ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Який фільтр краще встановити на всю квартиру і чому це Вам вигідно?

Не секрет, що якість водопровідної води в Україні на низькому рівні. Технологія, незалежні експерти та екологи називають її - технічна вода низької якості. Це цілком обгрунтований факт, так як це видно неозброєним поглядом. Білий наліт у ванній, накип в чайнику, періодичний ремонт пральної машини, бойлера, чистка кранів, сіточок і так далі. Центральне водопостачання несе з собою масу забруднень, як фізичних, так і хімічних.

Турбуватися за якість рідини з крана залишається тільки кінцевому користувачеві своїми силами і ресурсами, тобто Вам!

НА РОЗДІЛІ примірка з УФ

Сучасні фільтри і системи очищення води дозволяють очистити воду від будь-яких забруднень і речовин. Це можна зробити як комплексно, так і видалити якусь конкретну забруднення.

Коли заходить розмова про очищення води на всю квартиру, то тут кілька варіантів вирішення задачі:

  • 1. механічна + вугільна очистка води;
  • 2. механічна + вугільна очистка + пом'якшення води;
  • 3. механічна + вугільна очистка + пом'якшення + ультрафіолетова стерилізація;

варіант № 1

встановлюючи магістральні фільтри механічної очистки води, Ви рятуєтеся від нерозчинного сміття (іржа, країна, грунт, масштаб, глина і подібне). Вугільний магістральний фільтр видаляє хлор, хлор-з'єднання, нафтопродукти, пестициди, поверхнево активні речовини, а також підвищує органолептичні властивості води - присмак, кольоровість і запах.

варіант № 2

Тут дублюється перший варіант і додається професійний фільтр-пом'якшувач кабінетного типу. Це компактна система, яка працює методом іонного обміну, під керуванням розумного керуючого клапана. На виході Ви отримуєте м'яку воду, яка корисна для шкіри і волосся, зберігає техніку і сантехніку від накипних відкладень і економить Ваші миючі засоби в 3 - 5 раз.

варіант № 3

У даній комплексній системі водопідготовки для квартири, присутні обидва вищеописаних варіанти і додається УФ-установка знезараження водопровідної рідини. це сучасний, безреагентний і безпечний метод стерилізації, який вже давно використовують у розвинених країнах в муніципальних міських системах водоочищення. Даний метод ефективно видаляє всі віруси і бактерії, працює методом постійного світіння і не дорогий в обслуговуванні, так як змінний випромінювач змінюється всього лише раз на рік.

Докладний розбір по даній темі читайте ТУТ!

Вибирайте свою систему очищення води на НАШОМУ САЙТІ з гарантією якості від виробника за доступними цінами!