ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

5 золотих правил правильного вживання води. Корисні звички!

Правила вживання питної водиЗ давніх часів було доведено, що багато захворювань у людей спричинені недостатнім вживанням води, а в сучасний час додалася ще проблема якості води. Тому недолік рідини може привести реально негативних наслідків для організму. Багато біжать відразу до лікарів або намагаються шукати проблему в іншому, а рішення поруч і настільки просте, що просто дивує!

5 золотих правил споживання води в повсякденному житті

З давніх часів було доведено, що багато захворювань у людей спричинені недостатнім вживанням води. Тому недолік рідини може привести до таких негативних наслідків для організму, як:

  • Проблеми з шлунково-кишковим трактом

Недолік рідини може викликати зниження якості травної функції, в кров надходить надмірна кількість токсинів, що призводить до отруєння організму. Також це призводить до додаткового навантаження на печінку і нирки. Людина може страждати запорами або розладами шлунка;

  • Захворювання дихального апарату і серцево-судинної системи

токсини, які не виводяться через видільні органи, виходитимуть через легені, провокуючи їх посилену роботу. Що в свою чергу приводити до підвищеної частоті серцевих скорочень і навантаженні на серце;

  • мігрені

Якщо підвищується концентрація токсинів в крові до критичного рівня, вони негативно впливають на головний мозок, що призводить до сильних головних болів;

  • При втраті рідини шкіра стає сухою.

Шкірний покрив лущиться, нігті розшаровуються і ламаються, а кінчики волосся виглядають неживими і посіченими. Це саме та проблема через яку гіганти з виробництва косметики роблять свої обороти;

  • організм на 80 % складається з води

І не варто применшувати її роль в підтримці здоров'я і краси! Вона допомагає впоратися тілу з забрудненнями, токсинами і є справжнім еліксиром здоров'я. Проведіть експеримент і самі в цьому переконаєтеся.

Факти про воду

Рідина залучена в процес перетравлення їжі. Щодня травний тракт виділяє 1,5 л слини, 2,5 л шлункового соку, 0,7 л секрету підшлункової залози, 0,5 л жовчі і 3л кишкового соку. Ця рідина циркулює в організмі, підтримуючи водний баланс тіла, але необхідні і інші джерела Н2О. Так як ми втрачаємо щодня 2,5-3 л рідини - 1,5 л виводиться за допомогою нирок, 0,5 л - йде у вигляді поту, 0,3 випаровується з диханням, 0,2 л - виходить з каловими масами. Разом з цією рідиною з організму виходять продукти розпаду, токсини і інші непотрібні нам речовини.

І якщо ми не будемо заповнювати весь обсяг втраченої води, то в тілі будуть накопичуватися шкідливі речовини, що роблять негативний вплив на загальний стан нашого тіла.

У східній культурі дітей з дитинства привчають споживати достатню кількість води. вважається, що достатня кількість Н2О так само важливо, як і дотримання питного режиму. А практики йоги доносять до нас філософію, яка відкриває 5 простих правил про фактичне споживання води.

№1. Натщесерце з ранку випити склянку води за 1.5 години до сніданку

Рідина омиває травний тракт, очищає шлунок, таким чином готуючи їх до прийняття їжі. Це так само важливо, як почистити зуби. Після сну наш шлунок не відразу готовий приймати їжу, а склянку теплої води допомагає йому «запуститься» і активізує процес травлення. Спочатку ранкове питво може доставляти дискомфорт, але потім Ви відчуєте себе краще.

№2. Випивати склянку води за 30 хвилин перед кожним прийомом їжі

Промивання шлунково-кишкового тракту також важливо, як миття рук перед їжею. Та й до того ж ця процедура заповнює об'єм втраченої організмом рідини, так необхідної в процесі травлення. Також ця звичка допоможе нам краще зрозуміти процес перетравлення їжі, так як часто ми плутаємо голод і спрагу. найчастіше, відчуваючи голод, ми можемо перекусити чаєм з тістечком, хоча насправді потребували склянці чистої води.

№3. Не вживати рідину під час їжі, а також протягом 40 хвилин після

Рідина розбавляє слину і травні соки, які мають певний хімічний склад, завдяки чому можливо травлення. Також важливий повітря, який заковтується разом з їжею і бере участь в перистальтике. так, обсяг шлунка повинен бути заповнений їжею на 50%, на 25% повітрям і 25% шлунковим соком. Тому не варто додавати сюди зайву рідину. Рекомендовано приступати до споживання рідини лише коли їжа покине шлунок і виявиться в 12-палої кишки.

№4. Випивати склянку Н2О за 30 хвилин перед сном

В цей час організм виводить токсини, тому необхідно допомогти йому їх вимити. А також заповнити втрату рідини, яка випаруватися за ніч з нашим диханням.

№5. Пити воду завжди, як відчуєте спрагу!

Тут коментарі зайві. Наше тіло лише знає, коли нагадати про те, що прийшов час пити воду. Тут важливий інший момент - не вся рідина вважається чистою водою і корисна. Розглянемо, який перелік рідини марний і не втамовує спрагу:

  • Всі солодкі і ароматизовані напої. рідина, має смак, розпізнається тілом, як їжа і не має відношення до вгамування спраги;
  • Те ж стосується бульйонів, перших страв і молочної продукції;
  • Чай і кава не заповнюють втрату рідини організмом, а навпаки мають сечогінну дію і провокують втрату Н2О;
  • Алкогольні напої категорично не вгамовують спрагу.

Яку воду потрібно пити?

Пити можна будь-яку очищену, бажано правильно відфільтровану воду. Це може бути бутильована, покупна або джерельна вода з додаванням лимона, м'яти, ягід, імбиру. Вживати рідину бажано температури тіла. З плином часу регулярне споживання води увійде в звичку, через два тижні очиститься товста кишка, а через два місяці проблеми з травленням не даватимуть про себе знати. Робота шлунка буде налагоджена, а про головні болі можна забути.
дотримуючись 5 простих правил питного режиму, Ви будете відчувати легкість, прилив життєвих сил і енергії!

ПЕРЕЙТИ В РОЗДІЛ ПРОФЕСІЙНИХ ПОБУТОВИХ ПИТНИХ ФІЛЬТРІВ

компанія Вотер-Сервіс – Ваш надійний партнер по очищенню води!