ВОДА-СЕРВІС
ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

ЯК ПРАЦЮЄ ФІЛЬТР-КУВШИН?

Настільний фільтр у вигляді глечика набув особливої ​​популярності через його низьку вартість, компактності і простоти в обігу. Це найпримітивніший фільтр, який можна побачити майже на кожній кухні.

Це проточний метод фільтрації, який працює за рахунок протікання вихідної рідини через картридж з фільтрує. Простіше не придумаєш, заливаєш воду у верхню чашу, вона природним фізичним шляхом протікає через картридж в нижню ємність і вода готова.
Абсолютно все змінні картриджі для таких фільтрів засновані на вугільній очищенні. Активоване кокосове вугілля найбільш популярний матеріал, що фільтрує в усьому світі, який використовується для очищення води, повітря, в лікувальних цілях і багатьох інших галузях діяльності людини.

Основні властивості вугільної очистки

Основні призначення вугільної очистки для води - це видалення хлору, хлор-з'єднань, присмаків, каламутності і запахів. дійсно, якщо пропустити водопровідну рідину через вугільний фільтр, вона стає абсолютно інший за смаком, запаху і візуальним властивостям. Можливо Ви навіть бачили “фокус” з пропущенням кока-коли через “нано-фільтр”.
Пропустити вихідну рідина через фільтр-глечик - це звичайно ж краще, ніж нічого. Але якщо судити критично, то це поверхнева фільтрація, яка становить всього 20% від повноцінної очищення.

Що не видаляють фільтри-глечики?

Такі забруднення як дрібнодисперсні механічні домішки, розчинені солі, віруси, бактерії, солі жорсткості (повноцінно), залізо, розчинені метали і ще ряд хімічних забруднень, такий фільтр видалити не здатний. навіть
складніші проточні системи фільтрації не здатні відфільтрувати ці речовини.
Для більш глибокої і надійного очищення, необхідно застосовувати багатоступінчасті фільтри, які працюють методом зворотного осмосу. На сьогоднішній день, вони є найефективнішими, так як системи зворотного осмосу фільтрують рідину на молекулярному рівні. А сам метод узятий з природи - природний обмін між клітиною і навколишнім середовищем.

Критичний і не упереджений аналіз питних побутових фільтрів ЧИТАЙТЕ ТУТ!