ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

НАСКІЛЬКИ ЧИСТА ВОДА У київські бювети? ЯКОГО ВОНА ЯКОСТІ ТА ЧИ МОЖНА ЇЇ ПИТИ?

Набір води в бюветах Києва для побутових цілей звичайна справа для багатьох жителів міста. Переважна більшість споживачів цієї води дорослі та літні люди.

Джерелами бюветів є підземні води, які видобуваються за допомогою свердловин. Це природна рідина, якої люди довіряють більше, ніж водопровідної. Але насправді ця ситуація має дві сторони медалі.

Яка вона – природна вода?

Звичайно ж «природна вода» звучить більш переконливо, адже вона не проходить по старому міському водопроводу насичуючись різного роду сміттям, вона не піддається хлоруванню, вона повинна бути чистою. Але не все так однозначно як хотілося б думати. Вода зі свердловини має більш складний склад на відміну від централізованої.

Офіційні особи, що представляють відділ зі спостереження і профілактиці інфекційних захворювань департаменту реформування і державного санітарно-гігієнічного спостереження, відзначають, що вода з бюветів не відповідає державним нормам. Справа в тому, що підземні води в Україні по суті не можуть бути ідеальними. Плюс до всього їх хімічний склад змінюється в зв'язку зі зміною сезонів.

Що містить така вода?

Концентрації мінеральних речовин перевищують норми в рази, а потім c 10 – 30 раз. Вода зі свердловин в київському регіоні «багата» важкими металами, пестицидами, нафтопродуктами, залізом, марганцем, міддю, свинцем і іншими мінеральними речовинами. Є зареєстровані випадки отруєння мешканців міста Києва водою з бюветів, які знаходяться в житлових масивах міста.

випадки отруєння!

виходить, що ніхто не застрахований, а нести відповідальність за Ваше здоров'я нікому. сподіватися, на контроль води державними службами теж не варто, так як наприклад, не так давно 140 людей отруїлися водою з свердловини №50. Якщо міський водоканал не завжди обізнаний із проблемами з якістю води, то має місце бути уважніше і акуратніше у виборі питного продукту.

Який же вихід із ситуації?

Для того, щоб максимально убезпечити себе і свою сім'ю сьогодні, воду потрібно або купувати перевірену воду, або встановити вдома фільтр. Для максимальної ефективності очищення води необхідно використовувати проточні питні фільтри з ультрафіолетовим знезаражувачем або систему зворотного осмосу на основі мембранної очистки.

Великий вибір сертифікованих питних фільтрів від провідних виробників Ви знайдете на сайті водопостачання за доступною ціною з максимальною гарантією вигоди!