ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ЯКА ВОДА КРАЩЕ ДЛЯ ПИТТЯ І ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ?

Всі розсудливі люди чудово розуміють, що пити воду з крана небезпечно для здоров'я. Це правильне і обґрунтоване побоювання.

Фізичний і хімічний склад водопровідної рідини звичайно відповідає державним нормам ГОСТу, але далекий від європейських. Старі очисні системи, обробка води хлором і його похідними, старі трубопроводи, які експлуатуються десятками років, це тільки вершина айсберга. Але навіть основні забруднення не дозволяють використовувати цю рідину в питних цілях.

Чи допомагає кип'ятіння?

Кип'ятіння - це старий народний метод обробки води без використання реагентів і фільтрів, насправді ситуацію не рятує. Звичайно якщо немає виходу - пити з крана або прокип'ятити, то варіант звичайно краще. але! сміття, розчинені солі, термостійкі органічні сполуки, солі жорсткості і деякі бактерії все одно залишаються.
Купувати питної продукт в супермаркетах в бутильованої вигляді - досить дорого, особливо якщо на ньому ще й готувати. Грунтуючись на соціальному опитуванні споживачів, довіри до «привізною» воді з «чарівних» підземних джерел немає.

Також можна з упевненістю сказати, що багато нові марки бутильованої води не є якісними. В цьому випадку краще купувати перевірений часом продукт.

Яка вода в пунктах продажу на розлив?
Інша справа, це авторизовані пункти продажу питної води в розлив. Такі точки мають вузьку спеціалізацію, виробляють воду безпосередньо на місці і борються за клієнтів за допомогою по-справжньому якісного продукту. Вони мають відповідну документацію на обладнання, сертифікати і технічні умови. У таких місцях продажу завжди на виду свіже висновок санепідемстанції з відповідною датою та печаткою. Власник такого магазину приваблює споживачів не красивою етикеткою і рекламою, а питною водою найвищої якості з оптимальним мінеральним складом.

Що ж робити?

Якщо Ви втомилися від походів по воду, не хочете переплачувати за бутильовану воду в супермаркетах, залежати від доставки, то Ваш вибір - побутова система зворотного осмосу. Цим методом проводиться до 80% бутильованої питної води, 95% авторизованих пунктів продажу в розлив виробляють воду саме цим методом.

Хочете користуватися по-справжньому питною водою, не виходячи з дому по 15 копійок за літр? Замовте сертифіковану і перевірену часом систему зворотного осмосу на нашому сайті з 100% гарантією вигоди!