ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

киснева вода. Як її отримати і застосування в медицині

Вода з підвищеним вмістом киснюВода, з підвищеним вмістом кисню

Киснева вода - це чудовий напій, який виконує два завдання: і втамовує спрагу, і насичує організм киснем. виходить, тіло насичується їм не тільки через легені, але і зсередини. А при вивільненні кисню, що досить важливо, не утворюються вільні радикали. Розглянемо, якими властивостями наділена киснева вода.

 

Вона містить набагато більше молекул О2, ніж проста вода. Що сприяє газообміну безпосередньо через слизові оболонки порожнини рота і шлунка. Швидке насичення клітин киснем сприяє прискоренню метаболізму, отже, прискорюються окислювально-відновні процеси в організмі. Користь така рідина приносить абсолютно будь-якій людині, починаючи від дітей і закінчуючи спортсменами або людьми, задіяними на шкідливих виробництвах. Також рекомендовано вживати кисневу рідина жителям загазованих мегаполісів.

Як отримати кисневу воду?

У промислових умовах кисень насичує воду під тиском. Важливо вжити її в перебігу 15 хвилин після відкриття, інакше все додаткові молекули О2 улетучатся. В результаті цілюща волога перетвориться в звичайну питну. Спортсмени широко застосовують кисневу воду і називають її «спортивної». Вона сприяє швидкому відновленню після фізичних навантажень.
У природі також існує вода з підвищеним вмістом кисню, наприклад, води озера Байкал.

Застосування кисневої рідини в медицині

Широке застосування в лікувальних цілях отримали кисневі коктейлі. Їх можна зустріти на курортах, в СПА-центрах і в фітнес клубах. Також існує лікувальна методика із застосуванням концентрованого кисню. Деякі медичні установи практикують кисневі маски, що сприяє посиленому вдихання О2.
Киснева вода - це потужний засіб в боротьбі із захворюваннями. Вона має імуностимулюючу і загальнозміцнюючу дію на наше тіло, а також насичує киснем кров. А він, як відомо, є харчуванням для головного мозку.