ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Який фільтр для очищення води вибрати і встановити вдома під мийку для питних цілей ? Який краще і корисніше?

Сьогодні ні для кого не секрет, що якість водопровідної води в Україні залишає бажати кращого. Якщо говорити відверто - це технічна вода низької якості. Звичайно ж ГОСТи говорять зворотне – це питна столова вода, вона відповідає державним стандартам тощо. Факти говорять зворотне! Найстарші трубопроводи, старі очисні споруди, тотальне хлорування води, використання флокулянтів і фтору, розчинене залізо, висока жорсткість, підвищене солесодержание, віруси і бактерії. Маса сміття у вигляді іржі, мулу, окалини та інших зважених часток.

чому фільтри для води стали необхідністю?

У зв'язку зі всією сукупністю непереборних факторів, фільтри і системи очищення води для питних цілей стали обов'язковим атрибутом в кожному будинку. Найдоступніші і популярні стали побутові системи очищення води під мийку. Найефективніша з них – це компактна система зворотного осмосу, яка зручно монтується на кухні під мийкою. Також слід зазначити, що мембранні питні фільтри недорогі в обслуговуванні, при тому, що на виході Ви отримуєте - питну воду вищої категорії, яка в магазині сьогодні коштує недешево
Уявіть собі, що Вам не потрібно купувати дорогу бутильовану воду в магазині, не потрібно турбуватися про доставку бутлів на будинок, скасовуються походи в найближчий пункт продажу питної води в розлив. А найважливіше:

Ви не сумніваєтеся в якості продукту!
Так як це сама технологічна міні-фабрика по виробництву кристально чистого продукту!

ЩО ТАКЕ ЗВОРОТНЯ ОСМОС?

За своєю суттю - це природне явище. Це природний обмін між клітиною і навколишнім середовищем. Обмін відбувається завдяки напівпроникну матеріалу, який контролює постачання необхідних речовин і елементів і служить бар'єром для надходження інших, непотрібних компонентів. Це явище ґрунтовно вивчається з 1739, а сучасні технології перетворили це в виробництво обратноосмотічеськіх мембран.

Як працює обратноосмотическая мембрана?

мембрана виготовлена ​​зі спеціального напівпроникного матеріалу на основі поліамідів, розміри пір якого 0,0001 мкм. Таким чином, під тиском з зовнішньої сторони, h2O продавлюється, а все, що більше зливається в дренаж, так як молекула води менше всіх забруднень і шкідливих речовин. На виході Ви отримуєте найчистіший продукт, який можна пити без будь-яких сумнівів у його якості.

Які фільтри Вам пропонує ринок і який вибрати?

Це питання турбує багатьох хто збирається придбати питної фільтр собі додому. сьогодні, асортимент різних фільтруючих систем великий як іноді. це звичайні проточні фільтри, які очищають на 50%. Після такого очищення, наприклад, вода не має запахів, стає м'якше і приємніше на смак. Фільтри-глечики, найдешевший варіант, який очищає на 20%. є фільтри, засновані на методі ультрафільтрації та мікрофільтрації, які по глибині очищення знаходяться між проточними осмотическими системами.

Корисна вода після осмосу?

Другий за важливістю питання, якщо Ви вирішили купити фільтр додому. Існує безліч різних думок і міфів з приводу того, що після осмосу вода мертва, вона вимиває кальцій з організму, у Вас випадуть зуби і волосся тощо. Але як правило, такі міфи народжуються у людей від незнання або довіри чужої думки.

Дуже докладний розбір теми про користь чи шкода Ви знайдете ТУТ!

Що таке гомеостаз в організмі?

Справа в тому, що в організмі є такий процес, який називається - гомеостаз. Це підтримка статичних і постійних умов в організмі. Даний процес контролює концентрацію води і мінералів в рідинах організму, а також всередині судин. Процес стежить за цим рівнем як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони судин, що відноситься до всіх видів тканин і органів. При вживанні води з низькою мінералізацією, організм реагує адекватно, вирівнюючи мінералізацію в рідини. Навіть підвищується TDS (загальний рівень мінералізації рідини) в слині, а для того, щоб засвоїти рідина в травному тракті, шлункові та кишкові процеси теж мають властивість піднімати TDS.

Вчені досконально вивчили це питання!

Є маса праць вчених, професорів і дієтологів, які говорять практично одне і те ж. Вони стверджують, що при постійному вживанні рідини з низькою мінералізацією або малосоленой води, симптоми негативного характеру не спостерігалися. Звичайно ж за умови, що людина здорова і знаходиться в нормальних умовах для існування.

Весь світ п'є, приєднуйтесь!

Тому не варто сумніватися в корисності питної води добутої методом зворотного осмосу. У Південній Кореї, ці системи настільки популярні, що використовуються повально всюди. Велика частина Європи використовує обратноосмотічеськую очищення для міського водозабезпечення. В Дубаї, таким методом опріснюють воду з океану, яку потім подають населенню. В Німеччині, по мідним водопроводів тече така вода, яку рекомендують для питних цілей.

Якщо Ви все-таки переживаєте або дуже педантичні щодо питного продукту, то зворотний осмос можна обладнати компактної ультрафіолетової установкою, внаслідок чого, Ви отримаєте впевненість в 150%!

Великий вибір сертифікованих і перевірених часом питних фільтрів ТУТ! Гарантія якості і вигідна ціна гарантовані!