ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ЯКИЙ ФІЛЬТР КРАЩЕ ДЛЯ ПИТНИХ ЦІЛЕЙ?

Усе, хто вирішив встановити питної фільтр у себе вдома, стикаються з питанням вибору конкретного очищає апарату. Вибір фільтруючих систем на ринку України сьогодні великий. Який з них вибрати, який більш якісний і ефективний? Давайте розглянемо в загальних рисах.

Всі побутові фільтри для води діляться на дві категорії - проточні (сорбційні) і оратноосмотіческіе (молекулярна очищення). Аби не заглиблюватися в різних виробників, в першу чергу необхідно знати хоча б поверхово принцип очищення.

Скільки потрібно пити чистої води

Проточні сорбційні фільтри

це фільтри-глечики, настольнікі, подвійні і потрійні системи з окремим краном. Даний метод очищення полягає в пропущенні води через картриджі, які наповнені фільтруючими матеріалами з різним призначенням. Основний матеріал, що фільтрує в таких фільтрах - кокосовий активоване вугілля, який видаляє хлор, хлор-з'єднання, пестициди, нафтопродукти, поверхнево активні речовини (PAV), а також запахи і присмаки.

У настільних, подвійних і потрійних фільтрах додаються картриджі із завантаженням для видалення механічних домішок, жорсткості, заліза і органічних сполук.
На виході Ви отримуєте “питну” столову воду або як її називають технологи - технічна вода високої якості. проточні фільтри не здатні видалити розчинені солі (загальна мінералізація води), віруси, бактерії, механічні частинки розміром менше 1 мкм, а також більше половини таблиці Менделєєва.

обратноосмотичні фільтри

Системи зворотного осмосу дуже популярні сьогодні. Технологія пропускання вихідної рідини через напівпроникну мембрану завоювала весь світ. Це глибоке очищення води на 98% по всіх речовин. Щоб Ви розуміли актуальність даного методу очищення, то слід зауважити, що 80% бутильованої питної води виробляється саме зворотним осмосом. А смакові якості, насичення корисними мінералами це завершальний етап технологічного процесу.

Тому, якщо Ви хочете готувати улюблені страви і пити по-справжньому чисту воду - зворотний осмос Ваш вибір! Широкий асортимент систем Ви знайдете на НАШОМУ сайті!

Тільки якісні і сертифіковані питні фільтри за вигідними цінами!