ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Чим небезпечне хлорування водопровідної води? Як видалити хлор сучасними методами?

Хлор становить небезпеку не тільки у вживанні хлорованої води всередину, а також при купанні і прийнятті душа. Пари хлору потрапляють в організм через пори шкіри і часом їх концентрація набагато більше, ніж у воді з крана.

Чому у нас досі використовують хлор?

Є ряд причин, за якими хлорують воду, і вони все пов'язані між собою. Старі трубопроводи не дозволяють застосовувати сучасні системи очищення води. В першу чергу через матеріалу з якого вони зроблені, по-другу чергу їх старий стан. Так як замінити всі водопроводи в країні на даний момент не представляється можливим, доводиться використовувати старі реагентні методи фільтрації. Хлор має властивість ефективно працювати в каламутній середовищі з низьким рівнем прозорості, тому без нього нам не обійтися.

Яка небезпека в отриманні підвищених доз хлору для організму?

необхідно розуміти, що це токсична речовина, надлишок якого здатний порушувати процеси на генетичному рівні через постійної присутності токсинів в організмі. Багато лікарів і вчені пов'язують з хлоруванням води загальне погіршення здоров'я людей. А дослідження доводять, що надмірний рівень цієї речовини в організмі може привести до таких захворювань як рак, порушення роботи серцево-судинної системи, провали в пам'яті і інші.

Який клас небезпеки хлору?

Хлор - отруйний газ, який небезпечний для людини. Наприклад, якщо знаходиться 15 хвилин в приміщенні з концентрацією хлору в повітрі 500 мг / літр, то летальний результат неминучий. По таблиці небезпечних хімічних речовин, дана речовина знаходиться під 2 класі (високонебезпечні речовини).

Який фільтр здатний видалити хлор в домашніх умовах?

Деактиватора хлору є вугільні фільтри для води. Будь-який побутовий фільтр, починаючи з глечика і закінчуючи зворотним осмосом - мають вугільну очистку. Для того, щоб отримати в будинку або квартирі воду без хлору, цілком достатньо встановити магістральний корпусний фільтр з вугільним картриджем. Такі фільтри бувають різних типорозмірів, тому підбирати слід грунтуючись на кількості санвузлів і проживають. В даному питанні Вам допоможуть фахівці компанії Водопостачання.