ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Проблема забруднення повітря, причини, джерела і вирішення проблеми сучасними методами!

Брудне повітря – глобальна проблема людства!

Всі прекрасно розуміють, що проблема забруднення повітря актуальна для здоров'я людини. Але не всі знають які органи в організмі страждають найбільше, які захворювання, це може провокувати. Якщо подивитися роботи з дослідження національних інститутів охорони здоров'я США і Європи, то ми побачимо серйозну і глобальну проблему сучасного людства.

Зміна клімату відбивається на забрудненні атмосфери

Відразу слід зазначити, що глобальне забруднення атмосфери безпосередньо пов'язано зі зміною клімату на землі. Негативний вплив на природу обґрунтовується тим, що за останні 200 років концентрація двоокису вуглецю зросла майже на 30%! Але незважаючи на це, людство продовжує активно спалювати викопне паливо і знищувати ліси.

Основні джерела забруднення повітря

природні

Джерела забруднення можна розділити на дві групи. Перша - це природні природні процеси. Сюди відносяться природні забруднювачі рослинного, мінерального і мікробіологічного забруднення. це пил, яка утворюється від руйнування гірських порід, пилок, яку виділяють рослини, продукти життєдіяльності тварин, лісові пожежі і виверження вулканів.

штучні

Найбрудніше повітря в місті. Це вже антропогенні фактори, які створює людство. Транспортні забруднення - автомобілі, поїзди, повітряний, морський та річковий транспорт. Виробничі - викиди хімічних речовин в слідстві технологічних процесів. забруднень. Побутові - системи опалення, приготування їжі, переробка побутових відходів.

Брудне повітря у Вас вдома

Як би жорстко це не звучало, але повітря в будинку або квартирі набагато брудніше, часто на вулицях. Ряд досліджень показав, що в житлових приміщеннях, повітря в 5 - 6 разів більш токсична і брудніше. Справа в тому, що на відкритому просторі він очищається за допомогою вітру і сонця. У закритих приміщеннях це відбувається менш інтенсивно і длительней.
Основні джерела забруднення в приміщеннях - це пил, до складу якої входять волокна текстилю, спори цвілі і грибків, частинки шкіри, бактерії, пилок квітів, вулична сажа, дрібні кліщі і продукти життєдіяльності, які вони виділяють. Також кухонні пари і жири. Ось такі ось причини забруднення повітря на побутовому рівні.
Брудне повітря може викликати проблеми і хвороби різного роду. Хвороби серця, онкологічні захворювання, порушення нервової системи, а вчені зі Швеції і Флориди в США довели, що це може привести до гіпертонії у вагітних, аж до передчасних пологів.

Які є способи очищення повітря?

провітрювання

Найдоступніший і практичний спосіб, який не можна ігнорувати. Де б Ви не жили, все одно повітря на вулиці чистіше, ніж в приміщенні. Навіть якщо Ви живете в брудному районі, не забувайте хоча б два рази на день провітрювати ваше житло рано вранці та пізно вечорів. Не потрібно створювати для бактерій і грибків сприятливі умови. Це найпростіше рішення проблеми забруднення повітря, але поверхневе.

Вологе прибирання

Зараз все користуються благами сучасних технологій і користуються пилососами. Але важливість вологого прибирання навіть більше, ніж Ви уявляєте. Якщо у Вас є можливість, то придбайте хороший пилосос з аквафільтром. Сучасні моделі затримують пил до 99%, що дає дуже суттєвий ефект.

Меблі з якісних матеріалів

Постарайтеся придбати меблі з екологічних матеріалів, так як зараз використовують змішані матеріали, які мають хімічний фон. Але все одно не забувайте провітрювати приміщення перед сном.

рослини

Живі рослини виконують роль очищувача повітря. Їх достатня кількість в будинку здатні вбивати шкідливі мікроби, позитивно впливають на психологічний стан людини, а також мають лікувальний ефект. Кімнатні рослини виділяють фітонциди, які мають антибактеріальні властивості і навіть не поступаються в цьому процесі деревах. також, це хороший спосіб природним чином підвищити вологість у приміщенні і очистити повітря від токсичних домішок. Так як домашня хімія та пластикові вироби виділяють негативні речовини.
Для зволоження повітря відмінно підійдуть фіалки, цикламени та папороті, а для очищення мирт, фікус, китайська троянда і ряд інших кімнатних рослин.

Очищувач повітря

Спеціальні апарати для цих цілей відмінно справляються зі своїм завданням. Вони фільтрують повітря від пилу, шкідливих домішок, іонізують і дезінфікують. фільтри, які встановлені в воздухоочистителях затримують дрібнодисперсний пил, токсини, алергени, а якість повітря після фільтрації безпосередньо залежить від якості фільтра, встановленого в приладі.
Прилади на основі вугільних фільтрів показують кращий результат, вони коштують дорожче, але їх ефективність істотно знижується при високій вологості.

Пийте більше чистої води і дихайте чистим повітрям!