірководню. При низькому показнику pH необхідно використовувати інші типи завантажень.
Фільтри для видалення заліза води на основі завантажень, вимагають дозування гіпохлориту натрію більш ефективні і не так вимогливі в ряду показників води. Такий метод дозволяє отримувати високу ефективність і продуктивність в процесі видалення розчиненого заліза і марганцю не залежно від показника pH. Яскравим прикладом такого матеріалу служать фільтри на основі завантаження Quantum DMI-65.

Системи знезалізнення води з матеріалами що не вимагають реагентів для регенерації застосовуються в тих випадках, коли необхідно відфільтрувати виключно залізо з марганцем. У випадках, де необхідно крім заліза боротися з жорсткістю та іншими забрудненнями, застосовуються багатоцільові фільтри на основі іонообмінних завантажень, які Ви можете знайти в розділі «Багатоцільові системи очищення води».

компанія Водопостачання – ваш надійний партнер по очищенню води!