ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ
Каталог

КУПИТИ АКТИВОВАНЕ ВУГІЛЛЯ ДЛЯ ФІЛЬТРІВ ОЧИСТКИ ВОДИ. ДОСТУПНІ ЦІНИ ВІД ВИРОБНИКІВ!

Відмінні властивості вугілля – ефективність, екологічність, легкість і міцність!

 

Активоване вугілля для очищення води. Купити в Києві

Кентавр HSL (15 кг)
видалення сірководню
Активоване вугілля AQUACARB 207C

Органічний CTX L-1000 (25 кг)
видалення сірководню
Активоване кокосове вугілля для очищення води

Органічний ACOC L-1000 (25 кг)
Кокосовий відмитий кислотою
Купити активоване кокосове вугілля Вугілля DESOTEC Organosorb в Києві. Ціна

DESOTEC Органосорб-10 CO (20 кг)
кокосовий активоване
Купити активоване кокосове вугілля Вугілля DESOTEC Organosorb в Києві. Ціна

ДЕСОТЕК Органосорб – 10 (20 кг)
бітумізірованний активоване
Активоване вугілля для очищення води. Купити в Києві

Фільтрасорб 300 (25 кг)
бітумізірованний активоване
Вугілля кокосове Aquacarb 207C 12x30 фільтруючі завантаження для води

Аквакарб 207С 12×30 (25 кг)
кокосовий активоване
Вугілля кокосове відмитий Aquacarb 607C 14x40 фільтруючі завантаження для води

Аквакарб 607С 14×40 (25 кг)
кокосовий активоване
Вугілля антрацитовий Aquacarb 207EA 8x30 фільтруючі завантаження для води

Аквакарб 207EA 8×30 (25 кг)
антрацитовий активоване

 

Перейти в магазин фільтруючих завантажень всіх типів!

Очищення води активованим вугіллям найпопулярніший метод очищення води в усьому світі, а дані статистики говорять про те, що більш 45% всіх водоочисних систем працюють на основі активованого вугілля різних марок. Вугільні фільтри беруть участь як в комплексних системах водопідготовки, так і можуть бути основним складовим матеріалом.

Активоване вугілля для очищення води

Популярність фільтруючих завантажень на основі вугілля полягає у високій здатності адсорбувати різного роду органічні речовини, природні органічні сполуки, які називаються вуглеводнями, які мають безліч похідних речовин. Фільтри з даним видом завантаження використовуються для виробництва питної води, підготовки для побутових і комерційних цілей, а також в масштабних виробництвах і промисловості - коригування смакових якостей води, знебарвлення, видалення каламутності, хлору, хлорорганічних сполук, різних запахів і органіки.

Активоване вугілля для фільтрів - найпопулярніший матеріал в водоочистці!

Ефективність даного матеріалу обумовлена ​​його унікальним будовою, що значно посилюється сучасними технологічними методами обробки вугілля в сучасній індустрії. Частинки вугільного сорбенту мають пористу поверхню, а площа поверхні перевищує розміри самої частинки, тому площа поглинаюча поверхня значно перевищує розмір самої гранули - кілька грам вугільного сорбенту дорівнюють декільком квадратним метрам поглинає поверхні. У зв'язку з такими характеристиками, даний матеріал самий застосовуваний в системах очищення води в порівнянні з іншими сорбентами і фільтрують завантаженнями.

Як працює активоване вугілля для фільтрації води?

Якщо порівняти фільтр працює на активованому вугіллі з засипними фільтрами на основі піску або кремнієвого наповнювача, то він буде в десятки разів ефективніше. А це обумовлює невеликі габаритні розміри фільтруючих систем з такою ж ефективністю. Це можливо тому, що потік проходить через вугільну завантаження залишає в порах кожної гранули різні хімічно активні речовини. Це схоже на ефект магніту, коли до зарядженої поверхні вугільних гранул прилипають хімічні речовини і органічні сполуки.

Після певного обсягу відфільтрованої води, система очищення здійснює промивку вугільного завантаження потужним потоком води і вимиває з нього забруднення. У побутових фільтрах і картриджах промивка не провадиться, а змінний елемент викидається і змінюється на новий.

За рахунок своїх неперевершених сорбційних якостей, вугілля є ідеальним наповнювачем практично для всіх побутових і промислових систем очищення води. Не один побутовий фільтр не обходиться без вугільної засипки, так як він є основним матеріалом для отримання питної води. Фільтри-глечики, настільні, фільтри на кран, подвійні і потрійні системи під мийку мають в своєму складі активоване вугілля. У простіших системах він є єдиним матеріалом, що фільтрує, в більш складних - невід'ємною щаблем очищення. В побутових системах зворотного осмосу, вугільний фільтр є обов'язковою сходинкою очищення перед мембраною.

Вугілля для фільтрів очищення води в побуті

Вугільна фільтрація широко застосовується для очищення акваріумної води і басейнів, так як відбувається ефективне видалення хлору, хлорорганічних сполук і органіки. Що стосується застосування вугілля для фільтрації води в акваріумі, то тут важлива функція сорбенту полягає в тому, що він вирівнює кислотно-лужний баланс води. В системах водопідготовки для квартир, гранульований активоване вугілля кокосовий, деактивує хлор і піднімає органолептичні властивості водопровідної рідини - коригує колір, видаляє запахи і присмаки, а також робить воду ідеально прозорою.

В заміських будинках і котеджах, де основним джерелом води є свердловина, вугільні фільтри важлива ступінь очищення. Марка вугілля підбирається в залежності від того, які домішки і речовини слід видалити. Зазвичай це - природні органічні сполуки, сірководень, різні запахи, каламутність, кольоровість, поверхнево- активні речовини, нафтопродукти і так далі.

Якщо взяти сферу хімічної промисловості та виробничих підприємств, то тут призначення вугільних завантажень набагато більш різноманітне. За допомогою даного матеріалу очищають природний газ, азоту, водень, повітря, різні рідини і гази. Крім цього, даний сорбент застосовують з метою захисту хімічних речовин від негативного впливу хлору і його похідних. У харчовій промисловості активоване вугілля є основною фільтруючим середовищем. Плюс використання в ювелірній індустрії і так далі.

Типи вугілля і його похідні

Вугілля мають різний фізичний стан, яке ділиться на 2 типу - порошкове і гранульоване. візуально, вони дуже сильно відрізняються один від одного, але все-одно залишаються все тим же вугіллям, який активують паром за спеціальною технологією. Для різних цілей застосовуються різні вихідні види вугілля - деревне, кокосовий, бітумінозний, антрацитовий.

Чому так багато марок вугілля?

Виробники активованого вугілля постійно проводять дослідження, технологи працюю над вирішенням різних завдань, що дозволяє вирішувати різні завдання по очищенню води. Саме тому вугілля бувають різних марок, різної фракції і помелу, а також мати різне походження. Загалом, всі вугільні завантаження мають однакові захисні, поглинають і інші здібності. Відмінні властивості різних марок полягають в можливості комбінування вугілля з іншими матеріалами і речовинами, призначенням з очищення води від конкретних речовин, газів та інше. Сучасні технології очищення води мають таблиці і формули розрахунків для підбору марки і призначення.

Кам'яне вугілля

Це найбільш поширений тип, який видобувається з надр землі. Таке вугілля ефективно застосовується для грубої очистки води від механічних домішок та органічних сполук. Кам'яне вугілля знайшов широке застосування в промисловості і очищення стічних вод, так як відмінно справляється з підвищеною кольоровістю, неприємними запахами і присмаками в воді. Його застосовують для обробки води в басейну, акваріумах, циркуляційних фонтанах і так далі.

Кокосовий активоване вугілля

Найпопулярніший і екологічний сорбент у всьому світі. Виготовляється з шкаралупи кокосів, тому він абсолютно безпечний для навколишнього середовища і людини. все тому, що видобувається не з стовбурів дерев, а безпосередньо з плодів. Кокосова шкаралупа має гіпоалергенні властивості, відмінно справляється з мікробіологічними фоном. Це дуже міцний вид вугілля, має високу поглинаючу ємність, відмінно тримає форму за рахунок чого значно довше служить, на відміну від кам'яного вугілля. Засипки для фільтрів води на основі кокосового активованого вугілля прекрасно відпрацьовують видалення хлору, хлорорганічних і з'єднань, відмінно коректують органолептичні властивості води. За рахунок своїх високих якостей, кокосове вугілля для очищення води використовується в системах преміум класу.

Марка вугілля імпрегрірованного сріблом

Такі вугілля майже не відрізняються від класичного кокосового аналога. Різниця лише в тому, що в даній марці реалізовано вкраплення дрібних іонів срібла. Основне завдання даного рішення - ефективний захист вугільного сорбенту від мікробного обростання. Такі вугілля розраховані на більш тривалий період експлуатації. Вугілля оброблений таким методом, значно довше зберігає адсорбуючу здатність, чим заслужив широке застосування в побутових системах очищення і в сферах, де дуже жорсткий контроль якості води - виробництво питних продуктів, акваріуми в яких розводять особливо чутливі види риб, а також у виробничому і промисловому секторі, де реалізуються вищі процеси. Купити активоване вугілля для очищення води з сріблом складніше, так як зазвичай його наявність обмежена.

Марка вугілля MCA

Це дуже спеціалізований сорбент, який виготовляється на основі кокосових. Призначений для видалення хлораминов з води, які практично не здатні видалити інші вугілля. Сфери застосування даної марки схожі з тими, в яких застосовується вугілля, імпрегноване сріблом. Вода, оброблена маркою MCA використовується в деяких медичних процесах і у виробництві ліків.

Ви можете купити кокосове вугілля для очищення води за доступною ціною в нашому магазині тільки з гарантією вигоди!

Марки вугілля для видалення сірководню і заліза

Досить популярний каталітичний вугілля в Україні, так як часто зустрічаються підземні джерела з вмістом сірководню. Даний вид газів утворюється в результаті гниття білкових організмів і має дуже неприємний запах схожий на тухлі яйця. Це каталітичний активоване вугілля має агломеровану структуру і проводиться за спеціально запатентованої технології. Особлива властивість даної завантаження полягає також в здатності поглинати розчинене залізо в невеликих концентраціях. Найпопулярніші і перевірені часом завантаження даного типу - Кентавр HSL, Органічний CTX L-100 и КАТ від провідних світових виробників.
Поставляється вугілля для фільтрації води в мішках різного фасування. Звертайте увагу на маркування - кілограми або літри, а також на специфікацію фільтра, в якій величині зазначений обсяг фільтруючого матеріалу.

Чому купити гранульований вугілля для фільтрації води вигідно у нас:

  • Ви купуєте тільки сертифіковані вугільні завантаження;
  • Ви купуєте виключно оригінальну продукцію, так як ми є партнерами офіційних дистриб'юторів і постачальників вугілля в Україні;
  • Ви економите, так як отримуєте чесну ціну, обумовлену відсутністю посередників;
  • Ви купуєте вугілля, які відповідають міжнародним стандартам;
  • Ви отримуєте професійний підбір матеріалів нашими технологами в сфері водопідготовки;

КУПИТИ АКТИВОВАНЕ ВУГІЛЛЯ ДЛЯ ФІЛЬТРІВ ВОДИ ПО вигідною ціною ВІД ВИРОБНИКА!

компанія Вотер-Сервісa - Ваш надійний постачальник вугільних фільтруючих завантажень!

Перейти в магазин фільтруючих завантажень всіх типів!