ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ
Каталог

КУПИТИ ПРОМИСЛОВУ МЕМБРАНУ ДЛЯ СИСТЕМ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ ПО ЗАВЖДИ НАЙКРАЩІ ЦІНИ В УКРАЇНІ!

Промислові мембрани для систем зворотного осмосу виготовлені за спеціальною технологією і забезпечують ефективну очистку води на молекулярному рівні вище 99%. Це широкий спектр розчинених речовин органічного та неорганічного походження. Професійні високопродуктивні мембранні елементи характеризуються стабільною структурою, високою стійкістю до хімічних сполук і призначені для глибокої демінералізації (знесолення) води.

Купити мембрану для промислового зворотного осмосу в Києві

мембрани FILMTEC
США
Купити промислову обратноосмотічеськую мембрану за доступною ціною в Києві

Мембрани CSM Saehan
Південна Корея
Купити промислову мембрану для зворотного осмосу Toray в Києві за вигідною ціною

мембрани TORAY
Японія

 

 

Lewabrane_подгон

мембрани LEWABRANE
Німеччина
 

Купити промислову мембрану для зворотного осмосу

мембрани VONTRON
Китай
 

Купити промислову мембрану GENERAL ELECTRIC за вигідною ціною в Києві

Мембрани General Electric
США

Промислові мембрани для систем зворотного осмосу

Мембранний елемент є серцем установки зворотного осмосу, саме тут здійснюється поділ оброблюваної води на два потоки – пермеат і концентрат. По суті, з вихідної води, яку прийнято називати концентрат, вичавлюється найчистіший h2O - пермеат. Основа процесу криється в унікальному матеріалі з якого виготовлені мембрани - це ароматичні поліаміди. Даний матеріал дозволив отримати повну імітацію природного процесу обміну між клітиною і навколишнім середовищем.

На ринку України, сьогодні представлений цілий ряд виробників з різних країн. Лідери ринку - це мембрани Filmtec від американської компанії DOW і мембрани Toray (Японія). Відносно недавно, вийшли на ринок мембрани Leawabrane, які виробляються в Німеччині і елементи CSM Saehan від Корейського виробника. У бюджетному сегменті лідирують мембрани Vontron – Китай.

Як вибрати промислову мембрану для осмосу?

Всі мембрани мають ряд робочих характеристик і показників ефективності і продуктивності. Вони бувають низьконапірні і високонапорние, а також мають різну селективність. Для того, щоб підібрати мембрану необхідно мати ряд показників - це необхідна продуктивність на годину і на добу, аналіз води, яку необхідно фільтрувати, і яка водопідготовка встановлена ​​перед системою зворотного осмосу. зазвичай, установки осмосу спочатку розраховуються виходячи із завдань, підбирається необхідний тип мембран для конкретної води, так як це може бути міська магістраль, свердловина або вода з морів і океанів.

Типорозміри промислових мембран і умови експлуатації

Також мембрани мають типорозміри (моделі), які говорять про їх продуктивності - це обратноосмотическая мембрана 4040, 2521, 2540, 8040, 4021, 400, 440, для яких існує ряд корпусів (мембранодержателей) з необхідним розміром. Також слід знати, що для певної установки системи підбирається високонапірний насос, який забезпечує необхідний робочий тиск і подачу води з необхідним обсягом. Найбільш популярними в комерційному секторі є мембрани зворотного осмосу 4040, так як сучасні установки дозволяють використовувати від 1 до 4 і більше таких мембран в зв'язці.

мембрана 4040

Найбільш популярними в комерційному секторі є мембрани зворотного осмосу 4040, так як сучасні установки дозволяють використовувати від 1 до 4 таких мембран в зв'язці. Дана абревіатура говорить про розмір елемента - 4 дюйма диметр і 40 дюймів довжина, що дорівнює 10 см в діаметрі і 100 см по довжині. В даному типорозмірі, елементи здатні забезпечити продуктивність установки на рівні 250 - 400 л/час. Даний типорозмір дуже популярний в комерційному секторі, де необхідні невеликі обсяги - точки продажу питної води, стаціонарні невеликі пивоварні, ресторани, лабораторії, виробництво напоїв і інші сфери комерційної діяльності де необхідно отримати від 5000 до 10000 літрів супер чистої води на добу.

Купити мембрану для осмосу 4040 по доступной цене с выбором по характеристикам Вы можете в нашем интернет магазине!

Мембрани зворотного осмосу 8040

Елементи в даному типорозмірі є найбільш продуктивними. Площа полотна складає вже більше 35 квадратних метрів, що забезпечує продуктивність більше 1000 літрів на годину. промислові мембрани 8040 відносяться до сектору, там, де необхідні середні і великі обсяги виробництва пермеата. Їх використовують в установках опріснення морської води, на великих підприємствах і виробництвах. Системи зворотного осмосу на основі мембранних елементів 8040 мають більш потужні високонапорние насоси, які забезпечують необхідний обсяг води і робочий тиск.

Від чого залежить продуктивність промислових обратноосмотічекіх мембран?

В першу чергу від площі робочого полотна, а в другу від робочого тиску в модулі зворотного осмосу. Тому слід враховувати характеристики конкретних мембранних елементів для конкретних цілей.
Мембрани різних виробників відрізняються не тільки характеристиками і якістю, а також чохлом. На сьогоднішній день, більшість мембранних елементів для зворотного осмосу виробляються в чохлі з композитного матеріалу, що забезпечує захист елемента від механічних пошкоджень і розбухання робочого полотна в складних умовах експлуатації.

Високонапірна мембрана для зворотного осмосу

Робочі елементи виробляються в широкій лінійці і кожен виробник має модельний ряд. Відмінності характеризуються по робочому тиску і селективності мембран, що має пряму залежність від якості і хімічного складу води, що очищається. Високонапірні мембранні елементи розраховані для експлуатації на високих швидкостях і робочому тиску від 10 до 25 існує. У таких мембран як правило висока селективність по характеристикам, що дозволяє дуже глибоко і ефективно знесолювальних вихідну рідина, залишаючи на виході не більше 3-5 мл / екв-літр загальної мінералізації. Така специфіка мембран використовується на складній і сильносолених воді.

Низьконапірна мембрана для зворотного осмосу

Мембранні елементи даного типу застосовуються в основному в комерційному секторі - виробництво питної води в невеликих обсягах, виробництво напоїв і соків, пивоварні, ресторани, їдальні та інші об'єкти громадського харчування. Низьконапірні обратноосмотические мембрани відмінно працюють на водопровідній воді, так як централізоване водопостачання знаходиться в рамках ГОСТу України за вимогами в хімічному складі.

Для того, щоб правильно вибрати мембранний елемент для осмосу з урахуванням Ваших конкретних завдань, зателефонуйте нашим фахівцям з системам очистки води промислового типу!

Компанія Water-Service реалізує лише сертифіковані і перевірені часом мембранні елементи промислового типу з гарантією ефективності та надійності. У розділі представлені мембрани провідних світових виробників в сфері промислового обладнання для очищення води.

 

промивка, очищення і регенерація промислових мембран зворотного осмосу в киеве

Промивання і регенерація
промислових мембран для осмосу

 

компанія Вотер-Сервіс – Ваш надійний партнер по очищенню води!