ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ЯК ВИДАЛИТИ ЖЕЛЕЗО У ВОДІ З СВЕРДЛОВИНИ?

Поземною води в Україні мають свої особливості і забруднення. Одне з основних - розчинене залізо. Це добре знають власники заміських приватних будинків, які користуються особистими свердловинами. Якщо вміст заліза перевищує 1 мг / літр, то використання такої води в господарських і побутових цілях стає неможливим.

Які наслідки використання залозистої води?

  • По перше, така вода має металевий присмак і запах, залишає руді патьоки на сантехніці, ванній, душі, унітазі.
  • По-друге, Ви не бачите, що відбувається всередині бойлера, газової колонки, пральній машині та іншої побутової техніки, яка використовує воду.
  • По-третє, прання стає проблемою, а готувати на такій воді їжу, а тим більше пити не рекомендується.

Деякі люди намагаються вирішити дане питання за допомогою механічних магістральних фільтрів, але вони дають лише частковий ефект по окисленим часткам. Так як при контакті з повітрям розчинене залізо окислюється і випадає в осад, механічні фільтри звичайно потрібні. Але вони не здатні прибрати дрібнодисперсні частинки, кольоровість і так далі. Для ефективного видалення даного забруднення необхідно використовувати спеціальні фільтри для видалення заліза.

Безреагентниє фільтри для видалення заліза

Це фільтри на основі спеціального фільтруючого матеріалу Бірма. Матеріал має властивості каталізатора реакції окислення. З'єднання заліза при контакті з киснем випадають в осад, осідають в товщі завантаження і без проблем фільтруються. Такі фільтри не вимагають реагентів для промивання, так як використовують для регенерації вихідну воду. Такі завантаження служать від 12 до 24 місяців, що залежить від обсягу відфільтрованої води і її якості.

багатоцільові фільтри 5 в 1 для видалення заліза, жорсткості, марганцю, органіки і амонію за одну стадію

це більш сучасні багатокомпонентні фільтруючі завантаження, які за одну стадію в одному фільтрі видаляють відразу кілька основних забруднень - залізо, марганець, амонію, органічні сполуки, а також пом'якшують воду. Для регенерації матеріалу використовується розчин кухонної солі. Термін служби завантаження становить від 5 до 10 років!

Найсучасніші системи очищення води зі свердловини за вигідною ціною Ви знайдете на сайті water-service.com.ua!

ПОДИВИТИСЯ ГОТОВІ РІШЕННЯ!