ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

За фільтрами для води майбутнє! Чому вони так популярні сьогодні?

Сучасна людина досяг великого прориву в сфері технологій, виробництва, переробці сировини і багатьох інших сферах діяльності. Але всі ці досягнення принесли і несуть величезні глобальні проблеми для екології навколишнього середовища. Як би цього не хотілося, як би з цим не боролися, процес зупинити вже неможливо. Ми живемо в час споживання і брендів, ми привчені настільки, що змінити ситуацію глобально не вийде.

Яку воду Вам продають?

У зв'язку з цим, чиста прісна вода все більше стає дефіцитом. Природна кристально чиста вода зустрічається все рідше, таких джерел стає все менше. Тому ринок бутильованої води росте з неймовірною швидкістю, пропонуючи нам все нові і нові бренди в красивій упаковці. Ніби як знайшлося рішення проблеми - є можливість просто купити чисту воду. але! Як ми можемо довіряти виробникам бутильованої продукту на 100%? налагодити виробництво, отримати дозвіл санітарної епідеміологічної служби та написати на етикетці параметри води не становить сьогодні великих труднощів. Так як це великий бізнес, де великі обороти грошових коштів.

Яка вода в європейських міських водопроводах?

У деяких розвинених країнах, вода з крана є справжньою національною гордістю! Там з крана тече по-справжньому чиста питна вода, яку без побоювання можна давати дітям. наприклад, в Німеччині, щоранку на офіційному сайті компанії, яка відповідає за водопостачання, викладається повний хімічний аналіз води і його може побачити кожен. У таких країнах це відбувається не тільки тому, що у них підвищену увагу і контроль до екології, а ще завдяки найсучаснішим фільтрує системам, в яких застосовуються найвищі технології.

Яка ситуація в Україні?

На жаль, Україна не входить в список країн, в якій воду з крана можна давати дітям не переживаючи за наслідки. Та й взагалі фахівці і технологи з сфері очистки води називають водопровідну рідину - «технічна води низької якості». Хоча державний ГОСТ говорить про те, що у нас в крані «питна вода». Але якщо грубо порівняти її з ГОСТами питної води в Європі, то вона в кілька десятків разів гірше.
Саме це основна причина такої кількості онкологічних захворювань в нашій країні і на всьому пострадянському просторі.

Чому люди стали менше пити звичайної чистої води?

Низька якість «питної води» плюс зростання харчового ринку призвів до того, що люди стали менше вживати звичайної питної води і замінюють її напоями, соками і газованою водою. А це глобальна помилка і надалі проблема цілої нації, адже тільки чистий питної продукт корисний для здоров'я. очищення організму, виведення продуктів розпаду, підтримка правильного водного балансу можливо тільки з вживанням чистої води. Необхідність як мінімум в 2 літрах чистої води в день ніхто не відміняв!

Сучасні фільтри для води – єдине рішення!

Сукупність фактором описаних вище говорить про те, що фільтри для води сьогодні - це гостра необхідність. Виробники разом з вченими в усьому світі продовжують удосконалювати фільтруючі системи кожен день. Все це робиться не тільки для того, щоб вони були максимально ефективними, але і зручними, компактними і економними в обслуговуванні.

Компанія Вотер-Сервіс пропонує системи очищення для всіх!